Milovník plenek

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Odpovědět
Davidino
Příspěvky: 6
Registrován: stř 24. led 2018 20:56:40
Milovník plenek

Příspěvek od Davidino » úte 09. úno 2021 10:40:58

Ahoj, zdravím všechny :)
Je mi 29 let a jsem z Prahy
Nosím plenky přerušovaně už asi 15let...
Největší nutkání jsem měl když jsem viděl plenky u svého o 10 let mladšího bratra. Pohled na plenky mě nějakým způsobem uváděl do nějakého "tranzu" a tak jsem postupem času začal experimentovat.
Nejdříve jsem bral plenky jemu a strkal si je do slip. To nemělo ten efekt a já nebyl "spokojený".
Bylo mi někde kolem 13 -14 roku a já jsem na plenky skoro zapomněl protože jsem vůbec netušil, že existují i jiní lidé s podobnou "úchylkou". Jednou ke mě na základce přišel kamarád říkal mi něco o reklamě na pleny pro dospělé - hrozně se tomu smál. Já také ale od té doby jsem chtěl tu reklamu vidět. :D
Netrvalo dlouho a reklamu jsem opravdu viděl. Došlo mi že tyhle plenky jsou přesně to po čem jsem toužil.
Ze začátku jsem chodil do lékáren a zdrav. potřeb pro " vzorky zdrama" a vyskoušel jsem nespočet plen.
Nejvíce mi však vyhovovaly klasické zapínací... Ze začátku mi trvalo velmi dlouho než jsem si na ten pocit zvyknul.
Chtěl jsem v plenkách spát, ale nemohl jsem usnout při pomyšlení že mám na sobě plenky. Nepřišlo mi to "normální" a tak jsem s tím měl velký problém. Jak šel čas já jsem s plenkami experimentoval dál... Později se mi podařilo v plenkách i usnout. Přestal jsem se bát je nosit na veřejnost, atak jsem si je bral vždy když se mi chtělo... Na lyže se mi osvědčily jako velmi praktické.... :)
Vím co tak koukám těch 15 roků na podobné fóra, že se tu vyskytují i velmi zvláštní lidé...
Chvílemi jsem uvažoval že s tím vším skoncuji, ale i když jsem odvezl všechny plenky z domu, jednou jsem je daroval do domova důchodců po čase vždy přišlo takové nutkání a já jsem zatím vždy odolal a plenky koupil znovu....
Mám období kdy plenky nosím třeba v práci nebo jen tak na kolo, vycházku i na pivo... :D
Takže momentálně jsem v takovém zvláštním období...
Mám už rok vztah ( neví to) plenky jsem schoval v práci.... a pořád přemýšlím nad tím zda-li to říct nebo nikoli...
Vlastně nevím zda-li to říct chci je to takové moje tajemství a nemyslím si, že by měla podobnou zálibu spíše naopak by na mě zřejmě koukala jak na blázna....
Rád bych touto cestou našel nějakou spřízněnou duši.... Někoho s kým se dá pokecat o všem.

plenkymorava94
Příspěvky: 8
Registrován: stř 03. úno 2021 16:18:13
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Milovník plenek

Příspěvek od plenkymorava94 » sob 13. úno 2021 22:29:25

Ahoj kdyz ctu tvuj pribeh jako bych videl sebe , rad pokecam ja jesenicko 28let

Uživatelský avatar
PakoDaddy
Příspěvky: 31
Registrován: stř 28. říj 2020 21:48:24
Bydliště: NJ
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Milovník plenek

Příspěvek od PakoDaddy » stř 17. úno 2021 20:20:19

Ženy to málokdy ustojí a už vůbec na počátku vztahu. I později to chce značnou vynalézavost, jak otestovat jejich toleranci k podobným zálibám. Nemůžu tady vypisovat celý dlouhý příběh, ale až skončí covidové šílenství, klidně si o tom můžeme někde popovídat.
Tolerantní a otevřený ABDL baby/Daddy. 54 let, Severní Morava.


Odpovědět