Plenky na veřejnosti - Ponížení

Vše co se netýká plenek, sexu a všemožných úchylek. Klidně se tady můžete bavit i o počasí, nebo Babišovi. :-D
Odpovědět
gxl
Ověřený uživatel
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 28. bře 2019 12:42:22
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Plenky na veřejnosti - Ponížení

Příspěvek od gxl » pon 13. čer 2022 14:38:33

Dovolím se s vámi podělit o příhodu co se nedávno stala. Věřím sice že pro milovníky plínek by tohle byl nejspíše splněný sen, ale v kontextu celé situace mi to přišlo k neuvěření (v tom špatném smyslu slova).

Byl jsem nedávno s rodinou (dvě čerstvě školou povinné děti a manželka, psa a kočku nemáme :) ) na dovolené v ČR. U jednoho hradu jsme čekali než bude náš čas prohlídky. My s manželkou zaparkování v místním bufetu pod slunečníkem a děti si hrály na blízkém pískovišti. Na pískovišti si hrála i holčička, která mohla být tak někde na úrovni 4-5. třída ZŠ. A bylo jasně vidět, že holčička má na sobě plínku.
A teď proč mě to tak zarazilo. Holčička měla na sobě oblečené černé legíny a do nich zastrčené světlé tričko. A můžu vám říct, že ty černé legíny JASNĚ a ZŘETELNĚ vyrýsovaly tu plínku, tak že všem v okolí to muselo být jasné. I naše děti mi pak říkali, že ta holčička měla asi plínku jako *****. Pochopím, že když člověk nosí plínky tak se snaží chovat nenápadně a diskrétně. Ano vím jsou tady výjimky. Aspoň tedy mluvím za sebe*. Pochopím, že to občas člověk nemusí uhlídat a něco půjde vidět. Tohle všechno pochopím. Ale takhle na veřejnosti zostudit a ponížit malou holku!!! Chudák holka, bez ohledu nato jestli tu plínku opravdu potřebovala nebo ne. V kůži té holky bych nechtěl být.

PS1: Holčička byla normální hravé dítě, bez nějakého viditelného fyzického nebo mentálního postižení. A s našimi dětmi si normálně hrála a bavila se, i včetně prohlídky hradu.

PS2: Později jsem zjistili, že její rodiče seděli u vedlejšího stolu a čekaly na stejnou prohlídku. No tatík byl takový ten typický pivní skaut. Matka mu mu důstojně sekundovala. Ale matku podle toho co jsem zaslechnul, z jejího rozhovoru, bych tipnul tak na IQ tykve, v lepším případě houpacího koně, prostě takový ten typ rodinky co vidíte v pořadu Výměna manželek.

***** - Jméno člena rodiny, který má poruchu autistického spektra a je na vozíčku.
* Nosím plínky ze zdravotních důvodů.

xsat
Příspěvky: 8
Registrován: stř 28. říj 2020 14:26:00
Bydliště: Pardubice / Praha
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Homosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Plenky na veřejnosti - Ponížení

Příspěvek od xsat » úte 14. čer 2022 18:59:26

Třeba to tak nebrala. Jestli je potřebuje, a nestydí se za to, nevidím problém. Někdo musí trvale chodit o berlích, jiný zase potřebuje plenky. Naopak tabuizace podle mě sotva čemu pomůže.

Jestli říkáš odhadem 4.-5. třída ZŠ, tedy kolem 10 let, a mentálně normálka, tak se klidně mohla sama rozhodnout co si vezme na sebe.

--SWITCH_ABDL--
Příspěvky: 47
Registrován: sob 19. úno 2022 8:11:11
Bydliště: Prague
Pohlaví: Holka
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Plenky na veřejnosti - Ponížení

Příspěvek od --SWITCH_ABDL-- » stř 15. čer 2022 18:53:18

Jestli v tom to ponížení náhodou nevidíme jen my úchyláci...protože chceme🙃

Uživatelský avatar
Diaperloverman
Příspěvky: 103
Registrován: pon 06. dub 2020 14:37:49
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Plenky na veřejnosti - Ponížení

Příspěvek od Diaperloverman » čtv 16. čer 2022 8:07:13

Amy_BABY/MUMMY píše:
stř 15. čer 2022 18:53:18
Jestli v tom to ponížení náhodou nevidíme jen my úchyláci...protože chceme🙃
Asi to tak bude ale nedávno jsem potkal na motorce borca co jel na nějakém málem chopru a měl na sobě rifle a koženou bundu a jak na tom byl zvohnutý tak mu lezla nádherně plena abri form m4 měl půlku venku nešlo přehlédnout teťka otázka jestli schválně nebo jestli dotyčný jí vážně potřebuje a moc to neřeší když mu vyleze
Muž zaměření diaper lover(na vše) svobodný trochu i adult baby :D

Uživatelský avatar
Kuba.k
Příspěvky: 30
Registrován: ned 26. zář 2021 23:21:14
Bydliště: Libochovice
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Plenky na veřejnosti - Ponížení

Příspěvek od Kuba.k » pát 17. čer 2022 15:51:05

Já si myslím že nikdo z nás to nemůže objektivně tu situaci zhodnotit, protože všichni co tu jsme, plenky nosíme. V tomto případě, by měli rodiče dbát lépe o své dítě na veřejnosti, protože se jedná především o jejich "reklamu"
ÚSTECKÝ -

--SWITCH_ABDL--
Příspěvky: 47
Registrován: sob 19. úno 2022 8:11:11
Bydliště: Prague
Pohlaví: Holka
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Plenky na veřejnosti - Ponížení

Příspěvek od --SWITCH_ABDL-- » ned 23. říj 2022 19:31:46

Přesně o tom mluvím. Uvědomte si, že 99,99 % lidí nebere plenky jako zdroj ponížení ani sexuálního vzrušení, ale jen jako obyčejnou zdravotní pomůcku. Asi jako berle.


Odpovědět