ABDL kluby

Vše co se netýká plenek, sexu a všemožných úchylek. Klidně se tady můžete bavit i o počasí, nebo Babišovi. :-D
Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ABDL kluby

Příspěvek od Treti oko » čtv 05. kvě 2022 13:52:36

babytom píše:
čtv 05. kvě 2022 11:56:44
Bohužel většina lidí si to představuje, že přijede a my je budeme přebalovat a starat se o ně. Je to jenom já, já, já a moje potřeby. Něco jako nikdo o mě nemá zájem, tak jsem tady. O zoufalce ale opravdu nestojíme. Nikdo o ně nestojí.
S tim se setkávám(e) až příliš často. Mj. i proto si držim odstup - vim moc dobře, proč to dělám.

Pokud jde o "přijet na víkend," tak si to představuju jinak, než si nechat od hostitele podstrojovat. Naopak, raději přivezu aspoň pivo a třeba i jiný věci. Prostě popít, něco ugrilovat, žvanit, nějaká muzika by byla fajn - tak nějak to, co se dělá na normálnim flámu.

Kdysi jsem se sešel s jednim takovym zoufalcem - chtěl, abych krmil, přebalil... i "to hnědý" chtěl. Rychle jsem s nim vyběhl. A fakt to byla zkušenost, kterou nechci zopakovat. Kdyby se v tom náhodou někdo viděl, tak to neni nikdo z tohoto ani z toho druhýho cz fóra.

Kdo si chce nechat posluhovat, ať si na to někoho najme.

babytom
Příspěvky: 130
Registrován: stř 06. kvě 2020 21:38:32
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ABDL kluby

Příspěvek od babytom » čtv 05. kvě 2022 14:03:40

Treti oko píše:
čtv 05. kvě 2022 13:52:36
babytom píše:
čtv 05. kvě 2022 11:56:44
Bohužel většina lidí si to představuje, že přijede a my je budeme přebalovat a starat se o ně. Je to jenom já, já, já a moje potřeby. Něco jako nikdo o mě nemá zájem, tak jsem tady. O zoufalce ale opravdu nestojíme. Nikdo o ně nestojí.
S tim se setkávám(e) až příliš často. Mj. i proto si držim odstup - vim moc dobře, proč to dělám.

Pokud jde o "přijet na víkend," tak si to představuju jinak, než si nechat od hostitele podstrojovat. Naopak, raději přivezu aspoň pivo a třeba i jiný věci. Prostě popít, něco ugrilovat, žvanit, nějaká muzika by byla fajn - tak nějak to, co se dělá na normálnim flámu.

Kdysi jsem se sešel s jednim takovym zoufalcem - chtěl, abych krmil, přebalil... i "to hnědý" chtěl. Rychle jsem s nim vyběhl. A fakt to byla zkušenost, kterou nechci zopakovat. Kdyby se v tom náhodou někdo viděl, tak to neni nikdo z tohoto ani z toho druhýho cz fóra.

Kdo si chce nechat posluhovat, ať si na to někoho najme.
Přesně mi mluvíš z duše. Není problém si s někým pohrát, přebalit, hezký se pomiloval, proč ne? Ale jediné, když je to chtěné, vzájemně, s respektem k druhému a jak bych řekl všem libé. Taky máme doma děti, takže jaksi nejde zavřít dveře domu a hned na to vlítnout. Taky nám to jde pouze s lidmi se kterými je co si říct i po tom hraní. Jinak jak říkáš dát si pivko, jointíka, něco si ugrilovat, muzika. Prostě pohoda. S takovými lidmi, co to prožívají podobné se rádi setkáme.

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ABDL kluby

Příspěvek od Treti oko » čtv 05. kvě 2022 14:14:52

Tak až zase někdy budu mít estu do Cz, tak dám možná vědět.

Teď i koukám, že ty a já máme stejný léta...

babytom
Příspěvky: 130
Registrován: stř 06. kvě 2020 21:38:32
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ABDL kluby

Příspěvek od babytom » čtv 05. kvě 2022 14:44:33

Treti oko píše:
čtv 05. kvě 2022 14:14:52
Tak až zase někdy budu mít estu do Cz, tak dám možná vědět.

Teď i koukám, že ty a já máme stejný léta...
Stav se jasně, pohodové lidi rádi poznáme

Nej
Příspěvky: 22
Registrován: sob 20. srp 2022 22:51:50
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: ABDL kluby

Příspěvek od Nej » pon 22. srp 2022 19:17:21

Lusinka píše:
pon 02. kvě 2022 14:34:04
Ahoj :)
V rámci přemýšlení o tom, kam zajedu v létě, mě napadlo, jestli někdo z vás náhodou neví o nějakém klubu kdekoliv po Evropě (i když čím blíž tím líp), kde pořádají nějaké akce pro příznivce ABDL. Viděla jsem pouze nějaký v Amsterdamu, ale ty stránky nevypadají kdoví jak aktuálně. :)
Předem děkuji za jakékoliv odpovědi, případně možná zkušenosti :)
Ahoj v Amsterdamu se pořádají akce abdl právě se chystám jít


Odpovědět