Zrušenie fóra a vytvorenie discordu

Vše co se netýká plenek, sexu a všemožných úchylek. Klidně se tady můžete bavit i o počasí, nebo Babišovi. :-D
invix
Příspěvky: 44
Registrován: pát 17. kvě 2019 23:23:59
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Zrušenie fóra a vytvorenie discordu

Příspěvek od invix » čtv 14. lis 2019 21:27:34

Já ti neberu tvůj názor. Dokonce ho i respektuji a ocenuju že jsi se zasnazil a něco vytvořil. Což mnoho lidí neudělá.
A k tvému profilu:
Přes půl profilovky dudlík a píšeš že ho nenosis. Mě osobně to může být jedno jen mě to bije do očí.

Uživatelský avatar
Tyrion
Příspěvky: 16
Registrován: úte 12. lis 2019 10:20:44
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Zrušenie fóra a vytvorenie discordu

Příspěvek od Tyrion » čtv 14. lis 2019 21:38:43

Tak aspoň tady zase mám vlastní profilovku, žejo, na té fotce jsem já. Je to ABDL fotka, takže já to mám tak, že při scénce jo, jinak ale vůbec, mi přišlo, že ty otázky jsou takové zaměřené na exbicionismus, což se mi docela vyhýbá. Možná jsem to fakt nepochopil, no. Mrzí mě, že tě to bije do očí, možná s tím i něco udělám, nevím. :twisted:

Ještě pro kontext, mám už přes deset let praxe v moderování (ne-abdl) komunitních webů i fór a je to všude stejný, všechny tyhle weby poslední dobou zdechly, protože se jejich zrcadlová verze objevila na Facebooku, který ty weby zabil. Měli jsme dokonce i problém, že někteří mladší uživatelé (typicky 18-, ale i sem to dojde) měli problém s použitím starého klasického webového fóra a bez nováčků každá komunita umře. ABDL lidi se ale pochopitelně na FB nehrnou. Naproti tomu poslední dobou vznikly dva nadějné komunitní Discrod servery, kterých se účastním a dává mi to nějakou naději, že existuje alternativa k monopolu Facebooku. Asi zkusit a vidět, nikdo neví, co přinese zítřek. Chvilku byla nadějná i éra Tumblru, než to dopadlo jak to dopadlo...

Jedno staré Čínské přísloví: "Když vane vítr změny, někteří lidé staví zdi, jiní mlýny" 8-)
27, východní Čechy, switch, MDLB i DDLG. Lookin for action ^^

invix
Příspěvky: 44
Registrován: pát 17. kvě 2019 23:23:59
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Zrušenie fóra a vytvorenie discordu

Příspěvek od invix » pát 15. lis 2019 6:54:32

Hele jinak abych to uvedl do kontextu já a vysvětlil to tak hezky jako ty.
Me vyloženě nasralo že člověk co tu je pár dni napíše stejně to tu chcipne. Škoda že jsi tvou zkusenost u ostatní for které jsi moderoval tam nenapsal hned. Bylo by to myslím nejen pro mě úplně něco jiného.
A důvodů proč jsou tu dvě "stejná" fóra je spousta.
Jedním z nich je že kdyby jsi tohle napsal tam že jsi tam naposled. Spousta lidí dostalo banány za daleko min ne za poznámku stejně to tu chcipne.
Každý fórum je o lidech co ho vedou a kteří tvoří jeho prispivatelskou základnu. A od toho se taky odvíjí jestli fórum chcipne nebo ne je tu cca 200 členů podle toho jak jsem na to koukal je 70 nováčků od června samozřejmě aktivních je sotva pětina. Ale to ukazuje na to že tomuhle fóru hrana nezvoni.
Za mě nezbývá než popřát tvému discordu popřát dlouhé trvání a oblibu přispěvatelů.

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Zrušenie fóra a vytvorenie discordu

Příspěvek od kluk-v-plenkach » pát 15. lis 2019 15:41:25

Tyrion píše:
čtv 14. lis 2019 21:38:43
všechny tyhle weby poslední dobou zdechly, protože se jejich zrcadlová verze objevila na Facebooku, který ty weby zabil.
Tak erotická komunita je ale něco jiného (a ABDL JE erotika)- jednak to je na FB zakázané a pak taky je to příliš intimní na to aby to bylo na síti kde komunikuji s přáteli, pod svým jménem (teda správně tam má být každý pod svým jménem a mít jen jeden profil).

A i když se Zuckerbergovi nelíbí, tak ted mu to trošku ochabuje (naštěstí Instagram mu taky patří a když tak založí něco nového, nebo koupí něco co by ho mohlo ohrozit :D ). Každopádně nejen erotické komunity jsou lepší mimo sociální sítě, ale i třeba ty počítačové (na pc-help.cz mi vždy lépe poradili a mělo to větší úroven než stejné skupiny na FB).
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

djetatko
Příspěvky: 36
Registrován: stř 02. led 2019 20:40:58
Bydliště: Zvolen
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Zrušenie fóra a vytvorenie discordu

Příspěvek od djetatko » pát 15. lis 2019 16:47:29

Discord myslím neobmedzuje nijak svojích ludí. Stačí ked sa da na roomku 18+

djetatko
Příspěvky: 36
Registrován: stř 02. led 2019 20:40:58
Bydliště: Zvolen
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Zrušenie fóra a vytvorenie discordu

Příspěvek od djetatko » pát 15. lis 2019 16:56:39

A keď sa to nastaví na pozvánky tak sa tam nepripojí každý. Účet vás nemusi vystihovať takže si tam kludne dáte falošné informácie.

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Zrušenie fóra a vytvorenie discordu

Příspěvek od kluk-v-plenkach » pát 15. lis 2019 17:42:11

djetatko píše:
pát 15. lis 2019 16:56:39
A keď sa to nastaví na pozvánky tak sa tam nepripojí každý. Účet vás nemusi vystihovať takže si tam kludne dáte falošné informácie.
A jak se to pak liší tady od fóra? :O Tady je to taky anonymní, zároveň kdo chce, tak má vždy možnost se odtajnit, nebo si s někým domluvit "rande", případně můžeme společně na Skype.
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 72
Registrován: pát 15. lis 2019 22:40:34
Bydliště: Adamov u Brna
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Zrušenie fóra a vytvorenie discordu

Příspěvek od Firzen » sob 16. lis 2019 12:44:21

Jsem tu nový, ale toto prostě nelze nechat bez reakce. Jsem rozhodně proti zrušení fóra a přechodu na Discord! :o
Přesně, jak říká kluk v plenkách - vlastní fórum přináší svobodu, které se těžko může něco vyrovnat. Je to asi jako srovnávat vlastnictví bytu vs pronájem hotelového pokoje. Hotelový pokoj může vypadat lépe, ale přílišnou svobodu nedává.
Vyzkoušejte naši kreslící ABDL aplikaci pro Android. Aplikace je i v Češtině, jen jsme zapomněli doplnit české obrázky.

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Zrušenie fóra a vytvorenie discordu

Příspěvek od kluk-v-plenkach » sob 16. lis 2019 21:04:44

Firzen píše:
sob 16. lis 2019 12:44:21
Jsem tu nový, ale toto prostě nelze nechat bez reakce. Jsem rozhodně proti zrušení fóra a přechodu na Discord! :o
Přesně, jak říká kluk v plenkách - vlastní fórum přináší svobodu, které se těžko může něco vyrovnat. Je to asi jako srovnávat vlastnictví bytu vs pronájem hotelového pokoje. Hotelový pokoj může vypadat lépe, ale přílišnou svobodu nedává.
jen bych spíš srovnal s nájemní vs. vlastní byt, s hotelovým pokojem vs. byt to kulhá, hotel je na chvíli, byt na delší dobu ;)
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Zrušenie fóra a vytvorenie discordu

Příspěvek od Treti oko » pon 18. lis 2019 20:19:07

Pár dní tu nejsem a ani jsem nečekal, že se to takhle rozjede.

Někdo si asi myslí, že každej má v kapse jabko aspoň 9.0 nebo aspoň S8 (Já si přeju k vánocům BV6000 - ten funguje i když na něj šlápne auto a přitom skončí v pangejtě plnym vody,) ale aktuálně mám starej sráč s Androidem 4.3, takže za mě https je asi jediná možnost, aby se mi nesral telefon. Nemám prachů nazbyt, a pro mě za mě se může celej fcb i Instagram zrušit. Btw, taky jsem jednu dobu něco administrátora dělal, ale skončil jsem s tim ve chvíli, kdy už na to nebyl čas, protože jsem těžce změnil živnost.

Kdo chce, ať si táhne na discord, ale nechápu, proč si vynucuje zavření fóra, který ani neni jeho Jak raulíkovské...


Odpovědět