Můj tajný sen - 1

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
TheIluminati
Příspěvky: 2
Registrován: ned 21. led 2018 21:26:11
Můj tajný sen - 1

Příspěvek od TheIluminati » pon 22. led 2018 21:27:05

Tento příběh je vymyšlený

Bylo krásné sobotní odpoledne a já hrál na počítači když v tu ránu vtrhla do pokoje máma a řekla. "Už znám tvé tajemství že si hraješ na malé miminko, nosíš plenky a používáš je. Takže mám pro tebe návrh buď na to zapomeneme a nebo se teď celý týden budeš chovat jako mimino a já se o tebe budu starat." Byl jsem v tu chvíli v šoku a nevěděl co říct. Máma pokračovala. "Nech si to projít hlavou potom za mnou přijď do kuchyně." Domluvila a odešla. V hlavě se mi honilo spiusta věcí jako třeba jestli mám říct ano a užít si to a alespoň nechodit do školy ale zároveň bych se mohl cítit trapně.
Po chvíli přemýšlení jsem šel do kuchyně kde seděla máma

Pokračování příště... (omlouvám se za případnou gramatiku)

subin
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 25. kvě 2017 15:42:38
Re: Můj tajný sen - 1

Příspěvek od subin » stř 24. led 2018 7:11:01

Začátek dobrý. Těším se na pokračování.
Jsem sub latexovy otrok a mužská rozmrdana devka, cubka a kurva v jednom. Miluju latex gumu kůži lycru a pod. materiály. Analni koliky pásy cudnosti a i plenky. Rád se chovám a oblekam jako devka. :oops:

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Můj tajný sen - 1

Příspěvek od kluk-v-plenkach » stř 24. led 2018 15:56:16

subin píše:
stř 24. led 2018 7:11:01
Začátek dobrý. Těším se na pokračování.
dobrý.. ale krátký :D Osobně bych tam radši místo mámy viděl třeba ségru, nebo kamarádku, kamaráda že ho načapal(a), resp už dřív ví že nosí pleny... ;)
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

subin
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 25. kvě 2017 15:42:38
Re: Můj tajný sen - 1

Příspěvek od subin » stř 24. led 2018 16:08:22

JJ kamarádka by byla asi nejlepší. A nebo dvě.
Jsem sub latexovy otrok a mužská rozmrdana devka, cubka a kurva v jednom. Miluju latex gumu kůži lycru a pod. materiály. Analni koliky pásy cudnosti a i plenky. Rád se chovám a oblekam jako devka. :oops:


Odpovědět