FajnKluk

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Odpovědět
FajnKluk
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 25. dub 2019 9:04:48
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
FajnKluk

Příspěvek od FajnKluk » čtv 25. dub 2019 9:19:37

Ahoj, jsem na foru nový, tak bych se rád představil :-)

Je mi 29 let, žiju v Praze a moc se mi líbí slečny co se nebojí projevit malou holčičku, kterou v sobě mají. Sám bych si dudlík ani plenku nevzal, snad jen při blbnutí s princeznou, ale u holek neznám nic roztomilejšího.

Mám rád cestování, kulturu všeho druhu a individuální sporty jako plavání, běh a hlavně kolo. O víkendech rád zajedu ven z města, ať už na hrad nebo zámek nebo se potoulat někam do lesa, ale to neznamená, že jsem introvertní, spíš naopak. Můj velký sen je projít jeden z velkých amerických treků - Continental Divide.

Mám tmavé oči i vlasy, jsem hubené postavy a vypadám mladší, než kolik mi je.

Pokud bych nějakou slečnu zaujal, rád si s ní budu psát a pak kdo ví, třeba i kino a malinovka :-)

Plena111
Příspěvky: 9
Registrován: úte 08. led 2019 20:16:30
Pohlaví: Holka
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: FajnKluk

Příspěvek od Plena111 » čtv 25. dub 2019 21:39:56

Já si klidně budu s tebou psát a jednou to dojde dál ok

FajnKluk
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 25. dub 2019 9:04:48
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: FajnKluk

Příspěvek od FajnKluk » čtv 25. dub 2019 21:59:17

Ahoj "Pleno 111", promiň, ale hledám holčičku, a to podle profilu a příspěvků ty nejsi. Snad najdeš štěstí jinde :-)

Laurentin
Příspěvky: 1
Registrován: sob 04. kvě 2019 17:37:48
Pohlaví: Holka
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: FajnKluk

Příspěvek od Laurentin » sob 04. kvě 2019 17:44:16

FajnKluk píše:
čtv 25. dub 2019 9:19:37
Ahoj, jsem na foru nový, tak bych se rád představil :-)

Je mi 29 let, žiju v Praze a moc se mi líbí slečny co se nebojí projevit malou holčičku, kterou v sobě mají. Sám bych si dudlík ani plenku nevzal, snad jen při blbnutí s princeznou, ale u holek neznám nic roztomilejšího.

Mám rád cestování, kulturu všeho druhu a individuální sporty jako plavání, běh a hlavně kolo. O víkendech rád zajedu ven z města, ať už na hrad nebo zámek nebo se potoulat někam do lesa, ale to neznamená, že jsem introvertní, spíš naopak. Můj velký sen je projít jeden z velkých amerických treků - Continental Divide.

Mám tmavé oči i vlasy, jsem hubené postavy a vypadám mladší, než kolik mi je.

Pokud bych nějakou slečnu zaujal, rád si s ní budu psát a pak kdo ví, třeba i kino a malinovka :-)


Možná to jsem já. Laurentin.vm@gmail.com


Odpovědět