ABDLand

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
abdland
Příspěvky: 5
Registrován: pát 11. pro 2020 12:38:17
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
ABDLand

Příspěvek od abdland » pát 11. pro 2020 12:57:09

Ahojte,
nepředstavujeme se tu jako jednotlivec, ale jako skupina lidí, kteří by Vám chtěli plnit přání. Speciálně pro naši komunitu jsme vytvořili webové stránky ABDLand, kde se můžete cítit jako doma.
Tyto stránky jsou teprve "v plenkách", produkty, které zde budou nabízené budou prvotním, individuálním přáním :-) Takže nabídka se bude rozšiřovat Vašemi inspiracemi. Ceny budou samozřejmě zaváděcí, tak neváhejte! :) Primárně je obchod pro Český a Slovenský trh.

Napište, klidně do kontaktního formuláře a zbytek můžeme dořešit individuálně. Pokud bude nějaký produkt navíc, určitě s ním přispějeme i sem na toto forum a do budoucna pro vás, jako členy tohoto fora mohou být výhody ve formě slev.

Váš ABDLand.
www.abdland.com

Uživatelský avatar
PakoDaddy
Příspěvky: 31
Registrován: stř 28. říj 2020 21:48:24
Bydliště: NJ
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ABDLand

Příspěvek od PakoDaddy » ned 13. pro 2020 19:58:27

S prominutím, to se dělá obráceně. Nejdřív se obchod naplní a pak se propaguje. Teď se tam všichni podívají, zjistí, že tam vlastně nic není a zapomenou na něj.
Tolerantní a otevřený ABDL baby/Daddy. 54 let, Severní Morava.

babytom
Příspěvky: 130
Registrován: stř 06. kvě 2020 21:38:32
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ABDLand

Příspěvek od babytom » ned 13. pro 2020 20:40:52

PakoDaddy píše:
ned 13. pro 2020 19:58:27
S prominutím, to se dělá obráceně. Nejdřív se obchod naplní a pak se propaguje. Teď se tam všichni podívají, zjistí, že tam vlastně nic není a zapomenou na něj.
na tom něco bude...

abdland
Příspěvky: 5
Registrován: pát 11. pro 2020 12:38:17
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ABDLand

Příspěvek od abdland » ned 13. pro 2020 21:25:34

PakoDaddy píše:
ned 13. pro 2020 19:58:27
S prominutím, to se dělá obráceně. Nejdřív se obchod naplní a pak se propaguje. Teď se tam všichni podívají, zjistí, že tam vlastně nic není a zapomenou na něj.
Samozřejmě, že se to tak dělá, o tom bezesporu. Nicméně cílová skupina zákazníků je trošku jiná, než pouze široká veřejnost. Takže to nelze brát jako klasický eshop. Proto prvotně nabízíme možnost individuálních přání, kde si zákazník může říct, co si přeje a na základě toho se rozšiřuje nabídka, dále možnost přihlášení k odběru, aby neutekla žádná novinka.
A pokud chci rozšiřovat nabídku, nejlépe se vychází z širokého spektra klientů, abychom nebyli pouze u jedné a te samé skupiny. Takových webu také není tolik a zvědavost je lidská vlastnost. Věřím, že se k nám budou dále naší příznivci vracet. Přeci jen, vše děláme pro ně. Nicméně díky za názor... Jsem rád cokoliv, co nám do budoucna může pomoci se zlepšit :-)

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ABDLand

Příspěvek od kluk-v-plenkach » ned 13. pro 2020 22:13:42

No něco by tam být mělo, a taky bez registrace. Přijdu tam.. na webu nic, to se nebudu ani registrovat. zatím takové zbytečné info o novém eshopu ;)
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

abdland
Příspěvky: 5
Registrován: pát 11. pro 2020 12:38:17
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ABDLand

Příspěvek od abdland » ned 13. pro 2020 23:00:04

kluk-v-plenkach píše:
ned 13. pro 2020 22:13:42
No něco by tam být mělo, a taky bez registrace. Přijdu tam.. na webu nic, to se nebudu ani registrovat. zatím takové zbytečné info o novém eshopu ;)
Taky beru, ale někde potřebujeme získat nápady a potenciální klienty tím, že jim usijeme, co si přejí, na základě jejich vyplnění v kontaktního formuláře... Bez registrace :-)

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 72
Registrován: pát 15. lis 2019 22:40:34
Bydliště: Adamov u Brna
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ABDLand

Příspěvek od Firzen » pon 14. pro 2020 11:16:58

Ahoj! Podle mě je to úplně super, že jste tohle dali dohromady. Myslím, že by možná nebylo na škodu udělat třeba něaký dotazník přes Google Forms, a zeptat se lidí, co by chtěli - dal bych tam otázky jak otevřené, tak uzavřené s možnostmi, aby odpověděli i ti, kteří ještě přesně sami neví, co by chtěli.

Jinak myslím, že dobrá inspirace je například tady:

https://www.littleforbig.com/
https://onesiesdownunder.com/
https://www.diaper-heroes.be/gb/11-clothes
https://www.nappiesrus.co.uk/clothing

A teď vám řeknu tajemství. ;-) Oblečení pro abdl je na trhu hromada, a za docela dobré ceny. Na trhu však podle mě (a dalších abdl přátel) chybí oblečení, které by vypadalo skutečně dětsky. Prostě je většinou vidět, že oblečení pro abdl je myšleno pro dospělé. Je to takové ne zcela dětské. Kdyby se vám povedlo ušít v dospělé velikosti něco jako tohle:

https://www.johnlewis.com/browse/baby-c ... vuZ1z0rkbr
https://www.johnlewis.com/browse/baby-c ... vuZ1z0rkbr

..mělo by to podle mě obrovský úspěch.

Jinak taky lidi často řeší poštovné, a pokud eshop prodává jen jeden druh zboží, může to dost limitovat počet zákazníků. Myslím, že nejvíc zákazníků byste měli, pokud byste zároveň nabízeli i další věci. Například dudílky, stuhy na dudlíky, lahvičky, samolepky, látkové plenky, atd. Samozřejmě, kdyby ve vaší nabídce byly i jednorázové plenky, bylo by to super (nicméně chápu, že jejich skladování je náročné na prostor).

Jo, a ještě jedna věc. Snad všechny abdl obchody postrádají jednu (aspoň pro mě) dost podstatnou věc: povlečení s dětskými motivy! Vůbec nechápu, proč to nikde nemají :D Přitom byste ani nemuseli nic šít, neboť se to dá běžně koupit - nicméně zase zde hraje roli poštovné nebo nutnost někam jít (např. Ikea); pokud byste to měli přímo v nabídce, bylo by to opět plus pro vás.
Vyzkoušejte naši kreslící ABDL aplikaci pro Android. Aplikace je i v Češtině, jen jsme zapomněli doplnit české obrázky.

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ABDLand

Příspěvek od kluk-v-plenkach » pon 14. pro 2020 11:25:05

abdland píše:
ned 13. pro 2020 23:00:04
kluk-v-plenkach píše:
ned 13. pro 2020 22:13:42
No něco by tam být mělo, a taky bez registrace. Přijdu tam.. na webu nic, to se nebudu ani registrovat. zatím takové zbytečné info o novém eshopu ;)
Taky beru, ale někde potřebujeme získat nápady a potenciální klienty tím, že jim usijeme, co si přejí, na základě jejich vyplnění v kontaktního formuláře... Bez registrace :-)
A nebo pro začátek zprostředkovat prodej ze zahraničních eshopů na českém trhu (což si sice můžu koupit i přímo u zdroje), ale pokud jsou finance na vlastní skladové zásoby, takže český eshop bude mít kratší dodací lhůty.. a zároven mít i zakázkovou výrobu čehokoli na objednání. Plus určitě něco málo ušít i bez objednání, taková prezentace, pokusit se sehnat "modelku" na propagační fotky (pokud to bude holka/ kluk z ABDL/ DDLG světa tak pro začátek třeba možno zaplatit i tím zbožím, asi nemáte miliony na účtě).. at tam něco je, at ví ten kdo si chce objednat o co jde ;)
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

malá.holčička
Příspěvky: 2
Registrován: ned 29. lis 2020 10:57:32
Pohlaví: Holka
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ABDLand

Příspěvek od malá.holčička » sob 06. úno 2021 12:59:13

Mohla jsem být první zákaznicí na tomto eshopu a musim vam rict, ze jsem nadmíru spokojená! :D
Přála jsem si šatičky a papučky a oboje splnilo moje představy :-). Oblečení ušité přesně na míru, takže krásně pasuje jako ulité, kvalitně zpracované, navíc použité materiály jsou moc příjemné a pohodlné :-).
K tomu jako bonus super komunikace a taky (narozdíl od jiných, kteří šijí na zakázku) velice příznivá cena a možnost poslání i přes Zásilkovnu. Žiju na Slovensku a i tak jsem měla zboží zachvíli u sebe, takže můžu jen doporučit! ☺️
Podle mě je teda super, že se ABDLand snaží dělat věci jinak, než jako všichni ostatní, kteří jen přeprodávají věci z Číny za dvakrát takovou cenu, než doopravdy stojí, to může udělat každý. A díky takovým lidem se i náš český/slovenský trh s abdl věcmi může taky konečně rozrůst o originální kousky :-).

Obrázek Obrázek Obrázek

babytom
Příspěvky: 130
Registrován: stř 06. kvě 2020 21:38:32
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ABDLand

Příspěvek od babytom » ned 07. úno 2021 5:13:52

Fakt pěkné, já bych chtěl od nich dětské slipy.


Odpovědět