Ahoj

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Ahoj

Příspěvek od Treti oko » pon 18. bře 2019 15:44:51

Sorry, zapomněl jsem minule kde jsem, a napsal jsem to ve svym obvyklým stylu "od rány," tak to zkusim "znovu a lépe," snad to k něčemu bude.

Když mi bylo kolem 20, tak mi moje infant ego dělalo ze života peklo tim, že jsem se ho snažil zničit, ale tím nejblbějším způsobem - hodně jsem chlastal a dělal i horší věci. A nejen, že to k ničemu nevedlo, spíš naopak: Čím víc jsem se snažil s tim bojovat, tim horší výsledky. Nevím, kolikrát jsem všechny "hračky" vyhodil a zanedlouho je sháněl znova. Ale v r. 2005 a 2006 se stalo pár věcí, který naprosto obrátily moje priority a infant ego se díky tomu dostalo až na jejich konec. Najednou mi přestalo vadit a mohl jsem se věnovat věcem, co se nedají dělat pod vlivem.Taky jsem radikálně snížil počet hraček, (což bych měl asi brzo udělat zas - už těch "hraček" - i těch nefunkčních - mám zas nějak moc a začíná mi to překážet.)

Co se dělo dál, už je jiná historie, ale chtěl jsem to shrnout asi takto (a neplatí to jen na tohle) - musím to mít pod kontrolou, v momentě, kdy je to obráceně, tak je zle a všechno je pryč: peníze, kontakty... časem se to podepíše i na zdraví. Nechápal jsem, proč ode mě všichni utíkali, proč jsem nebyl schopen "najít si babu" a nevím kolik těch proč bych eště dokázal jmenovat - a bylo by to na dost dlouho. Prostě jsem byl pořád na šrot... a když zrovna ne, tak jsem se zašíval doma pod kontrolou infant ego. Až jsem to jednoho dne dost nedobrovolně utnul a podrobně nedobrovolně změnil prostředí, tak to najednou šlo všechno a samo.

Není to sranda "zapsat" se do tohle klubu a nezbláznit se z toho. Neměl jsem k tomu daleko (zbláznit se,) ale naštěstí to nedopadlo, takže tady teď můžu psát takovýhle věci. No snad to k něčemu bude, berte to jako pokus o poučení těm, co si se svym infant ego (a nejen s nim) nevědí rady. Žít jako had, co žere svůj vlastní vocas, není život, ale peklo.
Naposledy upravil(a) Treti oko dne úte 19. bře 2019 15:01:33, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Ahoj

Příspěvek od kluk-v-plenkach » pon 18. bře 2019 17:08:51

To čtvrté oko píše rozumně :)
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Ahoj

Příspěvek od Treti oko » úte 19. bře 2019 15:08:39

Vážně ? Jelikož to jsou moje vlastní zkušenosti, tak to spíš dokazuje opak a mladý si stejně budou dělat, co chcou, bo nějakej cizí (a eště ne moc) starej magor jim do toho nemá co kecat.

Každej svýho neštěstí strojvůdcem....

Abelin
Příspěvky: 8
Registrován: pát 29. bře 2019 15:17:21
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Ahoj

Příspěvek od Abelin » ned 31. bře 2019 19:08:18

Tak tak. My ti Misicko držíme palce, ale s hledáním to tak bývá, že najdeš snadněji ve chvíli, kdy vlastně už nehledáš. Ale já vím, píše se to strašně snadno, přesto jsme si každý prošli svýma hořkýma chvilkama.

Maličká Misicka
Příspěvky: 43
Registrován: pát 08. bře 2019 19:13:40
Bydliště: Brno není daleko
Pohlaví: Holka
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Ahoj

Příspěvek od Maličká Misicka » ned 31. bře 2019 22:25:48

Ahoj děkuji...sice pořád hledám..ale stále nevěřím že najdu

Uživatelský avatar
loveabdlpiss66
Příspěvky: 6
Registrován: pát 12. čer 2020 15:05:05
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Ahoj

Příspěvek od loveabdlpiss66 » pát 12. čer 2020 17:44:23

Ahoj jsem tu nový ale moc rád bych tě poznal


Odpovědět