Pátek třináctého večer

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
diaperD
Ověřený uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: pon 30. zář 2019 13:23:26
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Pátek třináctého večer

Příspěvek od diaperD » pon 04. kvě 2020 20:09:58

..... ps. Máš pěkný zadek:-D ...Co tím myslela, pomyslel jsem si. No jasně, zajdeme někam, odpověděl jsem. V šest přijedu k tobě a půjdeme. Po chvíli přišla odpověď...Super, ale já příjdu k tobě. V šest mi to vyhovuje. Tak zatím.
Večer se přiblížil a já se začal chystat. Měl jsem chvíli čas a tak jsem ze šušáku uklidil už uschlé plínky a nychystal si menší balíček, který si večer vezmu. Poskládal jsem si je na hromádku a odnesl do ložnice. Ostatní, co mi zbyli jsem schoval to komody k ostatním.
Najednou zazvoní zvonek. Ahoj, to jsem já, Terka. Do telefonu říkám Terce, že se jen obléknu a už jdu, ať chvilinku počká. Škoda, dneska si plínky nevezmu, pomyslel jsem si a zklamaně se oblékl. Obul jsem si boty a šel dolů. Ahoj, pozdravili jsme se. Tak kam půjdeme. No tady kousem je dobrá hospůdka a mají tam kulečník. Může být? Jo, to by bylo super, řekla mi Terka. Ale Já bych ještě potřebovala na WC. Můžu si odskočit u tebe? Jo, jasně, tak pojď. Ještě , že jsem to doma uklidil, říkal jsem si v duchu. Vešli jsme do bytu a Terka šla přímo na WC. Sakra, šla kolem ložnice a já tam nechal ten nachystaný balíček. Snad si toho nevšimla. Když byla na WC, tak jsem zavřel dveře od ložnice. Když si umyla Terka ruce, mohli jsme jít. Vyrazili jsme do nedaleké hospůdky.
Dali jsme si pivo a objednali si kulečník. Umíš to, zeptal jsem se? Jo, trochu. Odpověděla mi Terka. Lehce mi prosím přibliž pravidla. Sedli jsme si ke stolečku a při popíjení pivka jsem jí líčil pravidla. Jojo, už si to vybavuji. Tak jdeme na to? Můžeme hrát. Terka začla hrát. Obešla si stůl a naklonila se nad něj. Božský výhled. Její bujné poprsí spoutané v šatech zakrylo konec stolu. Zíral jsem jako malý kluk. Zvedla oči, podívala se na mě a já uhnul pohledem. Ťuk, a už lítaly koule po stole. Nic, netrefila jsem se. Nevadí, řekl jsem ji a šel jsem hrát já. Byl jsem trochu nervozní. Terka se na mě pořád dívala, když jsem šel kolem ní a lehce se usmívala. Tak ukaž, jak to umíš, řekla mi. Naklonil jsem se nad stůl a strčil do koule a měl jsem první bod. No jo, to je tak, když to někdo umí, řekla Terka. Jen štěstí, odpověděl jsem a šel na druhou stranu stolu hrát dále. Byl jsem zády k Terce. Myslel jsem na to, jak se na mě dívá. Smůla, teď jsem nic netrefil. Vystřídali jsme se ve hře a já objednal další pivko. Po krátké době jsem hru vyhrál a pak ještě tu další a další. Vypil jsem už třetí pivo a Terka dopíjela druhé. Skvěle jsme si povídali o životě a o všem jiném. Baví tě to, zeptal jsem se. Jo, je to super, ale chtělo by to nějak spestřit. Co takhle se o něco vsadit, vyzvala mě Terka. Vsadit? Ty se chceš vsadit? Vždyť jen prohráváš. Jo, už jsem si to nakoukala a teď vyhraju a usmála se. Tak se vsaď. No dobře, a o co? Kdo prohraje, vypije pivo na ex. Ok, řekl jsem a podali jsme si na to ruce. Tak začni, řekl jsem ji. Jsi slabší a máš méně zkušeností. Slabší? No počkej, naklonila se nad stůl, buch a najednou první desítka. Ups, komentoval jsem a zároveň ji pochválil, jak je šikovná. No pěkně a sedl jsem si na židli. Udělala několik strků a pustila mě ke hře. Píšu si třináct a s úsměvem si sedla. Já jsem zahrál pět bodů a byl jsem rád. Terka vstala a nahrála dalších dvacetpět. Po krátké době jsem hru prohrál. Tak jsi vyhrála, gratuluji. Podal jsem jí ruku a uklidil tágo. Sedl jsem si ke stolečku a chválil její hru. A co teď, zeptala se. No já teda splním úkol a můžeme jít jinam. Jo, super, znám tu jeden klub, kde si můžeme zajít. Hrajou tam taneční hudbu a možná tam budou moje kámošky. No jasně, řekl jsem. Tak jdeme. Venku se mi chtělo začít čůrat. Na to se mě Terka zeptala, jestli si může ke mě odskočit znovu na WC, že v té hospodě to nechtěla riskovat. Jasně, pojď. Stejně se mi chce taky. Otevřel jsem byt a nechal jí jít první.
Vyšla ven, koukla se na mě a šla přímo ke mě. Chytila mě kolem pasu, přitáhla si mě a začali jsme se líbat. Pomalu jsme se přesouvali do ložnice. Otevřel jsem dveře a v objetí jsme vešli dovnitř. Položila mě na postel. Lehl jsem hned vedle nachystaných plínek, o kterých nevěděla. Já si to myslela, řekla a podívala se na plínky. Ráno jsi měl mnohem větší zadek a v práci jsem si toho taky všimla. A ta skvrna ráno mi dost potvrdila doměnku. Proč je máš, Zeptala se. Byl jsem trochu opilý a snad se ani necítil trapně. No, odčas chodím s plínkama, tedy spíše často s nimi chodím i spím. Líbí se mi to a dost mě to vzrušuje. Hmm, zajímavé a začala mi rozepínat kalhoty. Jestli budeš odmlouvat, tak ti dám na zadek, pronesla hrubším hlasem. Co? A dostal jsem plácnutí na stehno. Usmála se a stáhla mi kalhoty z kotníků. Ani slovo, rozumíš! Sundala mi trenky a vyskočil na ni už tvrdý macek. Odhodila je za postel a začla mě lehce škrabkat nehtama v rozkroku. Teď se posuneš na posteli doprostřed a dáš si ruce pod hlavu. Přisedla si ke mě a vzala nachystané plínky. Zvedni zadek, řekla mi. Poslouchal jsem vše, co řekla a čekal, co bude dál. Zasunula pode mě plínky a já se měl na ně položit a dát nohy k sobě. Začla si hrát s mým ještě tvrdším mackem. Vyhrnula si šaty a já uviděl její hladce vyholený klín. Otočila se ke mě zády a už jsem jen koukal na její hladkou pipinku. Skoro jsem se nestačil nadechnout a už jsem byl umlčen jejím zasednutím. Stále si se mnou hrála a nechala mě se nadechnout. Opětovným zasednutím jsem se ponořil do její pipinky a cítil její vzrušení a jak byla vzrušením vlhká. Několikrát mi ho olízla jazykem a mé vzrušení se proměnilo v několik silných výstřiků. Nadzvedla se a já viděl stékat sperma po její ruce. Sklonila hlavu, podívala se na mě a s úsměvem ve tváři mi řekla, že tohle je jenom začátek a ať ležím dále. Vstala pro ubrousky a otřela si ruce. Sperma mi stékalo po břiše dolů a já ho jednou rukou zachytil, aby nestéklo na postel. Přisedla si ke mě a ubrouskama dočista otřela celý rozkrok. Otočila mě na břicho a silně mě plácla na zadek na každou půlku jednou. Nepovolila jsem ti vytáhnout ruce z pod hlavy a otočila mě zpět. Mohl jsem roztáhnout nohy od sebe a Terka mi začala upravovat plínky. Snad ti ty tři budou stačit. Zapla kalhotky a natáhla na ně ještě igelitové. Vstala z postele a šla hledat moje trenky. Postav se tady vedle postele. Přinesla trenky a pomohla mi je obléknout. Poté mi ještě v sedě oblékla kalhoty, ze kterých vytáhla pásek. Nezlob, zdůzaznila s úsměvem ve tváři a šla na chodbu. Přinesla si tašku. Vytáhla černý pásek, ale tenhle byl se zámkem. Když mi ho protáhla kalhotama kolem pasu, zapla a zamkla, povolila mi mluvit. Neměl jsem slov. Klíček si schovala do tašky. Snad se ti to líbilo, protože pro dnešek jsi můj. Otočila se a šla si do koupelny umýt ruce. Tekoucí voda po chvíli spustila reakci a já ty piva už musel pustit ven. Trochu jsem rozkročil nohy a okamžitě plnil plínky. Nedalo se to zastavit. Teplo se valilo celým rozkrokem. Terka vyšla z koupelny a když se na mě podívala, já stále čůral. Sklonil jsem hlavu a cítil se trapně. Přistoupila ke mě. To nic, jen čůrej a pohladila mě ve vlasech. V tom jsem už přestal čůrat. Byli to snad tak celé dvě piva. Nic se neděje a přitiskla mi plínky nahoru do rozkroku. Dala mi pusu a klidným hlasem se zeptala. Jdeme? No nikam se mi nechtělo, ale zároveň jsem v tom viděl nečekaný zajímavý večer. Jo, jdeme, pronesl jsem zakřiknutým hlasem. Kámošky už čekají. Myslím, že tam pěšky za patnáct minut budeme. Zkontroloval jsem se, jestli mě něco neprozradí a zavřel jsem dveře.
Terka mě chytila za ruku a držela mě celou cestu do klubu. Po cestě mi vyprávěla o sobě a proč se to dneska stalo a všechno to kolem, abych byl klidnější a abych se mohl více bavit. Vlastně celou cestu mluvila ona, ikdyž já jsem už mohl mluvit taky. Když jsme přišli ke klubu, venku už byli její dvě kamarádky a mě představila jako svého kamaráda. Když jsem se jí zeptal, co to jsou za kamarádky, tak mi řekla, že mi to řekne až jindy a šli jsme dovnitř. Hlasitá hudba, tma a blikající světla dokonale schovala můj nadupaný rozkrok. Neměl jsem strach, že to někdo uvidí a mohl se klidně bavit. U baru jsem nám objednal drink a připili jsme si na pátek třináctého. zastavil jsem se a... opět jsem povolil a nemalou mírou načůral do plínek. Šikovný, řekla mi Terka a vedla mě na rezervované místo v klubu. Seděli jsme v rohu na konci v kožené sedačce, kde bylo klidněji a dalo se povídat. Když začli hrát pomalejší písničku, tak jsme šli spolu tančit. Terka neváhala ani chvíli a při tanci ve tmě mě zkontrolovala. Nejprve mi ohmatala zadek a potom šáhla přímo zepředu a nadzvedla těžký plný balík plenek. Oddálila se ode mě a usmála se na mě. Obejmula mě a do ucha mi zašeptala, že to už dlouho nevydrží a že by jsme měli už jít. Hodinky ukazovali, že je hodinu po půlnoci a tak byl opravdu čas jít. Venku mi řekla, že půjdeme k ní. Souhlasil jsem. Chytla mě za ruku a...... opět mi zakázala mluvit, jinak... však už vím co.
Je to moc dobře, když se můžeš vyčůrat do WC, ale je mnohem příjemnější, když se můžeš vyčůrat do plínky.

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 72
Registrován: pát 15. lis 2019 22:40:34
Bydliště: Adamov u Brna
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Pátek třináctého večer

Příspěvek od Firzen » pon 04. kvě 2020 21:07:18

Tyjo, moc pěkný příběh! Bude nějaké pokračování? :-)
Vyzkoušejte naši kreslící ABDL aplikaci pro Android. Aplikace je i v Češtině, jen jsme zapomněli doplnit české obrázky.

Mskvor
Příspěvky: 43
Registrován: ned 08. říj 2017 14:21:21
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Pátek třináctého večer

Příspěvek od Mskvor » pon 04. kvě 2020 22:26:08

Ahoj diaperD,

Zajímavý příběh, díky za něj. Já jsem sice čekal, že kamarádky se taky zapojí, ale kdo ví. Každopádně si případné pokračování rád přečtu.
MS

Jakubko33
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 07. kvě 2020 14:16:00
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Pátek třináctého večer

Příspěvek od Jakubko33 » čtv 07. kvě 2020 14:26:21

Pekná poviedka :-) dakujem

diaperD
Ověřený uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: pon 30. zář 2019 13:23:26
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Pátek třináctého večer

Příspěvek od diaperD » ned 10. kvě 2020 17:40:39

Děkuiji všem za hodnocení a časem přibude další díl.
Je to moc dobře, když se můžeš vyčůrat do WC, ale je mnohem příjemnější, když se můžeš vyčůrat do plínky.

Uživatelský avatar
JiříS
Příspěvky: 49
Registrován: stř 19. úno 2020 19:41:09
Bydliště: Karlovarský kraj
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Pátek třináctého večer

Příspěvek od JiříS » ned 10. kvě 2020 22:43:55

Pěkné.
Určitě Budu rád za pokračování.


Odpovědět