Jak nejlépe potrestat "malou" holčičku nebo kluka.

Určeno jak pro tatínky, kteří se rádi starají o svoje malé holčičky, ať už jakéhokoliv věku, ale i pro holčičky které buďto už mají, nebo teprve hledají svého tatínka.
Odpovědět
Laki3
Příspěvky: 9
Registrován: úte 22. úno 2022 11:58:50
Bydliště: Třinec
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Jak nejlépe potrestat "malou" holčičku nebo kluka.

Příspěvek od Laki3 » ned 14. kvě 2023 9:33:47

Název mluví za vše. Jak potrestat "malé" když budou zlobit nebo odmlouvat. Takové ty klasiky jako naplácat na zadek, zakázat telefon večer, jít spát bez pohádky známe. Má někdo něco lepšího, sofistikovanější?

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 280
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Jak nejlépe potrestat "malou" holčičku nebo kluka.

Příspěvek od Treti oko » ned 14. kvě 2023 14:47:25

Máme. Např. Pěknou Rákosku.

abdlexp
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 22. dub 2021 22:34:13
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Jak nejlépe potrestat "malou" holčičku nebo kluka.

Příspěvek od abdlexp » sob 10. čer 2023 2:03:03

Záleží na rolích a co se komu líbí. Je to individuální. Já mám třeba rád nucenou sissyfikaci/babyfikaci.

1. Za trest nasadit uzamykatelné „spread pants“ nebo uzamykatelné bačkory s hroty (dají se najít na Etsy) aby se malá/malý musel batolit.
2. Nasadit uzamykatelný dudlík, dokud si nerozmyslí odmlouvání.
3. Zavést do zadečku banán/y s projímacím čípkem a uzamknout do plínky. Někdo to tu někde popisoval jako „banánový klystýr“. Když to vyjde nekontrolovaně nazpátek (cca 15 minut), tak to pořád připomíná banán, takže je možné ji/ho v tom chvíli za trest nechat, aniž by nějaký zápach zamořil okolí.
4. Dát za trest ricinový olej. Nikdy jsem to nezkoušel a nejsem si jistý, jestli se dá u nás dostat nějaký, který by byl ok pro vnitřní užití. Dřív se používal právě i jako trest pro děti. Chutná hnusně a zároveň funguje jako hodně intenzivní a nepředvídatelné projímadlo. Na anglických fórech jsem narazil na pár zajímavých popisů jeho použití.
5. Segufix a připoutat k posteli než se umoudří a rozhodne poslouchat.

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 280
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Jak nejlépe potrestat "malou" holčičku nebo kluka.

Příspěvek od Treti oko » sob 10. čer 2023 10:53:49

3 a 4 považuju pro mě za krajně nepřijatelný, zbytek lze realizovat různými prostředky - např. bod 1 lze realizovat nasazením 4 nebo více plínek - to už se pak taky nedá moc pohodlně chodit. Co se týká bodu 5, Segufix je celkem drahá hračka, daji se používat ke stejnýmu účelu jiný věci.


Odpovědět