Som tu nový, tak sa predstavím

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Odpovědět
Braňuľa
Příspěvky: 41
Registrován: ned 16. úno 2020 14:04:29
Bydliště: Martin, SK
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Asexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Som tu nový, tak sa predstavím

Příspěvek od Braňuľa » ned 16. úno 2020 15:53:23

Ahojte, volám sa Braňo, mám 29 rokov a som z Martina. Čo sa týka ABDL, som len DL, rád nosím plienky na spanie, je mi príjemné mať na sebe niečo, čo sťahuje rozkrok a robí tlak medzi stehnami, no a plienky sú na to dokonalé, čiže je to pre mňa skôr taká senzorická záležitosť, než priamo fetiš, ale rád sa pozerám na fotky pekných báb v plienkach, sú roztomilé. Občas sa do plienok aj zámerne vycikám, je to príjemný pocit, ale hneď ich potom vyhodím. Asi sa mi páči ten pocit, že robím niečo divné, som za každú vtákovinu :c) Napríklad som buničinu z veľa plienok vysypal do vane a potom zalial vodou a rochnil sa v tom, to bolo super. No a inak mám diagnostikovaný Aspergerov syndróm, sociálnu fóbiu a depresiu, no a pri tých psychických problémoch ma plienky tiež ukľudňujú, hlavne keď zo stresu mávam stále nutkanie na močenie, tak vďaka plienkam sa nebojím, že sa pocikám, nebyť nich, niekedy by som nemohol ani spať. Moje koníčky sú pomáhanie druhým, oprava elektroniky, turistika, fotenie, psychológia, šoférovanie auta. Tak tu snáď zapadnem :-) A ďakujem, že toto fórum existuje!
Asexuálny Aspík


Odpovědět