Stydlivka v plenkách

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 285
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Stydlivka v plenkách

Příspěvek od Treti oko » pát 05. dub 2024 19:46:34

Chjo... K čemu je tady dobrej takovej post ???!!!

Leda to spláchnout do žumpy...

diapered
Příspěvky: 42
Registrován: stř 21. pro 2022 18:16:27
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Stydlivka v plenkách

Příspěvek od diapered » pon 08. dub 2024 6:45:12

shydiaper píše:
sob 13. čer 2020 1:25:53
Ahoj,

ráda bych se trochu představila. Možná to ze mě poleze jako z chlupaté deky protože již k registraci jsem se musela přemlouvat pár týdnů :( , ale chci to udělat! :)

Je mi do třiceti let a žiji v Praze. (chci prozatím zůstat v anonymitě)

Svou zálibu v plenách jsem prvně vypozorovala když moje máma přebalovala sestru. Bylo mi osm a měla jsem nutkavou a nevysvětlitelnou potřebu být přebalena.

Až donedávna jsem svoje nutkání nerealizovala. Styděla jsem se a jen pomyšlení, že by na to někdo přišel mě držel zkrátka.
Ráda se oblékám "infantilně" a ráda vypadám jako malá holčička. Nejde ani tak o sexuální fetiš, ale spíš roli ve které se cítím komfortně. Teď jsem se odhodlala a koupila si první pleny. Problém byl, že jsem nechtěla pleny pro dospělé, které vypadají jednoduše dospěle :roll: chtěla jsem pleny, které jsou hezké, dětské. Nakonec se mi podařilo sehnat Dry Nites, které jsou pro děvčata od osmi až patnácti let. Ty mi naštěstí sedí ♥ a plánuji je úplně nahradit za spodní prádlo což už vlastně plním :!: Zamilovala jsem si pocit pohodlí a bezpečí, které mi poskytují. Cítím se zranitelná a křehká.

Ráda bych touto cestou našla někoho pro koho by holka jako já byla prostě jen obyčejnou holčičkou.

Mohu sem přidat vlastní fotky?
Ahoj mne môžeš kľudne napísať ja som tiež tak isto, ak chceš tak si s tebou rád pokecám


Odpovědět