Honzík a jeho dospívání předtím než se z něho stalo velké mimino.

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Odpovědět
BabyHonzik
Příspěvky: 1
Registrován: sob 10. lis 2018 1:19:55
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Honzík a jeho dospívání předtím než se z něho stalo velké mimino.

Příspěvek od BabyHonzik » stř 14. lis 2018 8:51:27

Ahoj Jmenuji se Honza
Plenky se mi líbí vlastně už od dětství.
Během mého dětství a dospívání jsem bohužel neuniknul tomu že jsem se s plenkami párkrát setkal a seznámil. Hlavně v době mého dospívání kdy záleželo na tom jakým směrem se má orientace bude vyvíjet. Měl jsem přístup k látkovým plenkám které jsem začal tajně nosit. Párkrát se na to přišlo. Někdy moje matka plenky objevila a chtěla slyšet vysvětlení. Toho se však nedočkala. Strašně jsem se před matkou styděl a bál jsem se jí přiznat že se mi plenky líbí. Nevěděl jsem jak by na to reagovala a proto jsem vždy předstíral že o ničem nevím. Mám dvě sestry a proto nebylo těžké to zapřít. I když Každá věděla že plenky nepatří jí, nemohla si být jistá komu plenky patří. A proto vždy kolem toho panovala určitá nejistota a vždy se to přestalo řešit protože to nikdo nepřiznal. Bylo mi spíše trapně před sestrami než před mojí matkou a to byl i důvod proč jsem to nikdy nepřiznal. Kdyby se na to matka zeptala jen mezi námi možná bych to přiznal ale nebyla příležitost a odvaha.
Už jako dítě jsem byl oproti mým vrstevníkům vždy menšího vzrůstu. Můj růst byl poněkud opožděný. Možná proto že se v mém dětství událo několik událostí které to pravděpodobně zapříčinily.
Jako dítě jsem to nijak zvlášť neřešil. Někdy to bylo i výhodou a obzvláště pro nošení dětských plenkových kalhotek které mi byly v tu dobu akorát. Bylo velmi těžké je sehnat ale nakonec se mi podařilo je získat. Ale i když jsem je sehnal moc jsem si je neužil protože jsem měl jen tři kusy které jsem si šetřil. Chtěl jsem si je nechat na příležitost kdy budu delší dobu sám abych si je mohl pořádně užít. Takových příležitostí moc nebylo a jednorázové plenkové kalhotky mi zůstaly v mé tajné skrýši. Byl to můj poklad na který jsem se chodil často dívat.
Jednou za čas jsem vytáhl jednorázové dětské plenky ze skrýše a obdivoval jsem jejich tvar, vůni hebkost a krásné dětské obrázky které na nich byly. Tak moc pro mě znamenaly že jsem se bál je i rozložit abych je nepomačkal.
Mezitím jsem nosil látkové plenky které jsem si vždy strčil do mých slipů. Bylo to pěkné a uspokojující. Látkové plenky byly tak hebké a mezi nohama jsem cítil příjemný pocit.
Jednoho dne jsem dostal nápad. Napadlo mě se do plenek vyčůrám. Ale abych to mohl udělat potřeboval jsem jistotu že to neproteče. Našel jsem ve skříni dětské svrchní igelitové plenkové kalhotky které byly určené právě pro látkové plenky. Nějak jsem si to ani moc nepromyslel byl to nápad který jsem se snažil rychle uskutečnit. Do kalhotek jsem vložil látkové plenky oblékl jsem si je. Rychle jsem běžel na toaletu kde jsem se zamknul. Co kdyby náhodou někdo přišel domů.
Stál jsem tam v plenkových kalhotkách které byly plné látkových plen a už mi nic nebránilo tomu pokusit se do plenek vyčůrat. Po velkém soustředění jsem pustil pramínek moči a hned jsem přestal. Když jsem to však pustil podruhé tak už jsem se to ani nepokoušel zadržet. Celý můj objem močového měchýře skončil v plenkových kalhotkách. Bylo to opravdu zvláštní. Jak se moč začala vsakovat do látkových plen a rozlévalo se to po celém objemu až do té doby dokud plenky nebyly skoro celé mokré. Navíc to všechno začalo hřát a látkové plenky se přitiskly k mému tělu. Bylo to velmi příjemné. Nezapomenutelný zážitek. Ale když jsem si uvědomil co jsem udělal trochu jsem se vyděsil. Co budu dělat s počůranými plenkami. Rychle jsem začal zmatkovat a běhat po bytě. Nakonec jsem našel igelitovou tašku a plenky i s kalhotkami jsem dal do tašky a schoval v předsíni do skříně za ostatní věci. Úplně dozadu aby to nikdo jen tak nenašel s tím že to vyřeším později abych se toho nějak zbavil. Byl to trochu šok a vůbec jsem dopředu nepředvídal že se toho budu muset potom nějak zbavit. Byl to takový špatný nápad jsem si říkal. Ale touha to vyzkoušet nakonec zvítězila.
Nelíbilo se mi moc že jsem se počůral a šel jsem si dát hned sprchu. Připadal jsem si tak špinavý a pořádně jsem se namydlil.
Neměl jsem v plánu to opakovat. Ale na mokré a teplé látkové plenky jsem zapomenout nemohl.
Vždy když jsem byl doma sám tak jsem vytáhl několik látkových plen. Pustil jsem kohoutek s teplou vodou a plenky namočil. Když jsem je vyždímal tak jsem si je dal mezi nohy a představoval jsem si že jsem se počůral. Bylo to velmi vzrušující.
Jednoho dne jsem vytáhl jednorázovou dětskou plenku a rozhodl jsem se že jí také vyzkouším. Po dlouhém zkoumání jsem si plenku oblékl a zalepil postranními pásky. Začalo mě úplně fascinovat to zapínání po stranách. A když jsem si to poprvé vyzkoušel nešlo na to už zapomenout.
To byl asi ten rozhodující okamžik kdy se rozhodlo o mé zvláštní sexuální orientaci.
Nevzrušoval mě jen příjemný pocit z hebké nebo mokré látky.
Teď to byly dětské plenky které se mi líbily.
A o tom co bylo potom vám povím někdy příště


Odpovědět