Seznam nesolidních

Vše co se netýká plenek, sexu a všemožných úchylek. Klidně se tady můžete bavit i o počasí, nebo Babišovi. :-D
Odpovědět
DreamerZ
Příspěvky: 59
Registrován: stř 24. lis 2021 1:30:12
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Seznam nesolidních

Příspěvek od DreamerZ » sob 18. lis 2023 13:32:39

Občas něco nabízím k prodeji, občas tu od někoho i něco koupím. Vážím si každého, s kým je jasná domluva a to, co se dohodne také platí.
Takže jsem tu poznal pár těch, kde to tak funguje a za to patří poděkování.
Poslední dobou ale narážím na ty, co žádnou solidnost neprokazují. Projeví zájem, něco koupit, dohodneme podmínky a oni vystupují celkem nadšeně a přesvědčivě, ale to je zdání, které klame. Někdy přijdou výmluvy, např. nový termín, jindy - jiní přestanou komunikovat, žádná platba nepřijde a dál už jen hrají mrtvého brouka.
Mám sto chutí tu začít takové zveřejňovat a byl bych pro, zveřejňovat. Třeba by to trochu pomohlo je ignorovat a dát tak i částečně za vyučenou, kdy by další pak řekl - NE - s tebou žádný obchod dělat nebudu. Také by to snad aspoň někdy ušetřilo starosti.
Zajímá mne váš názor - mnozí řeknete - a budete mít pravdu - takový darebák si udělá nový profil a bude se to opakovat. V administraci fóra ale jistě je k dispozici IP adresa a Admin by tak mohl toto celkem efektivně pohlídat. Problematické může být ale i to, když se právě někdo z adminů chová, jak jsem popsal a tu zkušenost bohužel také mám.
"Náš život v plenkách začíná a život většiny v plenkách také končí. Těm, kdo je nosí i v tom mezidobí, se posmívají jen tupci."


Odpovědět