Pozdrav ze slezka

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Odpovědět
Laki3
Příspěvky: 9
Registrován: úte 22. úno 2022 11:58:50
Bydliště: Třinec
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Pozdrav ze slezka

Příspěvek od Laki3 » úte 22. úno 2022 12:51:51

Zdravím ze slezka, Třince, gorolie.
Spíše introvert Ab/dl tak 20/80 s klasickými obdobími tzv. Hype(týden v kuse v plence) a low (v létě klidně 2 měsíce nic)
A ano jsem i na tom druhém fóru, vlastně i na třetím, no dobře tak ještě dalších dvou/třech . Nejsem moc na psaní slohovek a zábavných komentářů a když už neco napíšu ne vždy to vyzní tak jak to myslím :mrgreen:
Jinak rád lyžuji-ideálně schované plenky, na zahradě pěstuji všechno možné co sa dá sníst, zavařit, upéct. Jaro se blíží takže mám krapet hektické období. Ok to snad stačí :D

Uživatelský avatar
PakoDaddy
Příspěvky: 31
Registrován: stř 28. říj 2020 21:48:24
Bydliště: NJ
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Pozdrav ze slezka

Příspěvek od PakoDaddy » pát 11. bře 2022 22:01:38

Laki3 píše:
úte 22. úno 2022 12:51:51
Zdravím ze slezka, Třince, gorolie.
Spíše introvert Ab/dl tak 20/80 s klasickými obdobími tzv. Hype(týden v kuse v plence) a low (v létě klidně 2 měsíce nic)
A ano jsem i na tom druhém fóru, vlastně i na třetím, no dobře tak ještě dalších dvou/třech . Nejsem moc na psaní slohovek a zábavných komentářů a když už neco napíšu ne vždy to vyzní tak jak to myslím :mrgreen:
Jinak rád lyžuji-ideálně schované plenky, na zahradě pěstuji všechno možné co sa dá sníst, zavařit, upéct. Jaro se blíží takže mám krapet hektické období. Ok to snad stačí :D
Tož vítaj, synku :)
Tolerantní a otevřený ABDL baby/Daddy. 54 let, Severní Morava.


Odpovědět