Rada

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Odpovědět
Jakub98
Příspěvky: 4
Registrován: stř 24. črc 2019 16:23:45
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Rada

Příspěvek od Jakub98 » sob 28. bře 2020 10:16:14

Ahoj, prosím o radu.Je mi 21 taky jsem občas zkusil plenky ale víc se mi to líbí u holek a bondažích. Mám přítelkyni kterou bych rad viděl v Plence ale mám strach ji to říct a svěřit se ji s tímhle tajemstvím. Bojím se toho že mě opustí. Máte někdo takovou zkušenost a víte jak ji to říct ?

Little_metalhead
Příspěvky: 14
Registrován: ned 15. zář 2019 1:48:45
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Rada

Příspěvek od Little_metalhead » stř 08. dub 2020 4:07:08

Já na to šel přes ostatní fetiše/úchylky a směřoval jsem to k roleplay, můžeš zkusit i ageplay. Další faktorem pochopení/odmítnutí je její vztah k dětem (moje ex děti ráda neměla a ani tohle nepřijala, ale rozhodně nám to ve vztahu nebránilo). Taky mi dost pomohlo, že jsem měl dlouhodobě psychický problémy od dětství a to ABDL s tím částečně souviselo, takže při takovém tom běžném svěřování a poznávání jsem tohle nakousl a pak to po čase spojil s tím, že se mi to líbí. Takže ač moji zálibu nesdílela, normálně to vzala a bylo to v pohodě.

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Rada

Příspěvek od kluk-v-plenkach » pát 10. dub 2020 7:32:13

Svěřit se.. netajit to. Pokud to má v hlavě v pořádku, tak tě určitě neopustí.A kdo ví, třeba to časem i přijme a bude to chtít aspon vyzkoušet. Moje přítelkyně to už ví- pásy cudnosti přijala, plenky sice ne, ale pořád jsme spolu.. užívám si v nich zatím pořád sám :D
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/


Odpovědět