Mimino z Prahy

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Odpovědět
Uživatelský avatar
baby.cz
Příspěvky: 25
Registrován: úte 23. úno 2021 0:29:01
Bydliště: Praha
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Mimino z Prahy

Příspěvek od baby.cz » pon 12. dub 2021 15:39:26

Ahoj zdravím všechny a rád bych se také představil.
Jmenuji se Honza a bydlím v Praze.
Již od svého dětství mám touhu nosit plenky. Během svého dospívání okolo 13roku jsem je začal nosit. Vždy když byla možnost tak jsem neváhal a plenky si oblékal. Jako každé zvědavé dítě jsem experimentoval a jednoho dne jsem se do plenek pokusil počůrat. V ten den jsem byl z toho trochu vyděšený ale na druhou stranu jsem ucítil něco co se mi strašně líbilo. Bylo to velmi příjemné a docela vzrušující. Od té doby s tím už nešlo přestat. Plenky jsem nosil čím dál častěji.
V době když jsem dospěl do dospělosti tak přišlo období kdy jsem si skoro na plný úvazek začal užívat života v plenkách. V tu dobu jsem se chtěl vrátit do svých dětských let a pořídil si i různé dětské doplňky. Například dětské oblečení, bryndák, dudlík, dětskou láhev s dudlíkem, igelitové prostěradlo a různé druhy plenek. Jak jednorázové tak i látkové plenky a PVC plenkové kalhotky.
Látkové plenky jsem si postupem času docela oblíbil protože jsou docela příjemné. Líbí se mi ten trochu ponižující přístup s jejich manipulací. Když jsou mokré je to ostuda a pak musí se vyprat.
Když se pak suší na sušáku tak se docela stydím za to proč tam visí ale zároveň jsem vzrušený z toho jaký další osudu je čeká.
Když jsou pak pěkně poskládané tak si vezmu pořádný balík látkových plenek. Opravdu velké množství plenek abych nemohl dát nohy k sobě a přes to PVC plenkové kalhotky.
Pak se už jen batolím jako opravdové batole. V pyžamu a s bryndákem kolem krku jen dudám dudlík nebo piju Sunar z dětské láhve.
Dlouhou dobu jsem se za to styděl a nechtěl jsem to někomu prozradit.
Myslím si že už přišlo období kdy hledám i něco víc a chtěl bych svojí zálibu zapojit i do nějakého vztahu.
Prostě jednoduše mi chybí někdo kdo mě pohladí po těle a před kým bych se nemusel nebo také mohl stydět že nosím plenky. Chtěl bych aby mě někdo vykoupal, namazal dětským olejíčkem, nakrmil a pak držel třeba za ruku když usínám. Asi bych chtěl moc. Já jsem docela citlivý a vnímavý ale zároveň strašně vděčný za dobrou společnost.
Už jsem si zkoušel někoho najít na společné trávení volného času s touto zálibou ale nikdo zatím nebyl tak citlivý a vnímavý jak bych si představoval.
A tak právě píšu sem kdyby se někdo podobný z Prahy našel.

tom
Příspěvky: 1
Registrován: ned 18. dub 2021 0:14:19
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Mimino z Prahy

Příspěvek od tom » ned 18. dub 2021 0:33:33

Ahoj, rád bych tě poznal, jsem z Brna, 23 let :)

Adamin
Příspěvky: 9
Registrován: úte 13. dub 2021 4:11:34
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Mimino z Prahy

Příspěvek od Adamin » sob 24. dub 2021 11:34:31

Ahoj taky jsem z Prahy.


Odpovědět