Technická diskuze k fóru

Prostě vše důležité co se děje na tomhle fóru
Odpovědět
Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Taky hledáte kamarádku DL nebo ABDL ?

Příspěvek od kluk-v-plenkach » pát 04. lis 2022 7:48:30

Jenže kde na vzít lidi/ peníze :D Programátor nejsem a na profi nástroj na socky zase nemám peníze.

BuddyPress je sice zadarmo, ale není tak pěkný (nebo by si musel designově víc dodělat) https://buddypress.org/

PeepSo je hezčí, vymakanější, ale zase pekelně drahý pro takový malý, nevýdělečný projekt https://www.peepso.com/

Obojí je pro Wordpress.
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Taky hledáte kamarádku DL nebo ABDL ?

Příspěvek od Treti oko » pát 04. lis 2022 10:39:15

Firzen píše:
čtv 03. lis 2022 23:17:53
Zajímavá diskuze. :-) Je to smutné, že se ženy v naší komunitě často cítí jako lovná zvěř.. Kluci by se nad tím už měli zamyslet.
To jsou přesně ty zoufalci,o kterejch jsem se zmínil posledně. Oni nad tim takhle nepřemejšlí... Na tohle téma už se toho nejen tady napsalo hodně, ale k ničemu to stejně neni. IMHO jde většinou o lidi, co nemaji ty základní společenský dovednosti a nahradili si to svojí totálně infantilní existencí. A nepochopí, že když něco chcou, tak taky musí něco nabídnout. Ale oni nenabízí nic jinýho, než požadavky na péči o batole a takhle to fakt nefunguje.

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Taky hledáte kamarádku DL nebo ABDL ?

Příspěvek od Treti oko » pát 04. lis 2022 10:41:02

kluk-v-plenkach píše:
pát 04. lis 2022 7:48:30
Obojí je pro Wordpress.
Neni to náhodou od google ? - To je za mě těžký mínus.

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Taky hledáte kamarádku DL nebo ABDL ?

Příspěvek od kluk-v-plenkach » pát 04. lis 2022 10:44:27

Wordpress fakt není Google :-D Ani ty dvě rozšíření. Třetí oko je paranoidní :-D
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

DreamerZ
Příspěvky: 61
Registrován: stř 24. lis 2021 1:30:12
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Taky hledáte kamarádku DL nebo ABDL ?

Příspěvek od DreamerZ » pát 04. lis 2022 23:27:28

Kdysi jsme s partou na Travianu užívali fórum pro alianci, kde šlo si editovat grafiku a podobně a bylo to free, za reklamní proužek. Musel bych zkusit zapátrat, jestli bych ještě našel, kde to bylo a zda funguje.
Zkoušeli jsme tam ale pak ještě s jinou skupinou určité zájmové fórum a nejprve všichni slibovali, že se zapojí a bude fungovat dělba práce a pak zjistili, že to opravdu práci a čas žádá a tiše se vypařili a skončilo to na tom, že jsem to sám nestíhal a nemohl dělat.
Bylo by fajn, mít grafiku, třeba ankety atd., atd., ale musela by parta na to být.
Vyjadřuji tímto velkou úctu zdejšímu adminovi, kdo o tom nic neví, nemá představu, kolik musí věnovat i takto, relativně omezené platformě.
Proto pak mnoho těch fór jiných vybírá i registrační poplatky.
Ono nejde ani o nějaký výdělek těch, co na tom pracují, ale často o symbolické ocenění.
Daly by se i udělat webový jako na míru, znám velmi dobrý profi editor, který je nezávislý, ale tak 4-5 tis. stojí.
Mám o něco nižší verzi, cca za 1/2, ale ta nepodporuje mobilní formáty, což je dnes důležité a to pak musí ten systém pracovat s několika formáty rozlišení a tak, což právě i tu cenu zvyšuje.
Tím si uvědomuji, že to zmíněné výše v souvislosti s Travianem, bylo ještě před érou Smart mobilů a tabletů, takže je otázkou, zda na tom také ta platforma neskončila, že by vývojáři museli stavět další paralelní platformy, které běžný uživatel ani nevidí, neuvědomuje si to, ale musí tam být.
Nějak to podporují fóra, které užívají např. Sexy pláštěnky a také mnohá autofan fóra, ale kvalitativně tam také mnohé chybí a zřejmě tedy ani nejde.
K tomuto, kdo by chtěl zkusit vést nějakou snad konstruktivní debatu ve stylu více hlav více ví, napište mi SZ, ale IT nejsem a znalosti mám staré a omezené, to raději rovnou hlásím.
Více bych mohl třeba kolem vlastní grafiky apod..
"Náš život v plenkách začíná a život většiny v plenkách také končí. Těm, kdo je nosí i v tom mezidobí, se posmívají jen tupci."

DreamerZ
Příspěvky: 61
Registrován: stř 24. lis 2021 1:30:12
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Taky hledáte kamarádku DL nebo ABDL ?

Příspěvek od DreamerZ » pát 04. lis 2022 23:48:38

Pokud to zde to adminovi systém umožňuje, příspěvky technické bych se přimluvil přesunout do nového tématu, abychom tu tím nesplnili to, co je opravdu o seznamování, byť to z toho vzešlo a ta myšlenka i kultivovat vlastní obsah, zejména s příslušnou úctou k dívkám a ženám by bylo moc fajn.
Pokud nám jde i o něco víc než jen poněkud přízemní půdy, je důležité, aby to bylo více cítit a věřím, že v tom je větší šance i více "děvčat" tu mít a přiblížit se tak mnohým zahraničním.

Dovolte mi ještě jeden postřeh.
Dívek a žen, které i mají v nějaké podobě inkontinenci je statisticky mnohem více než kluků a pánů.
Bylo by pro všechny určitě fajn, vytvořit prostředí, kdy se přidají také právě tyto ženy, kdy najdou přátelské a chápavé prostředí, kde je možné spojit to nutné s tím příjemnějším - "podat ruku" těm, co to potřebují a často po tom i touží, když jinak jsou v ústraní a těžko hledají i podporu.
A já bych moc rád třeba i poradnu profi zdravotní sestřičky, která má zkušenosti s péčí, co jak nejlépe funguje a tak.
Já někdy mám odřeniny od ochranných PVC, od gumiček, kdo plenky nosí třeba 24/7, ví, že je potřeba více péče, krémy atd..
Nejsem tu tak dlouho, třeba něco přehlížím, ale zdá se mi, že to se tu ani moc neřeší.
I tady by admin mohl asi založit téma k tomu, ale zlobit ho nechci, buďme vděční.
"Náš život v plenkách začíná a život většiny v plenkách také končí. Těm, kdo je nosí i v tom mezidobí, se posmívají jen tupci."

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Technická diskuze k fóru

Příspěvek od kluk-v-plenkach » sob 05. lis 2022 13:12:22

Přesunuto z jiného tématu -
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Technická diskuze k fóru

Příspěvek od kluk-v-plenkach » sob 05. lis 2022 13:19:09

Kdyby někdo měl chuť zkoušet, tak mám ještě jednu doménu - www.nosimpleny.cz Pro případný nový projekt, aktuálně tam je nainstalovaný Wordpress.
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/


Odpovědět