posun v ABDL

Vše co se netýká plenek, sexu a všemožných úchylek. Klidně se tady můžete bavit i o počasí, nebo Babišovi. :-D
Odpovědět
Lonkysek
Příspěvky: 59
Registrován: ned 02. srp 2020 12:33:18
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
posun v ABDL

Příspěvek od Lonkysek » stř 10. úno 2021 0:03:29

ahoj,
tak jsem při sedění v mém už zase dalším kočárku s pampers 7 mezi nohama zamyslel.
co vy a váš postup v čase abdl? z kluka ktery nevěděl že existuji plenky pro dospěle co si někdy ve 13 koupil za kapesné první drynites protože to byly jedniné které mi google tehda vypliv jako plenky pro 13ti lete XD. Až doted kdy mam na chatě schovanych xy baliku plen a kočárek. Nevím jak vám ale mi to dělalo strašnou zátěž na psychiku vykyy nalad atd...
jinak poprve to bylo asi 6-8 letech kdy jsem u babi našel stare detske pleny
A co vy?

Uživatelský avatar
Kuba.k
Příspěvky: 30
Registrován: ned 26. zář 2021 23:21:14
Bydliště: Libochovice
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: posun v ABDL

Příspěvek od Kuba.k » čtv 07. říj 2021 8:13:36

Já jsem pouze DL. Objevilo se to u mě asi v 10 letech, kdy nevlastní sestra která bydlela jinde a já občas u ni spával nosila až do svých 16 let pleny, protože trpěla nočním pomočováním.
Zalíbilo se mi to a já už jako 10 letej kluk když všichni usli jsem po tají hledal její pleny abych si je mohl taky vzít. Asi tehdy začala ta láska ;)
Pak jsem se postupem času posouval dál a dál. Ale na AB jsem to nikdy nedopracoval. Krásně si vystačím už 25 let jako DL. Spíš po tolika letech a zkušeností bych potřeboval nějakého parťáka se kterým bych zašel na pivko a otevřeně bychom klábosili atd. (Ústecký, Středočeský kraj 25-40 let. )
Jinak výkyvy nálad určitě mám, ale nepřisuzoval bych to k této úchylce.
ÚSTECKÝ -


Odpovědět