To jsem já

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 72
Registrován: pát 15. lis 2019 22:40:34
Bydliště: Adamov u Brna
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
To jsem já

Příspěvek od Firzen » sob 16. lis 2019 13:09:11

Ahoj :-)

Tak to jsem já, Firzen. Plenky a regrese jsou součástí mého života už asi 12 let, nicméně mám za to že vše začalo ještě dříve, když mi bylo asi 5 let. Zabývám se programováním, fotografií a duchovnem. Mám taky dost rád spaní venku pod stanem a putování krajinou.

Před pár lety jsem se přestěhoval do zahraničí, ale začínám přemýšlet o návratu do Česka. Hledal jsem mnohdy v životě něco "lepšího", ale poslední dobou mi přijde, že to nejlepší jsem měl celý čas přímo na dlani. :-)

Velmi dlouho jsem se svojí abdl zálibou bojoval, a snažil se toho nějak zbavit, ale postupem času jsem se přijal. Jsem celkem normální kluk, akorát prostě nosím plenky, a občas si rád obleču overálek nebo nosím dudlík. :D Mimo abdl jsem jinak poměrně pragmatický a klidný člověk, což možná vidíte z mého příspěvku.

Omlouvám se, že ještě nemám žádný avatar, ještě přemýšlím, co by mě zde nejlépe vystihovalo. Brzy to napravím!

Moc rád bych našel přátele, kteří by mě přijali takového, jaký jsem - zejména pokud se vrátím do ČR! :-)

Mějte hezký den
Firzen
Vyzkoušejte naši kreslící ABDL aplikaci pro Android. Aplikace je i v Češtině, jen jsme zapomněli doplnit české obrázky.

Lusinka
Ověřený uživatel
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 24. říj 2019 11:17:45
Pohlaví: Holka
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: To jsem já

Příspěvek od Lusinka » sob 16. lis 2019 13:19:02

Ahoj :)
Vítej mezi námi

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 72
Registrován: pát 15. lis 2019 22:40:34
Bydliště: Adamov u Brna
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: To jsem já

Příspěvek od Firzen » sob 16. lis 2019 16:12:36

Děkuji :-)
Vyzkoušejte naši kreslící ABDL aplikaci pro Android. Aplikace je i v Češtině, jen jsme zapomněli doplnit české obrázky.


Odpovědět