Sama doma - 1

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
Plenkarka
Příspěvky: 4
Registrován: stř 04. říj 2017 13:36:08
Sama doma - 1

Příspěvek od Plenkarka » stř 04. říj 2017 20:35:49

Tento je čistě vymyšlený a píšu ho z hlavy. Případně prosím omluvte gramatické chyby.

Jmenuji se Petra. Bylo mi 15 let když se to všechno odehrálo. Byly prázdniny a rodiče byly na týden pryč, proto jsem byla doma sama (teda aspoň jsem si to myslela) ovšem jsem zapomněla na to že mě má přijít hlídat moje teta Dana. Vždy když jsem sama doma tak celá se svléknu ,vyndám si plenu ze své tajné skrýše, nandám si ji a jdu do svého pokoje a dělám si co chci, čůrám a kakám do pleny.

A zrovna když jsem si takhle v pokoji užívala přišla Dana. ( Abyste pochopily tak teta Dana je moje nejoblíbenější a nejhodnější teta. Vždy je na mě moc milá a mám ji moc ráda, dávala mi peníze na kafe s kamarádkami a tak různě. prostě ta nejlepší teta. ) No a proto jsem se dost vyděsila, když sem kakala a najednou se za mnou objevila Dana.

Hned co jsem ji spatřila Dana spustila „No no no co se to tady děje“. „Jaa jaa“ vykoktala jsem a rozbrečela se. Teta se na mě podívala, byla jsem celá nahá a v plence, ani si neumím představit co se jí honilo v hlavě. Dana začala v klidu mluvit „No no nebreč to je dobré“, ale to mi moc nepomohlo nechtěla jsem aby to nikdo nevěděl. Dana pokračovala „Prosim tě to je v pořádku?“ ale já nic neříkala a brečela dál. „Výš co? Tak já pudu do jídelny a až se trochu uklidníš přijď za mnou a promluvíme si. Jo?“ Asi ještě půl hodiny jsem brečela a pofňukávala až pak jsem se odvážila jít do jídelny.

Přišla jsem ke stolu a posadila se naproti si sedla Dana. Šla hned k věci „No tak povídej.“. Trochu jsem sebou cukla, ale začala „Když mi bylo asi 12 tak se mi začaly líbit plenky, já si o tom něco zjistila a našla že se jedná o ABDL. O dva roky poté jsem si koupila plenky. Nandala si je a hrozně se mi to začalo líbit. Zkusila jsem se i do plen vyčurat a ten poct byl úžasný. No a od té doby jsem když rodiče nebyli doma tak jsem si dala plenku. po nějakém čase jsem se jednou zkusila do plenky i vykakat a “. „Dobře dobře myslím že už chápu.“ začala Dana. „To je dobrý. Výš asi bych ti měla něco říct. Když mi bylo 16 tak jsem se začala naschvál pomočovat, kvůli tomu pocitu. Moc se mi to líbilo. Moje matka si myslela že mám problém s inkontinencí a tak jsme šli k doktorovi a ten mi doporučil nosit pleny. Hrozně se mi to líbilo a tak jsem to tak měla pár měsíců něž jsem toho nechala, aby to nebylo podezřelé. Pak jsem vyrostla a už jsem na to zapomněla. Věř mi že ti to říct pro mne nebylo snadné“. Nestihla jsem na to ani nic říct a Dana pokračovala.

„Výš máme teď spolu strávit jeden týden a tak bych se s tebou chtěla domluvit. Jsem ochotna se o tebe týden starat jako o malé miminko. Pokud teda budeš souhlasit, tak jsem ochotna tě přebalovat, krmit tě, hrát si s tebou na malé miminko.“.Na což jsem bez váhání odpověděla. „To bych hrozně chtěla, jenom se chci zeptat jak si to myslela hrát si se mnou na malé miminko.“. Na což Dana trochu opatrně „No výš taky bych si chtěla vyzkoušet jaké to je být malé miminko a tak jednou za čas si taky svléknu obleču si pleny a půjdeme si spolu hrát. Co ty na to? “ Trochu překvapeně jsem souhlasila a moc se na vše těšila......

Pokračování příště.

djetatko
Příspěvky: 36
Registrován: stř 02. led 2019 20:40:58
Bydliště: Zvolen
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Sama doma - 1

Příspěvek od djetatko » stř 02. led 2019 21:56:32

Super začiatok <3

Uživatelský avatar
Kamaratabdl
Příspěvky: 51
Registrován: úte 12. úno 2019 0:31:37
Bydliště: Slovensko
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Sama doma - 1

Příspěvek od Kamaratabdl » čtv 14. úno 2019 9:52:19

Pekný príbeh :-*


Odpovědět