willi

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Odpovědět
willibald
Příspěvky: 2
Registrován: úte 01. srp 2017 0:39:44
willi

Příspěvek od willibald » stř 02. srp 2017 2:28:00

zdravím, jsem tu nový, tak abych se nějak představil. Jsem Willi, je mi 24 let a jsem spíše sumbisivní DL. Jistou formou medical fetishe u sebe pozoruji již od dětství, kdy jsem navštěvoval babičku v obchodě se zdravotními potřebami, kde prodávala. V té době to bylo takové neurčité, spíše to byl zájem o všechny ty věci co tam byli. Plenky mě poprvé začali zajímat někdy v 15 letech, měl jsem nějaké problémy s krční páteří a když jsem na internetu hledal co to vubec je skolioza.... tehdy jsem poprvé narazil na na pleny pro dospělé v nějaké internetové lékárně a poprvé viděl termín inkontinence.
Začal jsem se o inkontinenci zajímat, projížděl jsem internet, hledal obrázky, příběhy... Chodil jsem do lékáren a koukal po balících plen ale stále mi ale chyběla odvaha si nějaké plenky koupit. V jedné z lékáren jsem však narazil na vzorky zdarma :shock: počkal jsem až byla lékárnice zaneprázdněna a popadl par vzorků a rychle z lékarny zmizel, byla to nějaká slabší attends + nějaké vložné pleny. Neuměl jsem si je ani pořádně zalepit, ale ten pocit... Chtěl jsem se do ní pomočit, ale nešlo to. Nakonec pomohlo jít na záchod, tam se mi po jistém přemáhání konečně podařilo počůrat se, špatně zalepená plenka po chvilce protekla, ale ten pocit nejde popsat. Od té doby mi plenky učarovali. Bylo mi jasné že si musím nějaké koupit. Když jsem stál ve frontě v lékárně krve by se ve mě nedořezal a červený sem musel být až za ušima i když jsem hned hlásil že "mě mamka poslal abych koupil pro prababičku". První balík co jsem si koupil byli Abri form L4, byli tááák tlusté, nádhera. Po střední škole jsem začal pracovat jako montážní technik, jezdil jsem po celé republice, což mi dalo příležitost navštívit spoustu různých lékáren, kde jsem často žádal o vzorky pro někoho,
brzy jsem se zbavil trémy a při další návštěvě lékárny jsem sympatické starší lékárnici řekl že mě posílá p.doktorka abych si vyzvedl nějaké vzorky plenkových kalhotek, protože jsem začal trpět nočním pomočováním, soucitně se na mě podívala a šla hledat do skladu... po chvíli se vrátila s plnou náručí, poučila mě o různých savostech, dala do tašky a já rudý až za ušima odcházel. Od té doby jsem v různých městech navštěvoval různé lékárny a užíval si ten vnitřní pocit ponížení když jsem si v lékárně kupoval plenky, tentokrát již otevřeně kvůli svému nočnímu pomočování. Pokaždé jsem se setkal s porozuměním a soucitem takže chválím profesionalitu ( i když mě trochu mrzí že jsem nenarazil na žádnou protivnou a zlomyslnou lékárnici :arrow: což by můj pocit ponížení jen zvýšilo)
Bydlím s rodiči takže problémy s utajováním této záliby :arrow: proto jsem si užíval že když jsem jezdil na montáže sám tak jsem měl plenky v práci téměř neustále. Párkrát se mi stalo že jsem za volantem protekl a celý zbytek dne pak v monterkách s mokrým flekem na zadku... Párkrát jsem si všiml že si někdo všiml mých mokrých skvrn a únikům se snažil vyhýbat. Doma jsem nosil plenky příležitostně na noc.
Když jsem pracoval ve skladu nosil jsem příležitostně do práce pull-up kterou jsem ale nepoužíval (většinou nenápadnou tenu pro muže), když jsem byl v zimě nachlazený tak při zakašlání či zvedání těžkých beden jsem měl takový naléhavý pocit na močení že jsem běhal každých 30 minut na WC ukápnout pár kapiček nebo jsem musel mít alespon pull-up ochranu (párkrát jsem ji využil) naléhavost nuceni mě opravdu vyděsila. začal jsem se bát uníků a později jsem plenky omezil na příležitostné nošení pro zábavu.

Od doby kdy jsem propadl kouzlu plenek mě nejvíce vzrušuje představa že začnu trpět nekontrolovatelnými nočními úniky, což budu muset řešit plenami a pomalu se začnu pomočovat každou noc a postupně se tento stav bude zhoršovat, začne docházet k denním únikům a povede k nošení plenek na plný úvazek 24/7
Nebo najít nějakou dominantní ženu (učitelku, sestřičku, doktorku..) která by mě nutila plenky nosit
Nejlépe obojí dohromady :)

Nejoblíbenější pleny: Tena slip maxi L, Abri form l4 (plenka by měla být tlustá :) )
přes den něco diskrétnějšího

Po cca půl roční pauze od plenek mě touha opět dohnala a plenky už jsou na cestě ( objednávám již jen online)
jsou to mé oblíbené Tena slip maxi + Tena barrier cream + vlhčené ubrousky + fixační kalhotky (vím že nejsou třeba, ale mám rád pocit že mi plenku něco přidržuje + trošku tlumí hluk) + objednal jsem si svůj prvni pás cudnosti CB6000s aby mě tak nelákalo si sám se sebou hrát ;) tak uvidime
časem bych chtěl jěště koupit PVC ochrané kalhotky ale dokud bydlím s rodiči musím být diskrétní :(

Plenky chci začít nosit jen na noc s tím že si je večer v určitou hodinu nandám cca 9-10 večer(podle toho jak dorazím domů) a do druhého dne do 9-11 hodin dopoledne (jak to půjde) v ní budu muset vydržet ať si je sebevíc mokrá. Chci být nucen je nosit každou noc minimálně do konce září.


Odpovědět