Sama doma - 2

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
Plenkarka
Příspěvky: 4
Registrován: stř 04. říj 2017 13:36:08
Sama doma - 2

Příspěvek od Plenkarka » pát 06. říj 2017 15:20:38

Tento je čistě vymyšlený a píšu ho z hlavy. Případně prosím omluvte gramatické chyby. Pokračování...

“ Trochu překvapeně jsem souhlasila a moc se na vše těšila na to co přijde.“ Hned po té co jsem do mluvila mě Dana vzala do pokoje a položila do pokoje se slovy „Nechám tě tady teď chvilku a půjdu nakoupit vše potřebné.“. Chvilku jsem to vstřebávala a než se ozvalo nutkání opět kakat. Na nic jsem nečekala a rovnou to pustila. Byl to skvělí pocit jako vždycky když jsem se pokakala, ale to že teď to ví i někdo jiný byl trochu zvláštní pocit. Už jsem byla doma asi 20 minut sama a mě se chtělo i čůrat. Trochu jsem se zavrtěla a hned to bylo venku.

Už jsem myslela že Dana nepřijde, když tu se otevřely dveře a vešla Dana s taškou. Vešla za mnou do pokoje a hned začala vybalovat věci z tašky. Kromě tří velkých balení plen vyndala i deku na přebalování, dudlíky, pudr, ubrousky, body a bryndáky, vždy po dvou jedno větší a menší pro mě i Danu. Dana krčila noc a čuchala hned jí došlo že jsem se pokakala. Na nic nečekala vyndala dečku rozbalila ji, připravila pleny. Posadila mě na ni a řekla mi ať si lehnu a dám nohy na horu. Vyndala mi zaneřáděnou plenu a očistila ubrouskem zadek. Posypala mě pudrem a nandala dvě čisté pleny. Dana mě posadila a řekla„Teď se půjdeme napapat a půjdeme si hrát.“. Na což jsem hned musela odpovědět „Teto, ale vždyť nemáme lahvičky.“. Dana mě však zarazila a odsekla „Děti nemluví.“ a sundala si tričko a rozepnula podprsenku.

Mě to bylo hned jasný. Přitiskla mi hlavu k prsu a já začala sát. Ze začátku mi to moc nešlo, ale pak jsem se do toho dostala a už to bylo v pohodě. Na Daně bylo vidět že i ona si to užívala stejně jako já. Takhle jsem chvilku bumbala než jsem si zívla na což Dana hned řekla že už musím do postele. Ani jsem neodporovala a doplazila jsem se na postel. Dana mě uložila a netrvalo dlouho než jsem usnula.

Probudila jsem se až ráno s pocitem mokrých plen. „To bude z toho mléka včera.“
řekla jsem si v duchu. Chvilku jsem takhle ležela a koukala do stropu než mě začalo tlačit ve střevech a tak jsem na nic nečekala zatlačila a vykakala se do plen. Začala jsem se kroutit a vrtit a užívala jsem si pocit plných plen a jak mi moje výkaly jezdí po celém zadečku. O chvilku později za mnou přišla Dana a šli jsme na snídani. Dovedla mě do jídelny a já se posadila. Opět jsem ucítila ten krásný pocit v plenkách.

Dana začala nandavat na stůl. Napřed pro sebe míchané vajíčka s toustem a pro mě přesnídávku? Podivila jsem se. Dana se posadila hned vedle mě. Nandala mi bryndák a vzala si do ruky dětskou lžičku. Nabrala přesnídávku a už mi to dávala do pusy. Dala mi tak tři lžičky a zeptala se „Myslíš že se miminko dokáže napapat samo?“. Nic jsem neříkala a vzala si lžičku. Samozřejmě jsem jíst uměla, ale bavilo mě že jsem se mohla celá zaneřádit a nci z toho nebylo.

Po té co jsme dojedli se na mě Dana podívala a prohlásila „Ty jedno čuňátko. Asi se půjdeme vykoupat co stejnak máš pokaděnou plenku.“ Trošku jsem se začervenala a zaculila se. Dana poklidila stůl, sundala mi bryndák a vzala mě za ruku. Šli jsme do koupelny. Byla jsem již od včerejška nahá a tak jsem se nemusela ani svlékat. Plenku ze mě Dana sundala moji špinavou plenu a hodila ji do koše...

Pokračování příště. Napište jak se vám příběh líbí a jestli mám pokračovat dál. :D

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Sama doma - 2

Příspěvek od kluk-v-plenkach » pát 06. říj 2017 16:56:51

Sice hraní si na dítě není úplně pro mě, spokojím se s plenkami a čůráním do nich, ale příběh i tak pěkný :) I když na druhou stranu- být tak s kým, tak si klidně pohraju.. a je jedno v jaké roli bych byl :P
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

subin
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 25. kvě 2017 15:42:38
Re: Sama doma - 2

Příspěvek od subin » ned 08. říj 2017 15:08:11

Jo určitě pokračuj
Jsem sub latexovy otrok a mužská rozmrdana devka, cubka a kurva v jednom. Miluju latex gumu kůži lycru a pod. materiály. Analni koliky pásy cudnosti a i plenky. Rád se chovám a oblekam jako devka. :oops:

Uživatelský avatar
Kamaratabdl
Příspěvky: 51
Registrován: úte 12. úno 2019 0:31:37
Bydliště: Slovensko
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Sama doma - 2

Příspěvek od Kamaratabdl » čtv 14. úno 2019 9:53:32

Krásne sa to číta :-*


Odpovědět