Zavislosti a jedy

Vše co se netýká plenek, sexu a všemožných úchylek. Klidně se tady můžete bavit i o počasí, nebo Babišovi. :-D
Odpovědět
Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Zavislosti a jedy

Příspěvek od Treti oko » pon 02. črc 2018 14:36:21

Doufam, ze za tohle nebudu bit...

Jelikoz jsme taky jenom lidi, tak nepochybuju, ze nemalo z nas chlasta, huli, mozna konzumuje i nejaky dalsi hrichy.

Kdyz jsem mel pod 20, tak jsem timhle zpusobem pokousel "zabijet" moje ABDL tendence. Jenze ucinky vetsiny tehlech sustanci ucinkuji presne opacne: O to vic se mi chtelo delat to, co jsem tim kterym jedem chtel znicit.

Mate nekdo podobnou zkusenost ? - Ja za sebe muzu rict, ze kdybych do sebe sypal jedy dneska, tak bych si to asi dost uzival. Naposledy jsem do sebe sypal jedy uz dost let nazpatek a muzu rict jen toto: Hodne rychle jsem to sel resit.

Uživatelský avatar
Kamaratabdl
Příspěvky: 51
Registrován: úte 12. úno 2019 0:31:37
Bydliště: Slovensko
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Zavislosti a jedy

Příspěvek od Kamaratabdl » sob 16. úno 2019 14:50:32

Je to už veeeeeelmi dááááávno, keď som si popíjal vo veľkom na pána, pohuloval a skúšal ďalšie hriechy.
Nemyslím, že v opojení povolených či zakázaných látok by som mal väčšiu chuť na ABDL či BDSM. Rovnaká príťažlivosť ako bez nich.
Skôr, keď som si pospal, potom čo som bol pod ich vplyvom.Vtedy som mal veľkú chuť na všetko so sexuálnym kontextom.
A je to tak stále. Nehovorím, že som teraz nejaký absitinent. Sú to už roky čo si vypijem tak raz za mesiac či dva a nič viac.
Potom ako zistím, že už mám pomerne dosť, idem radšej do postele spať. Lepšie ako niečo niekomu nechtiac imtímnejšie vyzradiť.
Ešte lepšie, keď vstanem a necítim sa tak, že najbližších 38hod. budem len ležať v posteli.

Maličká Misicka
Příspěvky: 43
Registrován: pát 08. bře 2019 19:13:40
Bydliště: Brno není daleko
Pohlaví: Holka
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Zavislosti a jedy

Příspěvek od Maličká Misicka » sob 13. črc 2019 16:14:48

Ano mně..já když pijí alkohol tak místo toho abych se bavila a.zapomněla na to co potřebuji aspoň na chvili touhu potlačila tak tím víc chci být maličká že i na videa koukám a.závidím každé holčičce která má svého daddyho či maminku a ma si s kym hrat

Uživatelský avatar
Diaperloverman
Příspěvky: 102
Registrován: pon 06. dub 2020 14:37:49
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Zavislosti a jedy

Příspěvek od Diaperloverman » pon 06. dub 2020 18:33:15

Co jsem do sebe dával tak od cca třídy po 4 ročník na střední to byli cigarety od střední několik krabek za den ave 4 ročníku jsem že dne na den přestal pak jsem zkusil mariuhanu a alkohol díky bohu mě ani jedno nechytilo stejně nejlepší droga je spustit to do pleny a příroda
Muž zaměření diaper lover(na vše) svobodný trochu i adult baby :D


Odpovědět