DŮLEŽITÉ! Pročištění neaktivních uživatelů

Prostě vše důležité co se děje na tomhle fóru
Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 306
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: DŮLEŽITÉ! Pročištění neaktivních uživatelů

Příspěvek od Treti oko » úte 30. črc 2024 23:58:51

Sorry, ale v tom se vrtat fakt nebudu. Asi by to šlo, ale bylo by to na strašně dlouho. Nedá se to dělat stylem "vybrat a přesunout" - takhle to nefunguje. Něco smazat ? - To je to nejjednodušší ze všeho.

Mskvor
Příspěvky: 49
Registrován: ned 08. říj 2017 14:21:21
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: DŮLEŽITÉ! Pročištění neaktivních uživatelů

Příspěvek od Mskvor » stř 31. črc 2024 0:33:02

Ahoj, ok, chápu, i proto byla moje prosba/návrh tak submisivní.

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 306
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: DŮLEŽITÉ! Pročištění neaktivních uživatelů

Příspěvek od Treti oko » pát 06. zář 2024 16:22:13

Sice jsem s tim vyhrožoval už k 01. 09. 2024, ale nějak jsem na to zapomněl - teda nesledoval jsem datum.

Takže ke dnešnímu dni jsem smazal tyto účty:

hvCicky, ayayoeyu, igebreegiife, odebomugujj, ibposaqav, KeithCap, anatolewilson, DavidJaf, JimmyPainc, PromotionZop, sdiCicky, CocoCHanni, DavidHog, Rikknilm, Edithdug, JeraldGem, LewisNense, VelugeMoke, Alnwet, BrianDumma, Robfob, TireDyday, 1xSlotsSep, vtechgCicky, dublikat_saSr, ScottDax, omahisacu, ToyHub247Zek, LindaFrath, OldtimerMarkt#gen11, Wal, Rudolphkap, BattlepassFuext, AndreyuNdon, HaroldNonia, Maidanunift, BitcoinCassinosGok, BillySar, RaymondPrarm, Miguelbrone, Cornelloveme, JamesGek, Mancubus0Neugh, EarnestLab, DonaldEmova, Kouzelná plenka, Freddiehen , NikaArrowww, LesecoMoke, Myzh3gen, KingPoMas, ErnestoEmopy, FrancisGlids, Wirelesstgy, Hegesak, Your_little_baby, ScrollDP, FrancisGlids, petus_1, verior, jakub, madampompadour, Kosican87, Vlado2326, michal4497, tygris222, Fekete340, luuuk, danielatv, Anonym, Danieldot, Carlosnig, Ladis2502, Rafík, gasmask, Dave, Peter, Spenser, SoniaCakly, Glennbef, Welzlik, Big-Daddy, Wolf2776, 001son, Mrlight, Tymotey
___________________________

Vesměs se jedná o spamboty a uživatele s nulovým počtem postů, ale pokud jsem někoho sestřelil i s nima, tak ho prosim o novou registraci.

Pokud napíšete aspoň Intro nebo aspoň jeden jinej post, tak se v tom filtru nezachytíte a při další čistce vás nesestřelim.


Odpovědět