Malá lucinka 2

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
Martinek
Příspěvky: 5
Registrován: sob 15. srp 2020 16:38:29
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Malá lucinka 2

Příspěvek od Martinek » ned 15. lis 2020 10:09:55

Jen taková ukázka, co můžete čekat v následujících týdnech. Konečně je nějaký čas na spaní .
Každý nový díl bude navazovat na ten předešlý, takze doporučují přečíst vždy i ten první. Omlouvám se za případné preklepi, mobil je mobil.
Malá Lucinka 2

T: nejez tak rychle,  bude tě bolet bříško Luci

L: neboj, nebude….a ...a...tati?  Nemusím jenom do plínty že ne ? Dyž sou mi už či ?
T: to víš že nemusíš , když budeš chtít třeba kakat tak si vždy mužeš říct, klidně i čurat, ale nechci aby se ty pleny zbytečně vyhazovali ano...a hezky papej

( než dojí tak už jí chystám sunárek do flašky))  hele co má táta ….( řeknu když dojí a beru ji na bok, a jdeme do ložnice.  Uložím ji do postele a sám si lehnu vedle ní,  hezky cumlá i když jí to zatím moc nejde.
T: skočím si jenom na záchod a pro nějakou vodu ano, hned jsem zpátky

když se vrátím tak ji vidím jak spokojeně spinká a oddechuje, pořád drží v pusince napůl vypitou láhev, opatrně ji vytahuji, abych ji nevzbudil a zastrčím dudlík. Nechám ji spát,  bylo toho dnes na ni moc

Lehnu si vedle své malé lucinky a během chvíle usnu. Nemusím další 2 týdny do práce takze mám času dost a chci se pořádně vyspat. Lucinka do práce nechodí, protože můj plat vše pokryje.

3 ráno
Cítím jak do mě něco šťouchá a když se konečně trošku proberu tak slyším jak na mě lucinka nervózně mluví


L: TATI  TATI vstávej  já mušim kakat  řekl si ze nemusím do plinty

T  achh  dit nemusíš tak pojď, jdeme

Beru svoji holčičku za ruku a jdeme do koupelny. Sám doufám že to teď stihneme, nechtěl bych se takhle v noci párat s pokakanou plínou.
Naštěstí hezky dojdeme na záchod a potom co ji sundám plínečku ji posadím na její nový růžový nočník a čekám vedle ní. Je strašně roztomilá jak sedí, kouká na mě,přitom tlačí a semtam si oddechne a prcne.

L . Hotofo tati

Překvapilo mě že se i nevyčúrala ale když jsem ji chtěl po utření prcky dát plenu zpět tak mi došlo že se do ní musela předtím vyčúrat.

T.  No pěknej bobek si tatínkovi udělala.  šikovná holčička.

Vzal jsem ze skříňky raději novou plínu a potom co jsem ji natřel olejíčkem a zásypem, jsem ji zalepil lepitka a vzal zpátky do postele.

T tak, dáme dudlík a jdeme ještě spinkat ano..je moc brzo

L. Dobše tati  děkuju

Lucinka si lehla zpátky do postele vedle svého tatínka,cumlala dudlik a přemýšlela co vy měla vlastně teď dělat. Ráda si hrála na malou, konečně e ji splnil sen ale nevěděla jak s tím dal zacházet.

Určitě by se měla nějakou chvíli říkat na nocnik, ale pokakat se aby ji táta musel prebalit ji přišlo moc lákavé. 

Každopádně během svého přemýšlení usnula a vzbudila se až ráno když vedle sebe tatínka neviděla.

Hodně se jí chtělo čúrat a tak si trošku poposedla a pustila to do plinky. Měla hlad ale tatu nikde neviděla ani neslyšela, tak se vydala do kuchyně. Napřed si stoupla a chtěla tam dojít, ale nějak ji napadlo že malé děti se spíš plazi. Strčila se teda ve svém tričku a pline na čtyři a pomaličku se plazila. Během toho jak musela ohýbat kolínka, zjistila že bude muset asi kakat.

L ' dit jsem byla kakat v noci, s s tatinkem na nocnitu

Neuvedomovala si to , ale nejspíš to bylo tím že už dávno nebyla zvyklá na sunar.

Pomaličku se platila po bytě, hledala tatu a volala.

L: TATÍÍÍÍ   TATÍÍÍÍ, kde si, já muším delat bobek.

Táta nikde nebyl, ona se měla a chtěla chovat jako malé dítě. Co tedy měla dělat?

Pozici na čtyřech vystřídala za dřep s roztaženýma nožkama a začala trošku tlačit. Překvapivě to šlo úplně samo.

Prd prc prd prooooolt blloort

Plenku naplnila pořádně, byla vidět veliká boule na zadečku.

L. Hmmm, tohle není zase tak špatně.

Viděla pastelky a chtěla si kreslit než přijde táta. Chtěla vyzkoušet jaký to bude pocit a tak si v pokaděné plíně pořádně a rázně sedla na zem. Ani si nevšimla ale část hovínka jí vylezla kolem nožičky a část měla až skoro na zádech, těsně pod okrajem plínky.

Slyšela cvaknutí dveří a začala se plazit tím směrem. Když se doplazila na dohled viděla tátu ve dveřích, jak nese ještě jeden balík plínek a dva nějaké balíčky vložných boostrů do plínek. Plazila se s úsměvem na tváři ke svému tatínkovi a když na něj natáhla ručičky tak ji zvednul.

T" dobré ráno tý moje zlatíčko.   Jak ses vyspinkala?

T. Kdyz jsem Lucinku zvednul,  začal jsem ji osahávat plenku. Zjistil jsem že je docela dost počúraná a překvapilo mě že se i pokakala.

T: no copak to Lucinka udělala? Ty sis pokadila plínečku? No teda, ukaž.

Posatavim ji na zem a jako u malých dětí jí odtáhnu zadní stranu pleny.

T, teda ty to máš skoro až na zadíčkách. No teda lucinko, tobě to leze i kolem nožičky.  No ty si ostuda. 

L' tati ale ty si tu nebyl, a já museja kakat, dit nesmim sama plintu sundavat. 

T. Já vím lucinko,táta tě jen škádlí.  Jsi přece velká holka, máš v koupelně i novej nočník.  Ale to nevadí,táta tu nebyl a od toho tu plínu máš.  Jsi šikovná holčička. Fuj, ty ale smrdíš. Pojď, půjdeme přebalit ty smraďochu.

L, jo tati. Prebalit plintu

malá.holčička
Příspěvky: 2
Registrován: ned 29. lis 2020 10:57:32
Pohlaví: Holka
Sexuální orientace: Bisexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Malá lucinka 2

Příspěvek od malá.holčička » ned 29. lis 2020 11:01:52

Pěkné pokračování příběhu :-).
Naposledy upravil(a) malá.holčička dne sob 12. pro 2020 13:18:00, celkem upraveno 1 x.

Ivan
Příspěvky: 2
Registrován: pon 07. pro 2020 21:50:25
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Malá lucinka 2

Příspěvek od Ivan » pát 11. pro 2020 9:59:30

Kedy bude pokračovanie?

Uživatelský avatar
JiříS
Příspěvky: 49
Registrován: stř 19. úno 2020 19:41:09
Bydliště: Karlovarský kraj
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Malá lucinka 2

Příspěvek od JiříS » pát 11. pro 2020 23:59:06

Také se moc těším na pokračování.


Odpovědět