Natahovací plenky pampers 8

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
StankaG28
Příspěvky: 20
Registrován: ned 08. led 2023 23:55:29
Pohlaví: Holka
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Natahovací plenky pampers 8

Příspěvek od StankaG28 » ned 05. úno 2023 17:03:59

Na začátek jsem zkusila plenky z obchodu mmmmm ale stojí spoustu peněz. Balení jsem minula dnešní noc když jsem plenku počůrala. Chtěla jsem další ale tolik peněz platit není zrovna pro mě přijatelné. Dnes jsem šla na nákupy abych si koupila něco na sebe a pak ještě v tescu kde jsem se taky samozřejmě šla podívat na plenky. Když jsem se blížila k uličce tak se mi rozbušilo srdce a měla jsem pocit strachu z toho. Na konci uličky byli plenky pampers velikost 8. Nemusím psát že jsem si je koupila. A že mi dokonale sedí. Nejsem nějak vysoká, svoji výšku jsem zdědila po mámě (157cm) a 42kg je celkem fajn pro nošení takových plenek. Mám jednu na sobě a mam z nich dobrý pocit. Přijdu si tak jako kdybych opět měla 2 roky. Navíc plenka ani není vidět. Uvidíme jak to bude když se počůrám možná i 💩. Zatím ahoj.

StankaG28
Příspěvky: 20
Registrován: ned 08. led 2023 23:55:29
Pohlaví: Holka
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Little girl a koupel

Příspěvek od StankaG28 » ned 05. úno 2023 21:42:56

Před asi pěti minutami jsem vyšla z koupelny. Dala jsem si koupel a běžnou starostlivosť o chloupky a tak. Teď už jsem v posteli a dívám se na film. Samozřejmě mám na sobě tu samou plenku, nepoužila jsem ji zatím. Uvidíme jak dopadne noc v nových plenkách. Musím přiznat že se mi líbí.

StankaG28
Příspěvky: 20
Registrován: ned 08. led 2023 23:55:29
Pohlaví: Holka
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Plná plenka

Příspěvek od StankaG28 » ned 05. úno 2023 23:13:44

Nečekala jsem že zrovna se mi bude chtít 💩 ale stalo se. Opřela jsem se o stěnu a klečela na posteli a čekala až to bude. Udělal se mi docela kopec na zadku a potom už jsem cítila teplý proud moče jak se rozplývá po plence. Celkem jsem si to užila. Všude tma a jen nějaké malé světlo z pouličních lamp. Dudlík v puse, všem dobrou noc.

Uživatelský avatar
Diaperloverman
Příspěvky: 103
Registrován: pon 06. dub 2020 14:37:49
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Natahovací plenky pampers 8

Příspěvek od Diaperloverman » čtv 07. zář 2023 15:53:10

Kup si tena slip ultima ty vydrží hafo hodně a pěkně se umí nafouknout
Muž zaměření diaper lover(na vše) svobodný trochu i adult baby :D


Odpovědět