Hledám ...

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Odpovědět
DreamerZ
Příspěvky: 61
Registrován: stř 24. lis 2021 1:30:12
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Hledám ...

Příspěvek od DreamerZ » ned 19. pro 2021 0:00:53

"Náš život v plenkách začíná a život většiny v plenkách také končí. Těm, kdo je nosí i v tom mezidobí, se posmívají jen tupci."
Mívám období inkontinence, takže jsem se pleny naučil užívat a vytvořil se u mne vztah DL.
Velice rád bych poznal ženu nebo dívku, která je také nosí, ať proto, že musí, nebo se jí to prostě líbí, je tedy DL.
Zatím na dopisování a při vzájemné důvěře třeba později i více.
V zahraničí je hodně dívek a žen, které plenky nosí. Vidím to na zahraničních fórech. Asi je to hlavně tím, že tam to není takové tabu, panuje mnohem větší otevřenost a také tolerance.
Přesto věřím, že u nás také přeci jen dost žen plenky nosí, jen té odvahy odložit zbytečný stud a obavy je méně. Kéž se najdou ty, které to dokáží a také se ozvou, alespoň k navázání hezkého přátelství podloženého uznáním a úctou.
Můžete se zkusit ozvat i další, ale trvám na slušnosti a kultivovaném projevu, což také nabízím.
Stále hledám a zkouším, co je nejlépe funkční, jak docílit toho, že nedojde k protékání, kde se co dá sehnat, když v ČR mnohé není, atd..
Takže rady a zkušenosti vítám a třeba i nějaká moje zas pomůže vám.
"Náš život v plenkách začíná a život většiny v plenkách také končí. Těm, kdo je nosí i v tom mezidobí, se posmívají jen tupci."

paja
Příspěvky: 69
Registrován: stř 05. pro 2018 13:26:33
Bydliště: Tábor
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Hledám ...

Příspěvek od paja » úte 04. led 2022 9:52:44

Ahoj,
krásně napsáno.
Myslím si také že u nás je víc studu,a to nejenom v nošení plenek,už s toho důvodu že tady ostaní všechno řeší.
A přitom sami nemají odvahu jenom zkusit to co by chtěli,ale posmívat se a kritizovat druhý,to jim jde.
Sám plenky nosím,beru to jako normální a rozhodně neřeším druhé.
Rád si popovídám.
Pavel


Odpovědět