Malá Lucinka

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
Martinek
Příspěvky: 5
Registrován: sob 15. srp 2020 16:38:29
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Malá Lucinka

Příspěvek od Martinek » stř 26. srp 2020 20:16:45

všem ahoj...všiml jsem si že se nepřidávají skoro žádné příběhy...takže tohle je pokus o muj první příběh..snad se bude líbít

Tatínkova Lucinka


Bylo mi čerstvých 19 a se svým přítelem jsem byla od svých 18 let. Konečně jsem před pul rokem měla odvahu mu říct o svých snech a všem co se mi líbí. On se mi svěřil se vším možným i nemožným a já mu také. Bohužel tohle jediné jsem mu byla schopna říct až tehdy.

Dlouho jsem před ním tajila že mám ráda vztah DD/LG, tedy dominantní táta a malá holčička. Můj věk když jsem byla malá jsem si představovala vždy kolem 3 let ale nikdy jsem neměla možnost si vyzkoušet plenky nebo cokoliv jiného. Takhle se začal odehrávat můj příběh.

Příběh je celý vymyšlený a budou přidávat postupně další a další kapitoli, přidávám časové udaje a místa.


T: táta Tomáš
L: holčička Lucinka

9:00 postel

L: víš Tome. Jak jsme si říkaly všechna ta svá tajemství a tak, jedno jsem ti neřekla a chci ti ho říct, jen se bojím že už to mezi námy nikdy nebude takové...je to takové jiné…

T: jen se neboj, víš že si mužeme říct všechno, povídej
L. no, jde o to že by se mi líbil takový trošku jiný styl vztahu, …..zkrátka. Slyšel si někdo o něčem jako abdl ? Nebo ddlg ? Chtěla bych si vyzkoušet jaké to je to DD/LG. prostě táta a malá holčička...3 roky...plínky a tak…
(Tomáš zustavá jako opařený a neví asi co si myslet, co budu dělat, mám ho tolik ráda)

T : trošku jsi mě zaskočila...musím si to nechat projít hlavou dej mi do oběda čas prosím

Samozřejmě že se Tomáš oblékl , ani neposnídal a šel někam pryč….doufám že se vrátí a alespon něco řekne,,,nechci o něj přijít, proč jsem mu to pro boha vůbec říkala.

Tomáš však zatím ani trochu nepochyboval a jejich vztahu a dál přemýšlel. Pokud je tohle to čím udělá Lucce radost tak proč to nezkusit……..




pouze krátká ochutnávka toho co vše mám v hlavě….

¨
--------------------------------------------------------------------

T:
Chodil jsem jen tak bezcílně po městě asi do 14h odpolední a nevěděl kde co dělat, nakonec jsem zakotvil v jedné kavárně a na mobilním telefonu se snažil zjistit vše co šlo ohledně vztahu DD/LG.
Překvapivě jsem našel pouze stránky anglicky a tak jsem kvůli své malé znalosti použil internet.

Jedná se o vztah kdy v milostném vztahu je muž vlastně tatínek a holka malá holčička. Různí se věk, potřeby i to jak se ke svojí maličké chovat. Některým stačí se občas pomazlit, malou vykoupat nebo si něco zahrát. Naproti tomu jiné jsou velice extrémní a vyžadují plínky, nočník, používají dudlíky, kočárky a vše kolem určeného věku.

Tomáš si vše promyslel a rozhodl se jít nakupovat…

Udělal si v hlavě jasno a přesně věděl co chce. Lucka přece říkala jasně že chce mít tři roky, plínky a tak….

Nevěděl jsem přesně co znamená a tak ale doufal jsem že to co k tomu prostě patří.

Pořádně jsem napsal nákupní seznam a vypravil se do obchodů.


Nákupní seznam :
plínky
2-3 dudlíky a lahvičky
4-5 kusů body, dupaček, punčocháčků
dětský olejíček, zásyp, pudr, ubrousky, podložky
plyšový medvídek,
bačkůrky.
Větší nočník
sunar…


Kouknu se na hodinky a hele, ono už je něco po 17h , asi už bych měl jít domů. Nakoupeno mám vše a případně pak vše můžeme dokoupit.
První co mě zarazí když přijdu domů je že mě nikdo nevítá, není se taky čemu divit když jsem odešel tak jak jsem odešel. Hledám kde mám Lucku a nikde ji nemůžu najít. Dívám se všude a nakonec ji najdu brečet v klubíčku v ložnici.

T: Lucinko, co se děje ? Proč pláčeš ? Je ti něco ?

L: eehehe (fnuk) já myslela že už se nevrátíš, bála jsem se. Mám tě ráda a nechci o tebe přijít Tome.
T: nemusíš se bát prcku, tatínek byl jen něco nakoupit .

L: tatine...co? Počkej? Tobě to nevadí ?

T. to víš že nevadí, pokud ti to udělá radost. Dlouho jsem nad tím přemýšlel a rozhodl že tě nechám žít vztah jaký chceš, alespoň někdy. To znamená že to chci nechat na tobě.

Nepůjdeme ale do extrémů jako je kočárek a takové věci ano, jsou ti tři kdykoliv budeš chtít. Koupil jsem ti nějaká věci a rád bych ti je ukázal.

Předně tu mám pro svoji Lucinku plínky, ty budeš určitě potřebovat .

(je strašně roztomilé jak se na mě dívá a čeká co se bude dít dál, jako dítě když má dostat dárek.)
Z


T: zavři očka (jakmile je zavře tak jí vkládal do pusinky dudlík, ona je otevírá a dívá se na se slzičkama v očích, ale vím že jsou z radosti)




Nenechávám nic náhodě a hned jí opatrně a pomaličku sundávám džíny, tričko, kalhotky a podprsenku. Trošku se stydí ale je to naše poprvé, první večer jako tatínek a malá Lucinka.
Sám čekám co nám nový typ vztahu přinese. Rychle ale jemně ji balím do plenky, ani nevím co jsem to koupil ale je to velké, tlusté a má na sobě malé dinosaury. Padne jí jako ulitá.
Docela se mi to začíná i líbit, více než jsem čekal. Vypadá moc roztomile a já velice rád když se tváří dětinsky.

Takže, máš plínku a v puse dudlíka, tak zatím spokojeně dudlej a já ti zatím povím co bych chtěl říct.
Vůbec mi to nevadí, ale chci nějaké hranice, myslím tím že určitě nechci abys jezdila v kočárku a takové věci, jestli se ti líbí plínky tak nemám problém. Rád se o tebe budu stratat jako o svoji holčičku takže chci aby sis to co nejvíc užila a chovala se tak cak hceš. Kdykoliv s tím můžeme skončit kdyby se ti něco nelíbilo. Prostě jen dej vědět že něco nechceš a je to vyřešeno.

L: a..a….mám tě ráda. ( pořádně toma, vlastně tatínka :D obejmu)
taky bych nechtěla zacházet do extrémů, uděláme to tak aby se to líbilo nám oboum. Myslíš že už dneska takhle mužu zustat ?

T: určitě mužeš, pořádně si to promysli ano...( vezmu svoji Lucinku na bok do náruče a nesu do obýváku kde ji položím na zem, na deku.

Hezky sedí a dívá se na televizi, všiml jsem si také že zkoumá plenku. Zatím jsem šel dělat večeři, máme od rána naplánované že si uděláme chléb ve vajíčku. Nasmažil jsem co sníme a jí to rozkrájel na menší kousky.


T: Lucinko, pojd papkat...je to hotový

když přijde tak si sedneme ke stolu a jíme aniž by jsme řekli slovo...sleduji jak jí a skoro hltá…

T: nejez tak rychle, bude tě bolet bříško Luci

L: neboj, nebude….a ...a...tati? Nemusím jenom do plínty že ne ? Dyž sou mi už či ?
T: to víš že nemusíš , když budeš chtít třeba kakat tak si vždy mužeš říct, klidně i čurat, ale nechci aby se ty pleny zbytečně vyhazovali ano...a hezky papej

( než dojí tak už jí chystám sunárek do flašky)) hele co má táta ….( řeknu když dojí a beru ji na bok, a jdeme do ložnice. Uložím ji do postele a sám si lehnu vedle ní, hezky cumlá i když jí to zatím moc nejde.
T: skočím si jenom na záchod a pro nějakou vodu ano, hned jsem zpátky

když se vrátím tak ji vidím jak spokojeně spinká a oddechuje, pořád drží v pusince napůl vypitou láhev, opatrně ji vytahuji, abych ji nevzbudil a zastrčím dudlík. Nechám ji spát, bylo toho dnes na ni moc..

Monicka777
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 28. lis 2019 7:11:35
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Holka
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Malá Lucinka

Příspěvek od Monicka777 » čtv 27. srp 2020 7:29:27

Ehm tak už vím proč ten příběh znám .. Když je z druhého fóra ..
4BEAFBBF-B93C-4862-B6F9-3865E7324A60.png
4BEAFBBF-B93C-4862-B6F9-3865E7324A60.png (159.51 KiB) Zobrazeno 4826 x

Martinek
Příspěvky: 5
Registrován: sob 15. srp 2020 16:38:29
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Malá Lucinka

Příspěvek od Martinek » čtv 27. srp 2020 18:45:29

Ahoj..jo jo...je z druhého fóra a od kraly..jen jsem ho puvodne napsal já...a chtěl sem si ho zde uveřejnit protože v něm hodlám pokračovat dál a každý týden dávat zhruba jedná kapitolu podle času.


Odpovědět