Čaukyyy

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Odpovědět
ŽluťákMcKačen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 18. úno 2022 19:48:48
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Čaukyyy

Příspěvek od ŽluťákMcKačen » pát 18. úno 2022 21:00:25

Zdravím všechny čtoucí tuto zprávu.
Jsem 18ti letý student, většinou introvertní ale když se rozpovídám tak občas nevím kdy přestat ^^

Na forum jsem zavítal především protože chci poznat nové lidi, popovídat si o všemožných tématech a v kostce se trochu zasmát nad nějakým nevšedním humorem. Považuji se za celkem approachable a v pohodě cápka. myslím, že umím lidi rozveselit, minimálně se o to můžu pokusit . Sarkasmus mi rozhodně není cizí ;) nakonec tu samozřejmě možnost rozebírat jistá taboo témata, díky kterým by se na mě jinde koukali skrz prsty. >;D

Mezi moje koníčky patří hraní her (považuji se za eboye ;)), jazyky (ano, používam hodně amerikanismů), bastlení elektroniky, amatérský cosplay, trávení možná až moc času na internetu, poslouchání ASMR a v neposlední řadě jsou tu intimnější věci například ABDL které si ale nechávam až do soukromí, ačkoliv o tom vím hodně a považuji se za takového experta v tomto oboru ^^

Rád se s kýmkoliv seznámím, povídat si můžu takřka o čemkoliv, nemam v oblibě žádné přetvářky a podobně, vždy jednám narovinu.

Přeji hezký den přátelé, jen doufám že jsem nevyzněl jako naprostý trouba a mojí zvláštní osůbku hned nezavrhnete :geek:

Ali
Příspěvky: 10
Registrován: úte 09. lis 2021 8:43:41
Pohlaví: Holka
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Čaukyyy

Příspěvek od Ali » sob 19. úno 2022 19:41:22

Ty... Ty máš luxusní jméno. Do háje, to je nejlepší nick, co jsem v posledních několika letech slyšela xD.

Tak vitaj ty cápku!


Odpovědět