Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Střelec
Příspěvky: 12
Registrován: stř 04. pro 2019 19:37:40
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: ❤

Příspěvek od Střelec » ned 20. úno 2022 11:38:04

Ono je to asi jednodušší než se někomu svěřit v reálu. A přitom to většinou holkám moc nevadí když je to v rozumný míře.

--SWITCH_ABDL--
Příspěvky: 47
Registrován: sob 19. úno 2022 8:11:11
Bydliště: Prague
Pohlaví: Holka
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ❤

Příspěvek od --SWITCH_ABDL-- » ned 20. úno 2022 12:38:50

Pokud jsem v ABDL komunitě, tak předpokládám, že 90% lidí se tady rádo nechá přebalit. Takže takhle informace prakticky místo pozdravuju je tak trochu irelevantní. Krom toho je celkem drzé předpokládat, že každý, kdo je ABDL ,,bere" v rámci nouze všechno, což z toho tak trochu vyplývá...

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ❤

Příspěvek od kluk-v-plenkach » ned 20. úno 2022 14:14:44

No právě, problém je začínat konverzaci zda mě protějšek přebalí :D Stejně trapné jako "Ahoj, jak se máš" nebo "Ahoj, co děláš".
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

Uživatelský avatar
ababyi
Příspěvky: 109
Registrován: pon 17. úno 2020 7:50:55
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ❤

Příspěvek od ababyi » ned 20. úno 2022 15:07:46

Hej, ja už som tiež dostal zopár variácií na tému "tatínku, můžu si hrát s p*****em?" plus príslušné fotky... A to nie som ani mommy, a ani daddy, ale čistý little a sub. Proste, keď musíš, tak musíš 🙂.

--SWITCH_ABDL--
Příspěvky: 47
Registrován: sob 19. úno 2022 8:11:11
Bydliště: Prague
Pohlaví: Holka
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ❤

Příspěvek od --SWITCH_ABDL-- » ned 20. úno 2022 15:18:05

Já nejsem vůbec překvapená...Jen se divím, že těm lidem nestojí za to, trochu o tom popřemýšlet a pověnovat energii, aby zvýšili šanci dosáhnout reálného seznámení. Když někdo klasicky zaměřený vyhrkne na Amatérech místo pozdravu ,,Pojď mě udělat", tak to člověk ještě pochopí, protože má tisíce dalších možností. Když ale vím, že jsem úchyl, kterého šance potkat někoho kompatibilního se statisticky blíží šanci vyhrát jackpot a přesto to zazdím v prvním třech větách, protože mi zrovna stojí, tak jsem nejspíš idiot...

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ❤

Příspěvek od Treti oko » ned 20. úno 2022 15:44:35

To se ani nedá líp napsat...

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ❤

Příspěvek od kluk-v-plenkach » ned 20. úno 2022 17:43:28

Když někdo přemýšlí mozkem který má v kalhotech, tak to potom tak dopadá 😀
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ❤

Příspěvek od Treti oko » pon 21. úno 2022 9:58:47

kluk-v-plenkach píše:
ned 20. úno 2022 17:43:28
Když někdo přemýšlí mozkem který má v kalhotech, tak to potom tak dopadá 😀
Oni vůbec mají nějakej mozek ? - Spíš bych řek, že jen náhodný shluk několika málo neuronů. To se ani mozkem nazvat nedá...

babytom
Příspěvky: 130
Registrován: stř 06. kvě 2020 21:38:32
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ❤

Příspěvek od babytom » stř 23. úno 2022 11:00:54

Upřímně řečeno, já kdybych byl holka, tak se asi leknu a uteču.

Na amatérech tak nějak člověk očekává, že jediné čeho se dočká, jako holka, budou oplzlé návrhy, fotky penisů a nekonečného vypisování, co by bylo, kdyby bylo, jak by bylo, proč by bylo, aby stejně nikdy nic nebylo.

Holce tam napíše nejspíše flustrovaný, ne(u)spokojený, zakomplexovaný chlap plný sebelítosti, jak ho nikdo nechce a nemiluje a nikdo si s ním nechce hrát na miminko.

Jenže o tohle holky a vlastně ani kluci nestojí.

Nikdo se nechce kamarádit, natož žít, s "hromadkou neštěstí."

Jsem AB, žiji s přítelkyní, která o všem ví a nemá s tím absolutně problém. Když je chuť a nálada, ráda mě přebalí, nakojí atd.

Řekli jsme si, že bychom rádi poznali nové AB prostě jen tak pro kamarádství. Dali jsme si inzerát a jediné čeho jsme se dočkali bylo xy vzkazů, že jestli přítelkyně přebalí i ty, co nám psali, jestli si s nimi zasouloží atp.
Přesto, že jsme v inzerátu jasné napsali, že o tohle nemáme zájem.

A tak se vracím na začátek mé úvahy.

Krom jednoho AB člověka to byl samý zoufalý, zakomplexovaný, nadržený, uslintamý chlap.

A tak jsme inzerát zrušili, nemá to smysl.

Přeji všem holkám, aby se nenechaly odradit. Slušných a chápavých kluků, kterým nejde jen o vlastní uspokojení tu jistě pár je. Ale hledají se jako pověstná jehla v kupce sena.

--SWITCH_ABDL--
Příspěvky: 47
Registrován: sob 19. úno 2022 8:11:11
Bydliště: Prague
Pohlaví: Holka
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ❤

Příspěvek od --SWITCH_ABDL-- » stř 23. úno 2022 19:05:44

Ono i na Amatérech je dost inteligentních lidí a nezatracovala bych je. Mám za sebou desetiletý vztah z Am. Jen je prostě problém v tom, že většina lidí anonymně na netu komunikuje tak, jak by si v reálu nikdy nedovolila a ještě je to umocněné tím erotickým zaměřením. Takže každý magor si pomyslí - jééé, erotická seznamka, pošlu dickpic a naskáče mi na něj 20 holek do hodiny. No a pak čumí, že se nechytla ani jedna za rok, ale vůbec ho nenapadne, že je chyba na jeho straně a jede si svůj spam dál i po několik desetiletí:)))

Každopádně je pravda, že je to hodně psychicky náročné a zejména ženy se musí probrat spoustou hnoje, než se objeví někdo, s kým se dá aspoň mluvit, natož i spát, natož spát v plínkách.

Bohužel jsem si všimla a bohužel i sama na sobě, že i jinak inteligentní lidi se tam časem trochu přizpůsobí tomu stylu komunikace a i já už jsem tam musela na pár lidí vyjet a být zlá.

Navíc tam nechtějí schvalovat plínkové galerie a dokonce zablokovali klíčová nejen ABDL slova ve vyhledávání. Nicméně šance na reálné seznámení je pořád asi největší tam, alespoň z mého pohledu ženy. Ale jen když máte dost času a dobrého cvokaře k tomu:)) Což je dneska obojí problém:)


Odpovědět