7 Let ve lži

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Odpovědět
mrs121
Příspěvky: 2
Registrován: úte 16. úno 2021 10:04:43
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Homosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
7 Let ve lži

Příspěvek od mrs121 » úte 16. úno 2021 10:15:51

Ahoj,

no abych se trochu přestavil je mi 19 a jsem gay. Vždy jsem tušil že jsem trochu jiný vždy mě bavilo hrát si s mladšími a způsobem jako si hrají mladší, nepřikládal jsem tomu nějakou větší váhu až do nedávna kdy jsem objevil ABDL skrze jednoho kluka (23 let reálných 12 abdl) ten mi nějak ukázal tento svět více do hloubky. Další kdo mi ukázal ten svět který se tady hlavně probírá a řeší byl můj aktuální přítel. No aby jste pochopily nadpis 7 let ve lži, 7 let o sobě vím že jsem gay a jsem s tím smířený ale celou dobu jsem byl pro okolí jsem byl hetero, už s tím že sem gay se pořádně nesmířily a to že bych byl ABDL to už nevím jak bych vysvětlil. Takže plenky zatím nenosím i když bych chtěl, dudlíky zatím nemám.

pan.hrazny
Příspěvky: 21
Registrován: sob 27. dub 2019 17:22:21
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: 7 Let ve lži

Příspěvek od pan.hrazny » úte 16. úno 2021 11:01:17

Vítej, snad tu najdeš podporu :) A rodina přece nemusí vědět, že jsi ABDL ne?

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: 7 Let ve lži

Příspěvek od kluk-v-plenkach » úte 16. úno 2021 11:37:01

Právě, proč říkat celému světu/ rodině že jsem ABDL, že někdo má rád BDSM (je jedno v jaké roli a jak moc tvdě) taky se neříká každému na potkání. A a orientací- kdo má toho dotyčného skutečně rád, tak to přijme že ten dotyčný není hetero jak by společnost čekala
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

invix
Příspěvky: 44
Registrován: pát 17. kvě 2019 23:23:59
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: 7 Let ve lži

Příspěvek od invix » úte 16. úno 2021 13:42:03

Jak už tady bylo zmíněno. Alespoň většina lidí tady nevytrubuje do světa halloooo tady já jsem abdl.
Vzhledem k věku 19 let jses na prahu času osamostatnění se. Takže pokud nejes maminčina mazanek co má v plánu žít v mamahotelu do smrti tak se zamysli zda pro tebe nebude tohle řešením dle hesla můj dům můj hrad moje pravidla.
Rodičové o svých dětech mívají různé představy. A u většiny z nich jsou jasně nalinkovane. A do toho nalinkovaneho modelu jiná orientace než hetero prostě nepasuje. Ale to není problém tvůj ale jejich. Většinou stačí když se člověk osamostatní a vylitne z hnizda. Já to takhle udělal ve 20 odešel jsem na druhou stranu světa. A měl sem klid I když jsem se po nějaké době vrátil zpět do Čech tak už ten náhled těch rodičů a i jiných rodinných příslušníků byl jiný. Už se tolik nezabývali tím co jak a proč dělám.
Takže máš několik možností buď. Zklapnes zatnes a vydržíš v tom kde a jak žiješ Teď další rok 2 nebo i 20 a budeš čekat že se změní okolí. A nebo se pochlapis a začneš fungovat. A budeš si budovat život jakej chceš ty sám.

pan.hrazny
Příspěvky: 21
Registrován: sob 27. dub 2019 17:22:21
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: 7 Let ve lži

Příspěvek od pan.hrazny » úte 16. úno 2021 15:44:51

Co napsal Invix je asi nejlepší rada, které se ti mohlo dostat. Převezmi otěže života do vlastních rukou. Nebudeš litovat a konečně začneš žít podle sebe a svých představ místo představ tvýho okolí

mrs121
Příspěvky: 2
Registrován: úte 16. úno 2021 10:04:43
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Homosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: 7 Let ve lži

Příspěvek od mrs121 » stř 17. úno 2021 7:42:39

Ahoj,

díky za cené rady odstěhovat se plánuju v brzké době to ano ten význam toho co jsem psal nebyl že bych to měl v plánu roztrubovat ale ten že by si urči všimli toho že nosím pleny.... :)


Odpovědět