Péče o ABDL holčičku nebo chlapečka

Určeno jak pro tatínky, kteří se rádi starají o svoje malé holčičky, ať už jakéhokoliv věku, ale i pro holčičky které buďto už mají, nebo teprve hledají svého tatínka.
AbdlDaddy
Příspěvky: 1
Registrován: pát 13. črc 2018 7:50:43
Péče o ABDL holčičku nebo chlapečka

Příspěvek od AbdlDaddy » pát 13. črc 2018 8:15:41

Dobrý den. Rád si pochodím v plenkách. Kdyby ne, ani bych toto fórum nenašel. Ale ještě raději pečuji o nějaké to ABDL děťátko. Jenže jsem za dvacet let ještě žádné nenašel. Pokud nepočítám jedno na opačném konci republiky, které vlastně ani tolik péče nechtělo a mělo poněkud jiné zaměření. Na Xchatu se to hemží lidmi s identitou mladých subíků, kteří by se chtěli nechat obléci jako malé holčičky, přebalovat a krmit a všechno možné. Jenže hledají hlavně spisovatele příběhů. Nechtějí se nechat přebalit, jen vás nutí zběsile bušit do klávesnice další a další věty a podněcovat jejich fantazii. Já bych rád našel někoho živého a hmatatelného, ke komu bych mohl občas přijet jako milující otec či děda a postarat se o jeho krmení, oblékání, mytí i přebalování. Nikdy jsem neomezoval pohlaví, věk ani vzhled, nezáleží mi na tom. Podstatné je, co má dotyčný(á) v hlavě. Kým chce být a ne kým doopravdy je. Mám dar. že jej (ji) dokážu tak skutečně vidět. Jenže mám pocit, že Česko je velmi unikátní v jednom ohledu. Všichni mluví o politice, ale nikdo nechodí k volbám, všichni mluví o sportu, ale nikdo nesportuje, všichni chtějí být adult baby, ale ... Nebo máte pocit, že je to jinak?
Péče o ABDL děti všeho druhu. Rád plenky nosím, ale ještě raději přebaluji ostatní.

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Péče o ABDL holčičku nebo chlapečka

Příspěvek od Treti oko » pon 16. črc 2018 16:26:58

Ja teda nejsem uz zaden mladej zobak, ale muzu rict, ze skutecny AB zeny jsem potkal zatim jen tri, dalsi dve jsem do toho (v tom prvnim pripade bez jakyhokoliv uspechu a v tom druhym s vysledkem dost polovicatym) zkousel uvrtat. Kdyz jsem byl s moji ex., tak jsem se "odkopal" a do dneska toho lituju. Neni to jednoducha zalezitost...

A pokud jde o hrani si s klukama... Je hodne tezky si nekoho pustit k telu. Vetsinou jsem narazil na blazny, co jsou mimina v x-letym tele, cimz se to da dokonale zazdit. Ja mam taky svoje dospely JA, ktery jezdi autem, chlasta, huli, hraje CS... Nemam zajem o lidi, co po me chcou akorat prebalit posrany plinky a ignorujou moje zajmy/omezeni.

Na X-chat jsem prestal chodit, duvody byly popsany uz drive.

Pokud jde o zbytek, tak ja si na nic hrat nemusim. Ale sam, protoze (az na nekolik vyjimek) neni s kym - viz predposledni odstavec.

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Péče o ABDL holčičku nebo chlapečka

Příspěvek od Treti oko » pon 27. srp 2018 14:17:55

AbdlDaddy píše:
pát 13. črc 2018 8:15:41
Podstatné je, co má dotyčný(á) v hlavě. Kým chce být a ne kým doopravdy je. Mám dar. že jej (ji) dokážu tak skutečně vidět. Jenže mám pocit, že Česko je velmi unikátní v jednom ohledu. Všichni mluví o politice, ale nikdo nechodí k volbám, všichni mluví o sportu, ale nikdo nesportuje, všichni chtějí být adult baby, ale ... Nebo máte pocit, že je to jinak?
Tady je jedna velka chyba. Kdokoliv muze mit v hlave cokoliv, ale jina je otazka, zda je/neni clenem tohohle podivnyho klubu. Nikoho do toho nelze nutit.

Pokud jde o mluvit/jednat, tak ten, kdo nejvic zvani je presne tim, kdo nic nedela a este ti popripadne zavari, kdyz se nekde prokecnes. Ja se o tehlech vecech bavim na verejenosti jen velmi vyjimicne a vzdy bez toho, abych se propalil, kdyz uz se nekde sjede na tema fetise apod. I tak jsem uz nekolikero lidicek rozkryl aniz by to vedeli, ale ja jsem si ten svuj kus nechal (mozna sobecky) pro sebe. Nikdo z nich nebyl nekym, s kym bych si zasel treba jen na pivo, natozpak aby se to tahlo nekam dal.

1975 mimi
Příspěvky: 2
Registrován: stř 14. lis 2018 12:02:14
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Re: Péče o ABDL holčičku nebo chlapečka

Příspěvek od 1975 mimi » pát 22. úno 2019 12:31:32

Ahoj nebudu moc psat jenom jedno hledam tatinka aby se o mne postaral budu delat vse co si budes prat rad nosim plenky a cucam dudlicka

Maličká Misicka
Příspěvky: 43
Registrován: pát 08. bře 2019 19:13:40
Bydliště: Brno není daleko
Pohlaví: Holka
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Péče o ABDL holčičku nebo chlapečka

Příspěvek od Maličká Misicka » ned 10. bře 2019 8:57:48

Ja bych ráda našla daddyho..jsem v tom sice novacek ale nepatřím mezi ty co to opravdu nechtějí zažít..ja jsem miminko..holčička..subinka..telem o duši ale je obtížné najít v tomto ohledu kohokoliv

jkkluci
Příspěvky: 5
Registrován: pon 14. říj 2019 20:44:04
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Péče o ABDL holčičku nebo chlapečka

Příspěvek od jkkluci » stř 23. říj 2019 17:09:49

Misicka malička rad se o tebe postaram

Manasek
Příspěvky: 5
Registrován: stř 06. lis 2019 9:08:16
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Péče o ABDL holčičku nebo chlapečka

Příspěvek od Manasek » ned 22. pro 2019 23:18:57

Ahoj všem najdu konečně svoji holčičku 😘
Ahoj hledám tu svoji malou holčičku najdu už?

efka
Příspěvky: 33
Registrován: úte 16. dub 2019 9:01:07
Pohlaví: Holka
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Péče o ABDL holčičku nebo chlapečka

Příspěvek od efka » stř 05. srp 2020 8:44:14

Někdo kdo ma zkušenosti s tématem, ABDL, DL, plenkama, počuravaním holek,..? Na pokec? net?...

ander033
Příspěvky: 1
Registrován: ned 16. srp 2020 10:37:53
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Péče o ABDL holčičku nebo chlapečka

Příspěvek od ander033 » ned 16. srp 2020 10:43:40

Maličká Misicka píše:
ned 10. bře 2019 8:57:48
Ja bych ráda našla daddyho..jsem v tom sice novacek ale nepatřím mezi ty co to opravdu nechtějí zažít..ja jsem miminko..holčička..subinka..telem o duši ale je obtížné najít v tomto ohledu kohokoliv
ahoj klidně buddu tvůj daddy hledám subinku zaměřenou touto tématikou co se cítí jako holčička

babytom
Příspěvky: 130
Registrován: stř 06. kvě 2020 21:38:32
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Péče o ABDL holčičku nebo chlapečka

Příspěvek od babytom » sob 10. říj 2020 23:14:07

Jsem reálné adult baby se zájmem jen o reálné přátelství... Chceš-li napiš...


Odpovědět