H*vno v plenkách

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
H*vno v plenkách

Příspěvek od kluk-v-plenkach » pon 03. čer 2019 19:02:09

Dneska se mi poprvé vyplatilo mít na sobě plenku a děkoval jsem bohu, že jí mám. Po cestě z autoškoly jsem se stavil v Albertu pro něco k pití, žízeň následně byla uhašená, ale po pár minutách mě tak rozbolelo z toho ledového (ledový zas tak moc nebyl, jen studený takže teplotou to těžko bylo) břicho, že jsem myslel že to nevydržím.. a taky že ne, cestě se zdála nekonečná a prostě muselo to ven. V tu chvíli jsem byl nesmírně rád že mám na sobě tu plenku (dokonce dvě) a igelitové kalhotky. Pak už jen zbývalo si dát důkladnou sprchu a ještě se zbavit plenky týž den (v době psaní příspěvku v kontejneru ještě není). Ale jako kromě takovýhle situací kdy plenkař děkuje že nosí pleny :D velkou potřebu jedině za trest do toho dělat. Fakt jinak by to skončilo v trenkách a nejspíš i skrz nohavice kraťas venku :D

Měli jste i vy nějakou podobnou příhodu v plenkách, či nedejbože bez? ;)

Tipuji, že to má asi souvislost s loňskými zdravotními problémy a související léčbou, ono to bylo pro tělo velká zátěž a od té doby občas mám střeva nějaké citlivější.
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: H*vno v plenkách

Příspěvek od Treti oko » pon 03. čer 2019 23:30:22

Se mi povedlo dvakrát po sobě na asi 50 kilometrech. Plínky jsem samozřejmě neměl, ale auto jsem si naštěstí nezasvinil. Odsraly to naštěstí jen dvoje trenýrky, každý letěly do jinýho pangejtu. A zrovna mě to muselo chytit v zemi nikoho, kde jsou nájezdy/sjezdy daleko od sebe, i přes 20 km.

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: H*vno v plenkách

Příspěvek od kluk-v-plenkach » úte 04. čer 2019 7:19:38

Jo to kdysi v dětství na táboře, tehdy ještě bez plenek taky, jinak díky bohu ne. No trapas..
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

teletext
Příspěvky: 8
Registrován: ned 30. zář 2018 18:55:25
Re: H*vno v plenkách

Příspěvek od teletext » stř 31. črc 2019 15:24:42

Nechci strašit ale tady je třeba si dávat obzvlášť pozor. Jednou se mi takto stalo, že jsem měl dlouhou cestu pěšo a ono když je toho všeho moc tak plenka dře a dře a odírá kůži. Obávám se že při pořádné náloži a rozedřených nohou může nastat i otrava krve.

Uživatelský avatar
TBoy
Příspěvky: 43
Registrován: sob 29. pro 2018 16:17:34
Bydliště: Slovensko
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: H*vno v plenkách

Příspěvek od TBoy » pát 02. srp 2019 1:15:47

Tak hovienko ani nie ale tak už veľa krát som ďakoval že ju mám na sebe a zase aj nadával že ju nemám

Uživatelský avatar
kluk-v-plenkach
Administrátor fóra
Příspěvky: 414
Registrován: stř 10. kvě 2017 15:42:34
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: H*vno v plenkách

Příspěvek od kluk-v-plenkach » sob 31. srp 2019 19:00:22

Dneska opět ten nepříjemný pocit v břiše (bolení) a potřeba jít na záchod, ale domů ještě daleko (relativně daleko, za normálních okolností to je kousek) a díky bohu, že jsem měl tu plenu a mohl jsem to bez obav pustit. Asi to má souvislost taky s loňskými zdravotními problémy, chemoterapiíí a velkým zásahem do organismu. Naštěstí to není nic až tak strašného, že by mě to nějak omezovalo každý den při životě, jen čas od času (asi i to příliš teplé počasí za to může) mi nedělá dobře (či spíš mým střevům :D).
Administrátor fóra

Osobní blog: https://diaperboycz.tumblr.com/

Uživatelský avatar
Diaperloverman
Příspěvky: 104
Registrován: pon 06. dub 2020 14:37:49
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: H*vno v plenkách

Příspěvek od Diaperloverman » stř 19. srp 2020 23:23:41

taky se mě to párkrát stalo naposledy v zácpě na D1 kousek od Prahy šílené křeče a hrozná bolest a kolona se ani nehla hold to šlo do plenky(abri form m3 igelit) byla to nálož veliká ale vše zvládla jinak jsem stim jel až do Rakouska a nq odpočívadle jsem se osprchoval a přebalil a šel spát a v noci mě to znovu chytlo než jsem vylezl a doběhl k wc tak to bylo v pleně a samozřejmě jsem měl střevní potíže další 4dny pokaždé do pleny jinak nemám problem to do ní kdykoliv pustit když jezdím eu tak jsem 24/7 v plenách a je to super hlavně v kolonách
Muž zaměření diaper lover(na vše) svobodný trochu i adult baby :D

babytom
Příspěvky: 130
Registrován: stř 06. kvě 2020 21:38:32
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: H*vno v plenkách

Příspěvek od babytom » sob 10. říj 2020 19:37:36

Taky to rád pouštím do plenek, když je kde se osprchovat.


Odpovědět