ABDLand

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 72
Registrován: pát 15. lis 2019 22:40:34
Bydliště: Adamov u Brna
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ABDLand

Příspěvek od Firzen » ned 07. úno 2021 11:28:54

To vypadá vážně dobře! Přidávám si jejich odkaz do seznamu, a budu pravidelně kontrolovat! :D
Vyzkoušejte naši kreslící ABDL aplikaci pro Android. Aplikace je i v Češtině, jen jsme zapomněli doplnit české obrázky.

abdland
Příspěvky: 5
Registrován: pát 11. pro 2020 12:38:17
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ABDLand

Příspěvek od abdland » ned 07. úno 2021 15:38:38

malá.holčička píše:
sob 06. úno 2021 12:59:13
Mohla jsem být první zákaznicí na tomto eshopu a musim vam rict, ze jsem nadmíru spokojená! :D
Přála jsem si šatičky a papučky a oboje splnilo moje představy :-). Oblečení ušité přesně na míru, takže krásně pasuje jako ulité, kvalitně zpracované, navíc použité materiály jsou moc příjemné a pohodlné :-).
K tomu jako bonus super komunikace a taky (narozdíl od jiných, kteří šijí na zakázku) velice příznivá cena a možnost poslání i přes Zásilkovnu. Žiju na Slovensku a i tak jsem měla zboží zachvíli u sebe, takže můžu jen doporučit! ☺️
Podle mě je teda super, že se ABDLand snaží dělat věci jinak, než jako všichni ostatní, kteří jen přeprodávají věci z Číny za dvakrát takovou cenu, než doopravdy stojí, to může udělat každý. A díky takovým lidem se i náš český/slovenský trh s abdl věcmi může taky konečně rozrůst o originální kousky :-).

Obrázek Obrázek Obrázek
Děkujeme a jsme rádi za spokojenost :-) Bylo nám potěšením odeslat první objednávku a na dalších pracujeme :-)

svycarsko
Příspěvky: 67
Registrován: pon 28. pro 2020 21:49:59
Bydliště: Karlovarský kraj
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ABDLand

Příspěvek od svycarsko » ned 14. úno 2021 16:53:05

Pěkně oblečení.Bude oblečení i z PVC?

diapered95
Příspěvky: 17
Registrován: stř 21. pro 2022 18:44:36
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ABDLand

Příspěvek od diapered95 » úte 31. říj 2023 19:59:35

malá.holčička píše:
sob 06. úno 2021 12:59:13
Mohla jsem být první zákaznicí na tomto eshopu a musim vam rict, ze jsem nadmíru spokojená! :D
Přála jsem si šatičky a papučky a oboje splnilo moje představy :-). Oblečení ušité přesně na míru, takže krásně pasuje jako ulité, kvalitně zpracované, navíc použité materiály jsou moc příjemné a pohodlné :-).
K tomu jako bonus super komunikace a taky (narozdíl od jiných, kteří šijí na zakázku) velice příznivá cena a možnost poslání i přes Zásilkovnu. Žiju na Slovensku a i tak jsem měla zboží zachvíli u sebe, takže můžu jen doporučit! ☺️
Podle mě je teda super, že se ABDLand snaží dělat věci jinak, než jako všichni ostatní, kteří jen přeprodávají věci z Číny za dvakrát takovou cenu, než doopravdy stojí, to může udělat každý. A díky takovým lidem se i náš český/slovenský trh s abdl věcmi může taky konečně rozrůst o originální kousky :-).

Obrázek Obrázek Obrázek
ahoj malá holčička odkiaľ si?


Odpovědět