Problemy v noci

Vše co se netýká plenek, sexu a všemožných úchylek. Klidně se tady můžete bavit i o počasí, nebo Babišovi. :-D
Odpovědět
diurd761
Příspěvky: 19
Registrován: stř 21. pro 2022 18:49:10
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Problemy v noci

Příspěvek od diurd761 » úte 19. zář 2023 16:15:59

Ahoj,mam taky problem ze nech si dam v noci akokolvek silnu plienku tak vzdy ked si lahnem na chrbat alebo este horsie na bok a pustim do nej naraz vecsie mnozstvo mocu(vobec nemusi byt uplne cely mechur)tak mi skoro okamzite zacne pretekat okolo nôh.Jedina plienka ktora to ustala na boku bola trest elite lenze to su extremne save no aj drahe plienky a skusal som to asi len 3 hodiny na boku a na chrbte som to neskusal.Tiez som ich skusal utesnit okolo nôh a pasu lepiacov paskov alebo potravinovou foliou dokonca aj vsetko dokopy no moč si aj tak nasla cestu.Nieje to nahodou otom ze hromadnejsi unik mocu v leze proste nedokaze ustat ziadna plienka?Tak lebo ja inkontinenciu nemam ale prepokladam ze tam sa skor jedna o castejsi mimovolny unik slabsieho mnozstva ktory dokaze plienka hned absorbovat nie?Lenze co potom napr leziaci imobilny pacienti v nemocniciach co su plne pri vedomy a vedia kontrolovat mocenie no plienku maju preto ze si neviedia dojst na zachod?Zazil to niekdo z vas?To vas vzdy sestricka na zaciatku upozorni aby ste do nej mocily racej castejsie v mensich mnozstvach aby nepretiekla?A dokaze sa niekdo vymocit aj pocas spanku tak aby sa neprebral?Ak ano ako sa to da natrenovat?
Naposledy upravil(a) diurd761 dne úte 19. zář 2023 16:17:35, celkem upraveno 1 x.

Smajda
Příspěvky: 7
Registrován: ned 22. pro 2019 23:20:36
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Homosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Problemy v noci

Příspěvek od Smajda » sob 11. lis 2023 2:32:41

Ahoj odpovím,

Jako první bych se zbavil mýtu že lidi kteří jsou kontinentni mají plinku a moči do ní ale immobilní nemají plinku kvůli moči ale kvůli stolici a případnému obtékání cévky, moč se řeší cevkou.

Co se týče čůrání na boku tak tam neznám jednorázovky které by vydrželi. Jediné látkové to zvládnou ale i tam musíš udělat takový balík aby ti tlačili na přirození a vlastně jej dokola "obklopila" látka.

A jako poslední malé varování, inkontinence se dá "naučit" ale věř mi že to fakt nechceš. Jsem rok plně inkontinentni a je to šílený oser spoustu věcí a možnosti mi to vzalo a plinky už vlastně vnímám úplně jinak.

gxl
Ověřený uživatel
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 28. bře 2019 12:42:22
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Problemy v noci

Příspěvek od gxl » pon 13. lis 2023 12:08:54

Tak si dovolím taky zareagovat.
1) Pozor na svá přání! Můžou se ti splnit a ne vždy to je ve výsledku to co chceš! Ale s tím už potom nic nenaděláš - Já se stal enuretikem (noční pomočování) a částečně inkontinentním v dospělém věku. I když se řadím mezi DL lidi tak ne vždy to jen příjemné. Kvůli mým problémům jsem musel spoustu věcí ve svém životě změnit a o spoustu věcí jsem přišel. Naštěstí mám SUPER chápavou manželku, která mě podržela a drží. A stejně jak píše Smajda výše. Je rozdíl si jen tak o víkendu zaplenkařit, nebo si ráno poležet v plínce. A nebo být 24/7 na ní odkázaný, se všemi strastmi a slastmi s tím spojenými. Zkus si na začátek jeden týden v plínce. BEZ VYJÍMEK!!! Prostě buď 24/7. Jaké to bude v práci? Jak se k tomu postaví tvá rodina a známí? A co šatník?

2) ŹÁDNÁ plínka nebere, když ležíš na boku a pustíš do ní potopu! Žádná! - Typicky inkontinentní člověk má úniky moči častěji po menších dávkách. Ale i tak pokud ležíš na zádech a máš úniky, tak něco děláš špatně. Buď máš špatnou velikost plínky (ano i plínku musíš správné velikosti), nebo ji máš špatně nasazenou. Já používám na noc Tena Ultima a vím, že bezpečně zvládne 2-3 úniky moči.

3) Ano dá se vycvičit na enurézu, ale chcete čas (opravdu hodně času, počítej s roky) a odhodlání. Připrav se na to, že pak se asi staneš i inkontinentní. Na zahraničních fórech je o tom napsáno dost. Stačí chvíli hledat a najdeš.

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 285
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Problemy v noci

Příspěvek od Treti oko » pon 13. lis 2023 15:03:53

... zapomněli jste tam oba velkejma tučnejma písmenama napsat, že kdo si přeje bejt IC je (dopňte si, co se vám nejvíc hodí...)

Jakkoliv se mi líbí bejt zabalenej hodně a objemně, tak 24/7/365 z povinnosti bych to fakt nechtěl.

gxl
Ověřený uživatel
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 28. bře 2019 12:42:22
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Problemy v noci

Příspěvek od gxl » pon 13. lis 2023 21:18:17

Treti oko píše:
pon 13. lis 2023 15:03:53
... zapomněli jste tam oba velkejma tučnejma písmenama napsat, že kdo si přeje bejt IC je (dopňte si, co se vám nejvíc hodí...)
Chtěl jsem být slušný.

babytom
Příspěvky: 130
Registrován: stř 06. kvě 2020 21:38:32
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Problemy v noci

Příspěvek od babytom » pon 13. lis 2023 21:54:58

Jako Inko zcela souhlasím s názory víz. výše

xxx
Ověřený uživatel
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 28. pro 2017 15:38:16
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Problemy v noci

Příspěvek od xxx » sob 20. dub 2024 13:39:34

Já bych úplně nesouhlasil s tvrzením, že žádná plínka nevydrží při spaní na boku. Nesmíte kupovat teny. ID, Seni, Abri Form aj. vydrží spolehlivě. Vhodný výběr značky je jedna věc a pak taky je u nás chlapů důležité, aby směřoval dozadu, ne dopředu.


Odpovědět