Nico v plenkach

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Odpovědět
Nico
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 18. čer 2020 22:04:53
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Nico v plenkach

Příspěvek od Nico » stř 24. čer 2020 23:12:10

Zdravím kolegové a kolegyně,
Také bych se rád představil. Zde vystupuji pod přezdívkou Nico, ale jinak jsem Josef. Je mi už něco přes čtyřicet let a mám zálibu, stejně jako většina tady, v nošení plinek. Ale jen nošení plinek, nehraju si na mimino, takže nepotřebuji další oblečky nebo dudlík.
K plinkam jsem se dostal nějak asi přes videa a povídky na netu. Jednou jsem to zkusil s ručníkem a po krátké době jsem koupil plinky a začal experimentovat s plenama. Nejprve jsem je nosil jen doma a postupem času jsem začal chodit v plenkách i ven mezi lidi. A je příjemné, když to na mě přijde a nemusím hledat honem toaletu a mohu to pustit do plenky. Do plenky jen močím, na velkou chodím normálně.
S bývalou ženou jsem to delal potají, ta by to nerozdejchala. Ale říkám s bývalou, protože nyní mám ženu, které jsem se svěřil se všemi svými touhami a úchylkami a kupodivu to vzala vcelku dobře a nijak se nepohoršuje a nevadí jí to a dokonce mě ve všem podporuje. Dokonce se i bavi, když nosím pleny a i v jiných věcech si velmi rozumíme, takže já jsem spokojenej a šťastnej.

diaperD
Ověřený uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: pon 30. zář 2019 13:23:26
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Nico v plenkach

Příspěvek od diaperD » pát 26. čer 2020 0:07:01

Ahoj Pepo. Tak to máš super, a štěstí, že ti to přítelkyně toleruje. Jak si ji to řekl? A to ti plinky i dává, nebo si je bereš sám. A už je taky zkusila?
Je to moc dobře, když se můžeš vyčůrat do WC, ale je mnohem příjemnější, když se můžeš vyčůrat do plínky.

ptav
Příspěvky: 47
Registrován: ned 25. srp 2019 22:31:43
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Nico v plenkach

Příspěvek od ptav » pát 26. čer 2020 20:40:20

Ahoj
JJ, u mě je to podobné, manželka to taky vzala a podporuje mě. Jen to chtělo z počátku čas, ale postupně se to podalo a dneska mě podporuje.
PS: též si vystačím pouze s plenou.
Pavel


Odpovědět