Sama doma - 3

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
Plenkarka
Příspěvky: 4
Registrován: stř 04. říj 2017 13:36:08
Sama doma - 3

Příspěvek od Plenkarka » pon 16. říj 2017 22:14:12

Chci se omluvit že již déle nebyla povídka mám toho hodně a málo času takže příběhy nebudou tak často. Tento příběh je čistě vymyšlený a píšu ho z hlavy. Případně prosím omluvte gramatické chyby. Pokračování...

Dana ze mě sundala moji špinavou plenu a hodila ji do koše, poté mě posadila do vany, pustila vodu a celou mě umyla. Potom mě vyndala z vany a usušila. Vzala mě za ruku a šli jsme do mého pokoje, kde jsem již měla nachystané pleny. Dana jen rychle vytáhla i podložku a posadila mě na ni a nandala mi pleny, ovšem dnes přišlo i na body. Bylo mi v tom moc příjemně a připadala jsem si jako opravdové miminko.

Dana mě vzala a šli jsme do obýváku, kde jsem dostala panenky a mohla si nějakou dobu hrát. Po nějaké době za mnou přišla Dana s tím že je čas mě nakrmit. Jelikož jsme neměli pořád flaštičky tak zase přišlo na prso. Hned co Dana vytáhla prso z podprsenky jsem se přitiskla k hrudi a začala poslušně sát. Po chvíli co jsem takhle sála jsem si trochu prdla. Dana na to hned řekla „To je dobrý Peti jen to pusť ze sebe.“. Hned co to dořekla jsem pěkně zatlačila a už to bylo venku. Byla jsme plná a už jsem nemohla tak jsem přestala sát. Dana si hned nandala podprsenku a šla připravit oběd. Chvilku jsem si hrála. Než Dana volala k obědu.

Dobatolila jsem se ke stolu a usedla na židli. Dana mi nadal bryndák a začala nosit věci ke stolu. K obědu mě čekala krupicová kaše a kakao. Vzala jsem si lžičku a znovu jako malé miminko jsem začala jíst, až to lítalo všude okolo mě. Když jsme obě dojedly tak mi Dana řekla že mě teď neumyje. Pouze mi tedy svlékla moje špinavé body a očistila vlhčenými ubrousky. Nechala mě v obýváku a sama se vydala do mého pokoje.

O chvilku později se Dana vrátila celá nahá pouze v plence. Byl to zvláštní pocit vidět moji tetu jen v plence, ale řekla jsem si že pro ni to určitě taky není to nejnormálnější mě vidět nahou v plenkách. Dana začala zcela otevřeně „Teď si spolu můžeme hrát na malé miminka.“. Trošku nervně jsem tedy vzala panenku a medvídka a podala je Daně. Ta je hned nadšeně vzala a začala si s nimi hrát. Po chvilce co jsme si takhle spolu hráli jsem uslyšela od Dany hlasitý prd. A chvilku na to jsem viděla Danu jak tlači a snaží se, ale moc jí to nejde. Mě se po obědě taky chtělo kadit a tak jsem na nic nečekala a pustila to. Po chvíli na to se mě Dana zeptala „Jak ty to děláš? Že ti to de tak z ničeho nic.“

Trochu jsem zčervenala a pověděla „No, výš chce to čas zvykneš si musíš jen počkat a půjde to samo od sebe.“. Tak jsem si v klidu hráli dal a najednou slyším jak Dana kadí. „No vidíš už je to lepší.“ vyhrkla jsem. Dana byla celá rudá, ale bylo vidět že se jí ulevilo. Když jsme si takhle hráli již delší dobu přišel čas a já....

Pokračování příště. Napište jak se vám příběh líbí. :D

djetatko
Příspěvky: 36
Registrován: stř 02. led 2019 20:40:58
Bydliště: Zvolen
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Sama doma - 3

Příspěvek od djetatko » stř 02. led 2019 22:08:09

Určite pokračuj. Je to super :)

Uživatelský avatar
Kamaratabdl
Příspěvky: 51
Registrován: úte 12. úno 2019 0:31:37
Bydliště: Slovensko
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Sama doma - 3

Příspěvek od Kamaratabdl » čtv 14. úno 2019 9:55:18

Veľmi sa mi príbeh ľúbi :-* už nech je pokračovanie :-)


Odpovědět