První den na chatě

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
diaperD
Ověřený uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: pon 30. zář 2019 13:23:26
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
První den na chatě

Příspěvek od diaperD » čtv 18. čer 2020 11:48:29

... Blížil se konec týdne a Terka mi ještě neřekla, jak to bude s tou chatou. Myslel jsem, že na to zapoměla. Ale když jsme odcházeli ve čtvrtek z práce, vzala si mě stranou a že chce ještě něco probrat. Byla ohleduplná a nedávala ostatním vědět, že se mezi náma něco stalo. Když byli ostatní kolegové dále, Terka mi začala povídat, jak to zítra bude s odjezdem na chatu ... Vem si jen věci do práce, obleč se normálně, ale musíš už být v plínce a dala mi jednu do ruky schovanou v plátěné tašce. Nic ostatní nebudeš potřebovat, to jsme už s Katkou zařídili. Zítra tady pro nás přijede autem a potom všichni pojedeme pro Nikolku a dále na chatu. Rozumíš? Ano, odpověděl jsem jí a šel jsem domů.

Ráno jsem se probudil, pořádně jsem se nasnídal a provedl svůj každodenní rituál hygieny. Přišel jsem do ložnice a nachastal jsem si plínku na postel. Vzal jsem si pudr a lehl si na plínku. Zasypal jsem se větší vrstvou, jelikož jsem nevěděl, jak dlouho v plínce budu. Když jsem se postavil, upravil jsem si plínku, aby pohodlně seděla a raději jsem si ještě oblék igelitové kalhotky, abych neměl nějakou nehodu. Když jsem se oblékal, vzal jsem si raději volnější kalhoty, které schovají plínku. Naštěstí nebyla moc hrubá a nebyla moc vidět. ještě pro jistotu delší triko a můžu v klidu vyrazit. Když jsem přišel do práce, Terka už tam byla. Pohledem mě zkontrolovala a pokývla hlavou. Potom už mě nahlas pozdravila. Šel jsem k sobě na místo a začal pracovat. Čas se vlek. Konec se zdál být v nedohlednu a to ještě nebyla přestávka. Juchůů, super, konečně pauza. Udělal jsem si kávu a něco málo jsem opět snědl. Netrvalo dlouho a plínka začala plnit svou funkci. Pootevřel jsem skříň, postavil se k ní, abych se schoval a - už to teklo. Lehce jsem se rozkročil, aby se plínka mohla rovnoměrně plnit. Dlouhý proud se vsakoval do plínky, která se stávala těžší a hřála mě v rozkroku. Otřepal jsem se a dočůral poslední zbytky, které chtěli ven. Rukou jsem zkontroloval míru svěšení plínky a letmo kontroloval, jestli mě nidko nemůže vidět. Opatrně jsem si sedl ke stolu a pokračoval dále v práci. Po nějaké době ke mě přiška Terka. Lehce přivřela, ale nezavřela dveře a že chce s něčím poradit. Přišla ke mě ke stolu a naklonila se nade mě. Jednu ruku položila na stůl, aby se opřela. Zvedla hlavu ke dveřím, aby zkontrolovala, že nikdo nejde a její druhá ruka se ztratila pod stolem v mém rozkroku. Zlehka zmáčkla plínku a řekla mi, že jsem šikovný. Usmála se a oděšla. Ve dveřích už jen řekla, že děkuje za pomoc. Vůbec jsem se nemohl soustředit na práci. Dopil jsem zdytek kávy a snažil se pracovat dále.Po třech hodinách, když se už blížil konec směny, dopil jsem minerálku a šel na kontrolu do výroby. Prošel jsem celou halu a byl jsem klidný, že vše funguje. Vrátil jsem se do kanceláře a umyl hrnek od kávy, abych byl už nachystaný a měl vše uklizené. Tekoucí voda ve mě probudila opět potřebu čůrat. Bez obav jsem se opět rozkročil a pustil se do plnění plínky, zatímco jsem umýval hrnek. Příjemný pocit bezpečí v plínce jsem si užíval a plnil plínku. Přestal jsem vnímat svět kolem sebe a vnímal jsem kažkou kapku, kterou vyčůram. Opláchl jsem si ruce a otočil se, abych si utřel ruce. V tom ve dveřích stojí kolega a kouká se na mě. Stalo se něco, zeptal se mě. Néé, jen jsem se zamyslel. Potřebuješ něco? Néé, jen jsem ti chtěl říct, že my už jdeme domů, že jsme hotoví. Jo, v pořádku. Já už taky jdu. odložil jsem ručník a oddychl jsem si, že nic nepoznal. Musím si dávat pozor. Vzal jsem si doklady a šel jsem za Terkou, že už jsme hotový a že už můžu jet. Terka si taky už jen zbalila věci a spolu jsme vyrazili ven. Když jsme šli po chotbě, zeptala se, jestli nechci svést domů, že pro ní přijede kamarádka. Jo, to bude super, děkuji. Odpověděl jsem jí. Nikdo z kolegů neměl tušení, že někam jedeme spolu na chatu.

Katka už čekala venku a tak jsme sedli do auta. Otevřel jsem dveře a sedl si na zadní sedadlo. Pozdravil jsem se s Katkou a vyrazili jsme na cestu. Všechny okna byli zatemněné a tak nešlo dovnitř vidět. Jen co jsme se rozjeli, Terka se ke mě otočila ze předního sedadla a dala mi do pusy dudlík. Buď hodný a nezlob, řekla mi a otočila se zpět. Nic mě už nepřekvapilo a tak jsem spokojeně dudlal dudlík a koukal se z okna ven. katka s terkou su o něčem povídali, ale já jsem v zadu tomu moc nerozuměl. Za chvíli jsme zastavili u rodinného domu a Katka řekla, ať chvíli počkáme a vystoupila ven. Když odešla, Terka se ke mě otočila a rukou mi zmáčkla plínky. Ty máš i igelitové kalhotky, že to tak klouže? Kývl jsem hlavou a dudlal dále. Terka mi zatím stále mačkala a masírovala balíček, který se mi mezi nohama už celkem naplnil. Hlazení vyvolalo vzrušení, které jsem dával najevo přivřenýma očima. Hluboce jsem začal dudlat dudlík a užíval si každý dotyk Terky a v duchu si přál, aby mi strčila ruku do plínky. v tom najednou konec a Terka se otočila zpátky. Když jsem otočil hlavu, viděl jsem přicházet k autu Nikolu. Byla v šatičkách s krátkou sukýnkou. Na hlavě měla dva copánky a v ruce nesla medvídka. Když si sedla vedle mě, plínky ji koukaly výrazně z podsukně. Ahoj, řekla mi a Katka jí hned dala dudlík do pusy. Zavřela dveře a když nastoupila, prohlásila, že můžeme jet. Po chvíli jsme vyjeli z města a uháněli po dálnici pryč, pryč k novému poznání a k novým zážitkům. Každý jsme dostali pití a ať pořádně pijeme. Když jsem asi po hodině měli pití vypité, sjeli jsme z dálnice a po krátké cestě lesem jsme dojeli na okraj vesnice. Zahli jsme na lesní cestu a dojeli na uplnou samotu k veliké chatě. Táák, a jsme tady.

Nikola to už asi znala a hned se začala odpoutávat. Když Katka otevřela dveře, okřikla Nikolu, že se nesmí sama odpoutávat a hned jí jednu pořádně plácla na zadek. Jelikož jsem se taky odpoutal, i já jsem dostal od Terky na zadek. Vlastně to ani nebolelo, protože mě chránili plínky. Terka odemkla chatu a já s Nikolou jsme měli čekat vevnitř, než vybalí všechny věci. Měli jsme zakázané chodit po schodech a že máme zůstat jen dole, zdůraznila Katka a zapla televizi a pustila pohádku. Nikola si okamžitě sedla na zem a koukala se na pohádku. Přidal jsem se a čekal, co bude dál. Pomalu jsem se vžil do role, vyplivnul jsem dudlík a šel prozkoumávat terén. Přešel jsem do vedlejší místnosti a pak další a ještě té poslední. Když už jsem měl dole všechno prozkoumané, lákali mě oné zakázané schody. Koukal jsem se nahoru, kam to jen šlo a najednou přišla Terka a zlobila se na mě. Odvedla mě do pokoje k Nikole a přikázala mi sedět a dala mi do pusy opět dudlík. Zlobíš, řekla mi a ošklivě se na mě podívala. Sklonil jsem hlavu a raději jsem seděl vedle Nikoly. Po chvíli řekla Katka, že už je hotovo a zamkla chatu zevnitř. Schovala klíče k sobě do tašky a tu pak odnesla nahoru. Když se vrátila dolů, vzala Nikolu za ruku a odvedla jí nahoru. Terka ještě nosila nějaké tašky nahoru a po chvíli si mě taky vzala za ruku a odvedla nahoru. Nahoře byla uprostřed jedna veliká hala a na každé straně dvoje dveře. Vešli jsme do jedněch z nich. Tak, tady je náš pokoj, řekla Terka a zavřela za mnou pokoj. Položila mě na postel. Byla veliká a s igelitovým potahem místo prostěradla a s měkou matrací. Terka mi sundala kalhoty, ponožky, trikoa já zůstal jen v plínce. Ale já jsem ti neříkala , že si máš vzít igelitové kalhotky a hladila mě na stehnech u lemů kalhotek. To ale nevadí a kalhotky mi stáhla dolů. Nadzdedl jsem zadek, abych jí trochu pomohl. Odložila všechno na zem, roztáhla mi nohy a sedla si mezi ně. Její ruce mě hladili po plínce. Prstíkem se vždy trochu zasunula u okraje plínky a projížděla od pasu až dolů do klína a zase zpátky. Potom mi rozepla na každé staně jedno lepítko a stále dál mě hladila po plínce jednou rukou, když ta druhá už byla vevnitř a držela můj pevný klacek. No teda, to je ale potěšení a stiskla mi ho plnou plínkou a začala sunout nahorů a dolů. Když volná ruka odlepila zbylé lepítka, Terka mi plínku stáhla do klína a žačala mi ho honit. Byl jsem nadržený a chtěl, ať už do dodělá do konce. Vrtěl jsem se na posteli a hluboce dudlal dudlík. Začal jsem vzdychata a dudlík my vypadl z pusy. Najednou Terka opět přestala a řekla, že ještě není ten správný čas. Byl jsem smutný a kňučel jsem touhou po uspokojení. Terka vstala z postele a z tašky vytáhla nějaké věci. Postavila se ke mě a prohlásila, že snad mi to bude dobré. Když jsem se kouknul, držela v ruce body s krátkým rukávem. Vytáhla z pode mě plínku a hodila jí na zem. Několika ubrousky mi otřela celý rozkrok. Myslel jsem, že snad opravdu mě už konečně udělá, ale zase né. Pomohla mi se posadit a oblékla mi body. Zapínat ti to teď nebudu a pomohla mi se postavit. Ani plínku nedostaneš, aby jsi mohl trochu vyvětrat. Byl jsem stále vzrušený a vypadal v tom body komicky. Terka mě chytila za ruku a odvedla mě ven do haly. Tam už na zemi si hrála Nikola.

Tady si spolu hrajte a já jdu s Katkou přichystat večeři. Nikola se na mě koukala, jak jsem tam stál a její upřený pohled směřoval do mého rozkroku. Sklonil jsem hlavu a pokrčil ramena. Sedl jsem si na zem a podíval se na Nikolu. Stále mě pozorovala. Podívala se ke schodům a pak se přiblížila ke mě. Bylo vidět, že i ona nemá plínku a že má jen triko. Když přišla ke mě, nadzvedla mi spodek bobyčka. Z jejích úst jen zaznělo - hmm. A koukla se na svůj rozkrok. Potom na můj a zase na svůj a pak natáhla ruku a začala zkoumat, co to vlastně mám já a ona né. Omamžitě jsem se pořádně ztopořil a Nikola mi ho začala jen a jen mačkat. občas zatáhla a nebo jen držela. Citlivé objetí mé chlouby bylo více než příjemné a já se odvážil zkoumat její rozkrok. Jedním prstíkem jsem přejížděl po její pipince až jsem ho zlehka vnořil dovnitř. Nikola byl vzrušená a vlhká a já zasunul hned prst co to jen šlo. Její stisk mé chloudy byl značně silnější a já vevnitř prst sevřel a vytáhl ven přejetím po horní stěně její pipinky. Znovu jsem se snažil dostat dovniř a vsunul dva prsty, které jsem vytáhl stejným způsobem. Nikola jen seděla a pevně se mě držela. Když jsem to udělal potřetí, Nikola hlasitě hekla a nechtíc tak přivolala Katku. Ta rychle přiběhla nahoru a viděla, jak jsem u sebe a jak mě Nikola drží na penis a moje ruka je v jejím rozkroku. Přivolala Terku a vzala si Nikolu k sobě. Sedla si na zem, přehla Nikolu přes nohy, vyhrnule jí triko a začala jí pořádně plácat na zadek. Nikola křičela a její zadek se okamžitě začal zbarvovat do sitě červené barvy. Kakta jí říkala, že tohle se nedělá a stále jí plácala na zadek. Bylo mi Nikoly líto, jak křičí bolestí. To už u mě stála Terka a řelka mi, že jsem zlobivý kluk a taky mě přehla přes nohy a začala mi dávat na zadek. Takhle jsem ještě nikdy nedostal. Cukal jsem s sebou a snažil se bránit, ale Terka byla hbitá a sázela mi jednu ránu za druhou. Štípalo to a pálelo a Terka stále nepřestávala. Když už to asi bylo dost, tak se mě zeptala, jestli už budu hodný. Kývl jsem hlavou, že ano a Terka mi pohrozila, ze jestli budu zlobit, tak mě přiváže do postýlky. Pomohla mi vstát a odvedla mě raději dolů, aby mě měla pod kontrolou. Dole už byl nachystaný stůl s večeří. Terka mi odsunula židli a řekla mi, abych si na ni sedl. Když jsem si sedl, byla studená a já opět citelně vnímal, jak jsem dostal na zadek. Pořád jsem se vrtěl, jelikož to pořád trochu bolelo. Seď a jez, přikázala mi a podala mi večeři, ke stolu přišla i Katka s Nikolou. Nikola si sedla naproti mě a ani nezvedla raději hlavu. Dostala večeři a začala okamžitě jíst. Katka s Terkou si sedly k nám a všichni jsme jedli nachystanou večeři. Když jsem se napil čaje, co jsem měl nachystaný na stole, začalo se mi chtít čůrat. V hlavě mi probleskla myšlenka, co se stane, když se počůrám na židli. Jestli ještě dostanu a nebo už dostanu plínku. A po krátké době rozmýšlení se v místnosti prolnul onen zvuk tekoucí vody na zem. Jenže ona to nebyla voda. Terka s Katkou se zarazili a zeptaly se, kdo to byl. Nikola zvedla taky hlavu a koukal ase na mě. V tom se Terka ke mě naklonila a podívala se pode mě. Na zemi byla velká kaluž. Tak teď už mě opravdu moc zlobíš. Chytila mě za ruku a v počůraným bodyčku mě odvedla do kouta, kde jsem se musel dívat do rohu a klečet. Terka dojedla večeři a uklidila stůl. Katka s Nikolou odešly nahoru. Než bylo vše uklizeno, venku se už setmělo. Terka ke mě přišla, vzala mě za ruku a řekla. Tak pojď ty zlobivko, pujdeme se chystat na spaní.

Nahoře v pokoji mi Terka svlékla mokré body a oblékla mi speciální igelitové kalhotky. Když jsem stál uprostřed pokoje jen v kalhotkách, Terka přinesla zámek a kalhotky mi řádně utáhla a zajistila zámkem. Odvedla mě do koupelny, kde už ve veliké vaně plné vody a pěny se koupala Nikola. Bradavky, jako malé bonbónky zdobily její krásné malé a pevné prasa. A né že budete zlobit, pohrozila Terka. Dveře nechala otevřené a odešla pryč. Stříkali jsme po sobě vodními pistolkami a házeli si míčkem, tak nás ani nenapadlo nikoho něco zkoušet. První přišla Katka. Postavila Nikolu a rozepla jí stejné kalhotky, jako jsem měl já. Položila je vedle vany a vzala si do ruky houbku a mýdlo. Napěnila houbku a začala ji celou omývat. Ruce, záda, břicho nohy a samozdřejmě i její pipinku. Sprchou jí pak vše opláchla a dala na nikolu veliký ručník. Nikola pak vyšla z vany ven a obě odešly pryč. V zápětí pro mě přišla i Terka. I ona mi odepla kalhotky a stáhla je dolů. Ještě napěnila trochu houbku a začala mě taky omývat. Když jsem byl umytý, Terka vypustila vodu a ještě mě trochu osprchovala. I já jsem dostal veliký ručník a spolu s Terkou jsme odešly do našeho pokoje. Terka mě postavila doprostřed pokoje a pořádně mě osušila ručníkem na každém místě. Potom otevřela šuplík, ze kterého vytáhla láhev s olejíčkem. Na chvíli přišla Katka do pokoje a zůstala stát ve dveřích a upřeně se na mě dívala. Stál jsem tam uprostřed pokoje úplně nahý. Tekra mě začala mazat olejíčkem a Katka se stále dívala. Sklonil jsem hlavu a cítil se bezmocně. Když mi Terka roztáhla více nohy, aby mě namazala úplně všude, Katka k Terce přistoupila a něco jí zašeptala do ucha. Terka jen kývla hlavou a řekla, že to je dobrý nápad a že určitě jóó. Když Katka odešla, Tekra už byla hotová a všechen olejíček mi vmasírovala do pokožky. Lehce mě plácla po zadku a řekla, abych si lehl na postel.

Přistoupila ke komodě a cosi vytáhla ze šuplíku. Stále se na mě dívala. Ze stolku mi dala do pusy dudlík a řekla, abych pořádně roztáhl nohy a chytil si je rukama u kolen. Táák, a teď drž, řekla klidným a milým hlasem. Na prsty si nanesla trochu gelu a vetřela ho do mého zadečku. Když byl celý zadeček uvolněný, vsunula dovnitř kolík. Nejprve se mu nechtělo, jelikož byt trochu větší a zahnutý, ale nakonec Terka trochu zatlačila a jeho nejširší část do mě úplně vklouzla. Terka ubrouskem otřela zadek a já mohl položit nohy na postel. Utřela si ruce a začala chystat vedle mě na posteli balík plínek. Nejprve zapínací igelitové kalhotky, potom fixační a na ně začala klást látkové plínky. Jednu, druhou, třetí a další a další. Šest plínek na sobě poskládané na čtvrtiny. Ta hromádka byla opravdu veliká. A to nebylo vše. Terka pode mě dala jednu plínku s obrázkama, na kterou dala ještě jednu látkovou a ty pak pode mě zasunula. Protáhla mi je mezi nohama a já čekal, že si bude zase, jak vždycky se mnou hrát. NIc! Zalepila všechny lepítka a nic. Upravila plínky, aby pohodlně seděli a byli přitom pevné. Potom pode mě položila onen nachystaný balík. Protáhla mi vše mezi nohama a fixačníma kalhotkama upevnila. Potom ještě zapla igelitové, které byli opět se zámkem kolem pasu. Ten pořádně utáhla, ale tak, aby netlačil. Sedla si na kraj postele a přitulila si mě k sobě. Hladila mě ve vlasech a mluvila o tom, jak jsem dneska zlobil, že to nebylo pěkné a že nechce, aby se to opakovalo. Potom mi z pusy vytáhla dudlík a zeptala se mě, jestli to je zatím vše v pořádku. Kývl jsem hlavou a řekl - ma ma. Terka se usmála a měla evidentně velkou radost. Vstala z postele, aby mi pomohla obléct nové body. Když mi pomohla vstát, nebyl jsem schopný dát nohy k sobě. Terka si ke mě klekla aby zapla všechny druky na bodyčku v rozkroku. Terka mi řekla, abych si lehl do postele a chvíli na ní počkal. Po chvíli, když se vrátila, byla oblečená jen v průsvitném igelitovém kostýmku. Koukal jsem na krásu jejího těla, které zakrýval lehce žlutý vynil, pod kterým bylo opět vynilové spodní prádlo. Lehla si vedle mě, vyhrnula si vrchní díl a dala mi do pusy jedno prso. Okamžitě jsem se chopil příležitosti a začal cucat její bradavku, kterou jsem začal nasávat. Terka se natáhla ke stolku. Píp, zaznělo v její ruce a začal vibrovat můj zadek. Vyjeveně jsem koukal a stále nasával. Terka se usmála a zvýšila intenzitu vibrací, které se šířili celým rozkrokem. Opět jsem se vzrušil, jenže jediné, co jsem cítil byli vibrace. Balík plínek byl tak velký, že jsem její nohu, kterou zasunula mezi moje nohy vůbec necítil. Jedinou útěchou mi bylo, že jsem její prsa mohl dlouho nasávat, což se Terce evidentně moc líbilo a nohou mi přitlačila balík plínek nahoru. Po chíli přišli holky a Terka se ode mě odklonila. Viděl jsem, že Nikola má skoro stejné plínky jako já. Veliký balík, který se schovával pod body. Katka měla na sobě jen igelitové úplé kalhotky, které vyrýsovali její zadek a lehce obepínali její pipinku. Lehli si k nám a Nikola začala taky nasávat od Katky vzrušenou bradavku. Já se už dostal ke druhé a mlaskal blahem. V tom se opět ozvalo známé pípnutí a najednou Nikola z lehla zasténala.

Po krátké době, když už Terka se ode mě odělila, zvedli se spolu s Katkou a pomohli mi i Nikole vstát a šli do vedlejšího pokoje. Terka mě posadila na křeslo a řekla mi, abych pěkně seděl a byl hodný. Když jsem dosedl, kolík v zadečku zvýšil svoji intenzitu a příjemně mě dráždil. Začal jsem se vrtět. Terka mi do pusy dala dudlík a páskem mi ho upnula, aby mi nevypadl. Nikola ležela na zádech na posteli a Terka na její plínky dala veliký zapnutý vibrátor, na který si nasedla. Katka si stáhla kalhotky a sedla si na hrudník od Nikoly. Katka se na naklonila k Terce a začala ji hladit po jejím průsvitném oblečení. Stáhla jí triko dolů. Její bradavky byli sáním veliké a vzrušené. Vzájemně si pohraváli jedna s druhou. Prstíky se dráždily a hladily se na prsou. Jejich pohledy byli plné touhy a úplně asi zapoměli, že tam jsem i já. Terka mi dálkově zvýšila vibrace a tak jsem pochopil, že na mě nezapoměla. Začal jsem se vrtět. Vzrušení a vibrace dělali svou práci naplno, ale né a né se uspokojit. Sunul jsem se na křesle na strany a dopředu a dozadu, ale stále to bylo málo. Příjemné pocity jsem projevil vzdycháním a mrčením. Moc jsem se chtěl už udělat, ale nešlo to. Terka mě okřikla, abych pěkně seděl, ale nešlo to. Potřeba uspokojení byla veliká. Terka s Katkou ke mě přistopupili a svázali mi ruce. Postavili mě a ruce mi přivázali vysoko nad hlavou, kde už bylo nachystané velké kovové oko. Pohled mi stále směřoval na ležící Nikolu, která se mi evidentně potichu vysmívala. Katka si k ní lehla tak, aby jí mohla Nikola zase sát bradavky. Nikola se okamžitě chopila svého úkolu a zhluboka sála. Terka si přišla ke Katce a rukou ji začala dráždit její pipinku. Ta rozkročila nohy, aby Terka měla více prostoru pro její hrátky. Nejprve rukou dráždila okolí a posléze se její prsty dostávali dovnitř. Když dovnitř lehce vklouzli dva prsty, palcem začala ojížděj okolí jejího zadečku. Střídavě si hrála s pipinkou a se zadečkem. Katka se nadzvedla nad Nikolu tak, aby její bradavky stále mohli být v blízkosti Nikoly, která je stále sála a vyšpulila zadek směrem ke mě. Terka vzala gel a nanesla si ho na připravený vibrátor. Pomalu krouživým pohybem ho dostával dovnitř, až do zadečku vklouznul úplně celý. Katka zasténala vzrušením. Terka vzala druhý vibrátor a tím dráždila poštěváček Katky. Nikola se snažila si hladit plínky a dostat se dovnitř, ale měla kalhotky steně tak utáhlé jako já a nemohla se dovnitř dostat. Terka jí plácla přes ruku a potom vnořila celý vibrátor do Katky. Katka hekla a zasténala a Terka se k ní ze zadu přitiskla a narážela na ní, aby ani jeden nevypadl. Několik pohybů dovedlo Katku k orgasmu. Hlasité vzdychání a výkřiky prozradili silné uspokojení Katky. Terka lehkými pohyby hladila Katku celým rozkrokem a pomalu vytáhla oba vibrátory. Naklonila se k ní a celou pipinku ji začala olizovat, aby byla celá čistá. Slabší vzdychání Katky umocňovalo doznívající orgasmus a Terka občas ještě vnořila celý jazyk do pipinky, aby jí ještě trochu potěšila. Bezmocná Nikola plná vzrušení se hlasitým mrčením dovolávala po svém uspokojení. Katka prohlásila, že byla dneska hodná a tak jí uvolnila kalhotky. Pomalu jí rozepla plínky,a protáhla mezi nohy. Nadšení v očích Nikoly ukázalo, jak se těší a Katka vzala do ruky vibrátor s velkou hlavicí a přes dvě plínky ji dráždila na pipince. Nikola se okamžitě uklidnila a ležela na posteli, aby si vychutnávala každičký dotek v rozkroku. Nohy roztáhla, jak jen to šlo, aby jí Katka mohla dráždit úplně všude. Vzýšením tlaku na pipinku se dostávalo k toužebnému uspojkojení a Nikola se stáhla a s velikým hlasitým vzdechnutím a následným mrčením prozradila svůj orgasmus, který trval neskutečně dlouho. Kontrakce pomalu zeslabovali a Nikola si do pusy sama dala dudlík, který silnými tahy dlouho cumlala. Katka jí pochválila a ubrouskama jí otřela celý rozkrok. Ze zadečku jí vytáhla kolík a celý zadeček otřela taky. Nikola ležela spokojená na postelia užívala si jak se Katka o ní stará a koukala se na mě, jak já ji závidím. Věděla, že i já toužím po uspokojení a naopak se můžu jen dívat. Byl jsem zoufalý a začal jsem taky mrčet. Pššt, utišila mě Terka a řekla, abych byl hodný. Katka zasypala Nikole rozkrok a tentokrát ji už dala jen obyčejnou plínku a zapla body. Katka vstala a šla se umýt do kopelny.
Bezmocně jsem upoutával pozornost a snažil se dostat z provazů, ale bylo to marné. Byli dostatečně utáhlé a já byl plně odkázán na Terku. Smutně jsem se na ní koukal a pohledem jí prosil, aby mě už pustila. Přistoupila ke mě a zeptala se, jestli už budu hodný. Kývl jsem hlavou, že budu. Co jiného mi taky zbývalo. Štípla mě do bradavky a řekla, že ještě uvidíme. Vzala si jen vrchní vinilové triko a začala mě odvazovat od oka nade mnou. Ruce jsem měl stále svázané a Terka mě odvedla do našeho pokoje. Když přišla Katka, Terka jí jen řekla, že už jdeme spát. Vzala

Přišli jsme do pokoje a já se položil na záda na postel. Ruce jsem měl stále svázané a ty mi Terka přivázala k posteli. Odvázala mi pásek a vytáhla dudlík z pusy. Olízla mi rty a hned si mi sedla na hlavu. Její vlhká pipinka se na mě dosedla. Sotva jsem se stihl nadechnout, už jsem měl možnost jen strčit jazyk do její pipinky. Z dálky se ozvalo, ano, jen tak dále a Terka se nakonila abych měl více prostoru pro její potěšení. Začala mi rozepínat plínky. Hurá, řekl jsem si v duchu a ještě silněji jsem dráždil její pipinku. Terka mi stáhla velkou vrstvu bavlněných plínek a začla rozepínat lepítka. Když plínky povolili, okamžitě na ní vyskočil pevný a vzrušený macek, který dychtil po jakémkoliv dotyku. Terka mi lehce roztáhla nohy, aby měla kam odložit plínky a najednou se nadzvedla. Dneska to asi nepůjde, řekla a nadzvedla mi nohy, aby mohla vytáhnou kolík ze zadečku a jednou plínkou mi otřela zadek. Položila nohy zpět na postel a klekla si nad můj rozkrok. Chytila si mou chloubu do ruky a pomalu ho začala hladit. Lehce se nadzvedla a v tom teplý proud krápěl moje plínky a následně i můj penis. Snažila se, aby všechno vyčůrala na mě a zároveň si se mnou hrála. Sotva odkápla poslední kapka, hlasitě jsem začal vzdychat a kňučet a já se konečně dočkal toužebného uspokojení a velikým výstřikem jsem odměnil její snahu mě uspokojit. Po chvíli následoval další a další. Stále si se mnou hrála a kochala se mým prožitkem silného orgasmu. Uvolnil jsem se a prožíval doznívání uspokojení. Produkt mého vyvrcholení byl úplně všude kolem mě. Terka byla celá potřísněná a i moje břicho bylo celé pocákané. Terka vstala a povolila mi ruce. Sedla si vedle mě a začala mi kázat, že jestli budu někdy zlobit, tak tohle dlouho nezažiju a budu se moct jen dívat. Mezitím mi utřela všechno, co jsem na sobě měl. Pomohla mi vstát a stáhla z postele igelitový potah. Svlékla mi i potířsněné body a ze šuplíku vytáhla čisté věci. Triko bylo dostačující a na postel nachystala i čistou plínku. Položil jsem se na nachystanou plínku a Terka mi větší vrstvou zasypala rozkrok, který hned zahalila do plínky. Pořádně přilepila lepítka a upravila plínku, aby nikde netlačila. Posunul jsem se na střed postele a Terka mi ukázala malou lahvičku. Tak tu se pokusíme přes víkend naplnit až po okraj. Usmála se a odložila ji na stolek. Lehla si vedla mě a ještě mi na chvíli dala cumlat její bradavky.
Pamatuji si už jen, jak mě hladila na zádech....
Je to moc dobře, když se můžeš vyčůrat do WC, ale je mnohem příjemnější, když se můžeš vyčůrat do plínky.

Uživatelský avatar
ababyi
Příspěvky: 109
Registrován: pon 17. úno 2020 7:50:55
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: První den na chatě

Příspěvek od ababyi » čtv 18. čer 2020 13:05:58

Pekný príbeh, dobre sa to číta.

Uživatelský avatar
Treti oko
Příspěvky: 279
Registrován: pon 29. kvě 2017 13:49:27
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: První den na chatě

Příspěvek od Treti oko » pát 19. čer 2020 13:19:35

Chybí mi tu dialogy, ale jinak dobrý.

Uživatelský avatar
JiříS
Příspěvky: 49
Registrován: stř 19. úno 2020 19:41:09
Bydliště: Karlovarský kraj
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: První den na chatě

Příspěvek od JiříS » pát 19. čer 2020 15:23:50

Pěkné jen tak dál.

diaperD
Ověřený uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: pon 30. zář 2019 13:23:26
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: První den na chatě

Příspěvek od diaperD » pon 22. čer 2020 8:40:45

Treti oko píše:
pát 19. čer 2020 13:19:35
Chybí mi tu dialogy, ale jinak dobrý.
No v češtině jsem nikdy nevynikal a na psaní dialogů si moc netroufám. Nicméně mají obě subky převážně příkaz mlčet. Ale nějaké rozhovory určitě bývají, teda aspoň monolog Terky a nebo Katky s subkám. Třeba to příště vylepším. Děkuji za názor
Je to moc dobře, když se můžeš vyčůrat do WC, ale je mnohem příjemnější, když se můžeš vyčůrat do plínky.

Uživatelský avatar
ababyi
Příspěvky: 109
Registrován: pon 17. úno 2020 7:50:55
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: První den na chatě

Příspěvek od ababyi » pon 22. čer 2020 8:52:17

Ja by som sa nepodceňoval :) Hrubky žiadne, čiarky používaš, pri čítaní človek nemá potrebu stlačiť Back... Rozhodne tvoj textový výstup patrí k tomu lepšiemu, s čím sa človek na týchto fórach stretá. Je to fajn.


Odpovědět