RavenCZ - představení

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Odpovědět
RavenCZ
Příspěvky: 10
Registrován: ned 08. zář 2019 20:54:35
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
RavenCZ - představení

Příspěvek od RavenCZ » ned 08. zář 2019 21:52:06

Ahoj,
jsem kluk, kterému táhne na 30 a i když se tak většinu času chová, občas potřebuje únik od dospěláckých a chlapských věcí do sladkého a jednoduchého světa infantilni submisivity.
Mám obrovské štěstí, že jsem si před pár lety našel přítelkyni (zatím tu profil nemá, ale možná časem...), se kterou zálibu k abdl sdílíme, takže už nemusím o ničem jen fantazírovat. :twisted:
V s/D jsem switch a většinu času jsem tak ve ve vztahu i celkově dominantní (to je +/- moje přirozená poloha i v "civilnim životě"), takže partnerce dělám daddyho, případně si oba odpočineme od plenek a jsme oba dospělí. Ale jednou za čas mám "submisivní období", kdy mám opravdu extra silné tužby...a to pak jsou ty nejkrásnější chvíle, když mi přítelkyně dělá dommy-mommy.
Aktivní na fórech bývám (a touhu sdílet věci mám) zejména, když se cítím submisivně, jinak aktivita nic moc. Nevim, čím to je, ale prostě to tak je. Slovy klasika - "Sestimsmiř!".

O abdlklubu jsem vůbec nevěděl a odhalilo minhonaž náhodné googlení, chodil jsem na "ty druhé české abdl stránky", ale tam je prostředí celkem nic moc, takže spíš jen tu a tam nakouknu. Tak snad to tady bude jiné a lepší, zatím se to tak jeví.


Odpovědět