Můj tajný sen - 2

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
TheIluminati
Příspěvky: 2
Registrován: ned 21. led 2018 21:26:11
Můj tajný sen - 2

Příspěvek od TheIluminati » stř 24. led 2018 20:49:24

Pokračování...
Přišel jsem za mámou která seděla u stolu. Sedl jsem si naproti ní a ona řekla. "Tak co už jsi se rozhodl?" A já na to. "Ano bylo by to moc fajn a upřímně by se mi to opravdu líbilo." A máma na to řekla že to je skvělé a pokračovala. "Doufala jsem že to řekneš takže teď pojedu koupit vše potřebné a zatím tě klára (sestra) přebalí a ty jí pomůžeš sestavit dětskou postýlku s ohrádkou kterou jsi měl jako malý." V tom přišla klára něžně mě chytla za ruku což jsem moc nečekal a máma odešla. Klára mě zavedla do pokoje a řekla. "Takže ty teď budeš mimino se vším všudy jo? Ok máma mi prozradila že jede za tátou do rakouska protože jí tam potřebuje aby mu pomohla s obchodní cestou takže si stanovíme pravidla
1. Nebudeš moct chodit na záchod pokud to nedovolím
2. Budeš chodit pouze v plenách a body
3. Ven smíš pouze nazahradu a to buď nahý nebo jen v plenách a to všem řeknu ať se jdou podívat
4. Pokud tě načapám jak si pleny sundaváš tak bude následovat trest
Pokračování příště...
PS: děkuji za zpětnou vazbu a návrhy pokud jste si všimli něco jsem použil.

subin
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 25. kvě 2017 15:42:38
Re: Můj tajný sen - 2

Příspěvek od subin » pát 26. led 2018 14:54:32

Dobrý. Napadlo mě že jsi na to reagoval.
Jsem sub latexovy otrok a mužská rozmrdana devka, cubka a kurva v jednom. Miluju latex gumu kůži lycru a pod. materiály. Analni koliky pásy cudnosti a i plenky. Rád se chovám a oblekam jako devka. :oops:

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Můj tajný sen - 2

Příspěvek od Treti oko » ned 25. úno 2018 15:38:22

Mohly by ty tvoje vstupy bejt trochu delsi...

A kdyz uz jsem tady, mate nekdo (treba admin) kopii toho myho pribehu »Tak trochu jinej kriminal« ?

Chtel bych v tom pokracovat, ale nemuzu to nikde u sebe najit a nepamatuju si, kde jsem to vlastne skoncil...


Odpovědět