Zdravím z Kolína

Jste tu noví? Zde se můžete představit v pár slovech, či větách. ;)
Odpovědět
Petter
Příspěvky: 2
Registrován: pát 07. říj 2022 21:12:19
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Zdravím z Kolína

Příspěvek od Petter » ned 09. říj 2022 22:50:07

Ahoj, je mi 24 let a jsem z okolí Kolína.
Netuším jak se představit tak tu zkusím něco sesmolit, jak jsem se dostal k ABDL. :|

Už před několika lety jsem zjistil že mám zálibu k plenkám, občas jsem vyzkoušel zdravotní plínky které byli o ničem.
Myslel jsem si že jsem jediní, že jsem divní a nenormální. Kdybych měl plínku na sobě venku a něco by se stalo, tak nevím jak bych to vysvětlit.
Tak jsem si v sobě vyvinul zátaras, přes který jsem plínky odmítal.. Nikdy mně nenapadlo že by tuto zálibu mohl mít i někdo jiní.
Až nedávno jsem zjistil že existuje BDSM o kterým jsem si více zjišťoval až jsem se dostal k ABDL.
Bylo pro mně veliké překvapení že existuje spousta lidí, kteří májí podobnou zálibu. O to více se mi tato záliba libí a mám čím dal vetší chuť plínku nosit. Před několika dny jsem si vzal ABDL plínku a to i ven, bylo to naprosto úžasné. Ale po tak dlouhé době pořád v sobě zátaras mám, plínku témě nenosím, když už tak převážně jenom doma. V ABDL jsem nováček a v této zálibě ještě dost plavu.
Jestli jsi to dočetl/a až jsem děkuji. Snad to bylo aspoň kapku zajímavé. :)
Za případné chyby, se omlouvám.
Jsem extrémní introvert, stydím se za sebe a ani nevím jak se seznámit s nová lidmi.
Mám jenom jednoho kamaráda, ale už ani nevím jestli kámoši jsme..
Kdyby někdo chtěl se mnou seznámit/pokecat stačí napsat, jenom ty začátky mohou být nic moc.
Nic jsi od toho neslibuji ale třeba se touto cestou dostanu k zajímavým lidem.

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Zdravím z Kolína

Příspěvek od Treti oko » pon 10. říj 2022 10:10:13

No... Vidim tady jistý analogie s mojí osobou. Nicméně bojovat s tim je zbytečný, protože se to stejně pořád vrací. Akorát s přibývajícím věkem to řeším čím dál míň. Na veřejnost tyhle věci je lepší netahat viditelně a to doporučuju všem bez rozdílu.

Tak užívej... Je to lepší, než to v sobě dusit.

Petter
Příspěvky: 2
Registrován: pát 07. říj 2022 21:12:19
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Zdravím z Kolína

Příspěvek od Petter » stř 12. říj 2022 5:40:30

Děkuji, s tím souhlasím.
Když jsem zjistil že jsou další lidé, co mají tuto zálibu. Jsem to přestal v sobě dusit a vypustil jsem to ven.
Je to takové, že jsem se smířil s tím že tuto zálibu mám.
Plínu venku jsem měl samozřejmě schovanou. Nechci aby si opět každý na mně ukazoval. Ani nepotřebuji aby to věděl každý.
Rozumí tomu že se to lidem nelíbí. Nepotřebuji ani nechci aby kvůli mně byli zbytečné konflikty. :)


Odpovědět