Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ❤

Příspěvek od Treti oko » stř 23. úno 2022 20:42:46

Proč mám někdy pocit, že internetový seznamky jsou absolutně na nic ? To už je fakt jednodušší se seznamovat v reálu... Ale to je můj osobní nesměrodatný názor.

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ❤

Příspěvek od kluk-v-plenkach » stř 23. úno 2022 22:36:30

Jenže v reálu to vyfiltruje nejen uchylaky (teda mělo by), ale i nás introvertní jedince 😑 A kde se pak seznámit? Co dělám špatně když mi neodepise obvykle nikdo ani normální vzkaz/ inzerát? Fotku penisu nikomu neposílám 😀 Problém bude v tom, že na každou holku na seznamce se sesype milión chlapů a to by potřebovala vidle, aby se v tom mohla přehrabovat😑 😂 A na Badoo by člověk nechal půl výplaty za premium a kreditu, na Tinderru rovnou celou 😂 Badoo je takový Tinder pro socky když se podívám na ceny 😀
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

--SWITCH_ABDL--
Příspěvky: 47
Registrován: sob 19. úno 2022 8:11:11
Bydliště: Prague
Pohlaví: Holka
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ❤

Příspěvek od --SWITCH_ABDL-- » čtv 24. úno 2022 7:07:06

Ano, taky si myslím, že internet je přes to všechno pro nás introvertní úchyláky spása a dokonce nejen pro nás. Ono když si napočítáte čas, který by i extrovert v našem případě strávil při klasickém seznamování nějakým oťukáváním, jestli ,,to" může vybalit a čas, který každý vynaloží na cesty a přípravy na každé ,,kafe", tak to pořád vychází nejen v našem případě lépe.

Jen člověk musí vědět, jak s tím pracovat. Nastavit si jasný cíl koho hledá, strategii jak ho najde, ukazatele jak ho pozná a charakteristiky, přes které zkrátka nejede vlak, i když v konverzaci třeba jen probublávají v náznacích, protože každý se samozřejmě tváří jako polosvatý. A potom se toho striktně držet. Aspoň v případě žen. Muži by podle mě měli i na netu víc komunikovat a v našem případě hledat ženy, které jsou evidentně sexuálně otevřené a tolerantní, nemusí se hned jednat o ABDL. Jenomže problém je v celkovém nastavení společnosti a jejím potlačování ženské sexuality obecně, což je téma na knihu ne na příspěvek, ale důsledek je ten, že ženy své sex. úchylky víc skrývají.

Nemůžu si jako feministka odpustit jízlivou poznámku, že kdybyste jako chlapi obecně nechtěli ,,pannu na doma a kurvu na ven" nebo za partnerku nejlépe nezkušenou, neposkvrněnou lilii, která se ale pro vás jako mávnutím kouzelného proutku změní během vteřiny v dračici, tak máte jako uchyláci život jednodušší. Tím neházím všechny do jednoho pytle, ale obecně to tak zkrátka pořád bohužel je a bojovat s těmi všemi podvědomými předsudky je pro ženy nesmírně únavné, protože denně bojují s mnoha dalšími i bez úchylek.

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ❤

Příspěvek od kluk-v-plenkach » čtv 24. úno 2022 19:47:33

Já bych se úplně spokojil pro začátek s holkou na výlety, ale i to se blbě hledá. Snad nejsem tak ošklivý 😂 Hledat přímo holku na abdl je obtížné, spíš nemožné.. i když někomu se to třeba podaří, ale to dřív vyhraju ve sportce 😀
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

kamzub
Příspěvky: 14
Registrován: úte 02. črc 2019 23:43:14
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ❤

Příspěvek od kamzub » sob 05. bře 2022 10:32:11

ABDL snad na amatérech zrušili kvůli nějaké zkratce pro banku, možná, že i tady to někdo psal. Jinak plenkové galerie se nechají nahrát bez problému.

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ❤

Příspěvek od Treti oko » pon 07. bře 2022 12:20:59

kluk-v-plenkach píše:
čtv 24. úno 2022 19:47:33
Já bych se úplně spokojil pro začátek s holkou na výlety, ale i to se blbě hledá. Snad nejsem tak ošklivý 😂 Hledat přímo holku na abdl je obtížné, spíš nemožné.. i když někomu se to třeba podaří, ale to dřív vyhraju ve sportce 😀
Musíš to furt zkoušet Je vcelku normální, že se nezadaří hned napoprvé.

Já jsem na tom podobně - pořád líbám nějaký žáby, ale zatim všechny (čest několika málo vyjímkám) to byly samý ropuchy - se všemi důsledky. Ale i v bahně můžeš najít rosničku, ale chce to štěstí. A štěstí se musí jít naproti, i v tý sportce.

Naposledy jsem byl odmítnut, protože žeru maso a nejsem antivaxer.

Uživatelský avatar
Kuba.k
Příspěvky: 30
Registrován: ned 26. zář 2021 23:21:14
Bydliště: Libochovice
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: ❤

Příspěvek od Kuba.k » čtv 17. bře 2022 13:35:10

No, pěti stránkové téma na popcorn opravdu. Až s mi nechce věřit, že jak píše ta dívčina kolik má zpráv, fotek ptáků atd, ve mě normálně evokuje, založit si dívčí profil a ověřit si to.
Na to je můj čas příliš vzácný a nebudu ho věnovat takovému nesmyslnému testování. VĚŘÍM.
Jinak Kluku v plenkách nezoufej, třetí oko to vystihl dobře s těmi žábami - to byl moc povedený obrat.

Držme se a odrážejme se spíše v osobních setkáních - protože každý nový člověk se kterým se osobně znáte a je jedno jestli je AB, ABDL, DL ... a je bůhví jaký, zná další lidi co jsou stejného zaměření a věřím, že pokud se pořádají rozumné srazy a vím, že se to tady jednou za rok povede, tak je jen otázka času, kdy potkáte "spřízněnou duši" Samozřejmě to chce pořádat přátelská konzervativnější setkání, protože na takové setkání dorazí i "normální lidé" a ty "normální" znají další a další ať už jsou více či méně úchylní a takto se začneš přibližovat ke své "1. sportce" - štěstíčku prostě musíte jít naproti. Stačí možná pořádat menší lokálnější srazy ve větších městech, typu: datum, káva pivo, čas, místo - pouze pokec, poznávací znamení XX zveme všechny příznivce... a každý kdo si to tady přečte na těchto stránkách je zaměřený, takže házejte návrhy do vhodnější rubrik tady na tom webu - dne toho a toho jdu sem a sem a budu čekat hodinu poznávací znamení např. červená kšiltovka.
Takhle se určitě časem spřízněná duše najde. Házejte na tento web výzvy. Typu formální setkání ....
Zatím č. příznivci webu.
ÚSTECKÝ -

--SWITCH_ABDL--
Příspěvky: 47
Registrován: sob 19. úno 2022 8:11:11
Bydliště: Prague
Pohlaví: Holka
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ❤

Příspěvek od --SWITCH_ABDL-- » stř 30. bře 2022 9:28:18

Nevím, jestli srazy tohle vyřeší... Pro mě osobně je to natolik intimní a sexuální věc, že necítím potřebu vyrazit mezi cizí lidi a sdílet ji na počkání. A myslím, že nejsem sama. To, že znám pár stejně zaměřených lidí na věci také nic nemění, protože bych tuhle jejich stránku ani jiné úchylky bez jejich vyslovného souhlasu s nikým dalším NIKDY nesdílela a to samé očekávám od nich. Chápu, že každý to má jinak, ale rozhodně srazy nejsou jediná cesta.

--SWITCH_ABDL--
Příspěvky: 47
Registrován: sob 19. úno 2022 8:11:11
Bydliště: Prague
Pohlaví: Holka
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ❤

Příspěvek od --SWITCH_ABDL-- » sob 29. črc 2023 20:48:18

40+ daddy, strejda, hlídací teta už tady konečně je? Bisexuální, samozřejmě! 😊


Odpovědět