Kdo vás nachytal ?

Vše co se netýká plenek, sexu a všemožných úchylek. Klidně se tady můžete bavit i o počasí, nebo Babišovi. :-D
Odpovědět
Treti oko

Kdo vás nachytal ?

Příspěvek od Treti oko » pon 03. pro 2018 12:57:06

Tak kdo vás rozkryl jak protistátní hnutí ?

V mejch 17 našla moje máma moje dudlíky a dopadlo to zle: Na začátku byl dotaz "Proč a na co ?" Nezmohl jsem se na nic lepšího, než říct, že se o to nemá co starat a hrabat se v mejch krámech. Vyústilo to do ztráty důvěry... No aspoň to nevyžvanila fotrovi (alkoholik.)

Podruhý jsem se nechal nachytat tak hloupě, že bych si za to nejradši nafackoval eště teď, i když už je to skoro pět let.
Tehdy jsem bydlel ve svým VW Transporteru. Došel jsem na parkoviště, zalezl do salónu, dal dudlíka, plínku a pak jsem si zašel nakoupit nějakou baštu a pivo. Cestou nazpátek jsem našel mezi autama pohozený veselý cigáro, došel jsem k tomu svýmu vraku, dal sváču a zákusek, co jsem předtím našel. Minutu po tom, co jsem to duhulil, přijelo autíčko, který nemám rád, když jede ke mě: Benga. Zastavili a přišli se seznámit. Papíry v pořádku, ale to jim bylo málo, chtěli se podívat i do salonu. Zapomněl jsem schovat dudlíka a už jsem musel vysvětlovat. I plínku na mě viděli, bo mi obrátili kapsy. Jediný plus celý tý akce byla fízlice, vůbec by mi nevadilo potkat se s ní znova - ale ne ve službě, radši někde v baru.

Jestli mě vyhmátnul eště někdo, nemám ponětí, i když to nemůžu uplně vyloučit. Nicméně plínky si ven beru málokdy, takže ta možnost je mizivá. A doma není šance, protože tady se mi ve věcech nikdo nehrabe. Zase bych musel něco nechat na očích a pustit si někoho do cimry, ale lekce s těma policajtama byla dostatečný varování.

kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Pohlaví: Kluk

Re: Kdo vás nachytal ?

Příspěvek od kluk-v-plenkach » pon 03. pro 2018 16:21:21

Mě zatím nenachytal nikdo, nebo o tom aspon nevím. I když občas si říkám, že ta plena musela být vidět (když jsou dvě), ale zase běžný člověk po zadku nekouká že jo :D

Treti oko

Příspěvek od Treti oko » úte 04. pro 2018 11:12:15

S tou poslední větou těžce nesouhlas.

kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Pohlaví: Kluk

Příspěvek od kluk-v-plenkach » stř 05. pro 2018 9:37:01

Treti oko píše:
úte 04. pro 2018 11:12:15
S tou poslední větou těžce nesouhlas.
Proč? Osobní zkušenosti?!

Treti oko

Příspěvek od Treti oko » stř 05. pro 2018 18:22:42

Chlapi čumí na ženy a obráceně to funguje taky. Otázka je, jestli se to tý ženský bude líbit, nebo přesně naopak - když potkám například nějakou zmalovanou zrůdu, tak by do mě musela nalejt hodně chlastu, pokudd dřív nezdrhnu. Snad se to dá takhle pochopit.

Odpovědět