Překvapení v práci

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
diaperD
Ověřený uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: pon 30. zář 2019 13:23:26
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Překvapení v práci

Příspěvek od diaperD » stř 09. pro 2020 11:51:02

Příběh se odehrává v době, která nám není moc příjemná, avšak může mít i příjemné překvapení.

Nemoc šířící se celým světe zasáhla i naši firmu. Dneska jsme dostali všichni zaměstnanci příkaz k práci z domova. Všichni si mají vyžádat povolení a odnést si počítač domů. Nesmělý Daniel je ve firmě teprve půl roku a tak ještě neví, jak to chodí. Hned po přečtení emailu jde Daniel vedle do kanceláře, kde je Ivana, Lucie a Petr. Jsou to jeho zatím nejbližší známí, jelikož se přistěhoval z jiného města a nikoho tu moc nezná a s nimi chodívá na oběd a parkrát byli spolu i na bowlingu. Četli jsem poštu? Zeptal se mezi dveřmi. Kde si mám vyžádat to povolení? Petr se zeptal, o jakou poštu jde? Lucie mu hned odpověděla, že už to četla a že mají všichni homeoffice. Jo ták, odpověděl Petr. Víte co, jdeme na oběd a pak si tam všichni zajdeme, navrhla Ivana. Jo, to je dobrý nápad, odpověděl Petr. Vezmu si jen bundu a můžeme jít. V restauraci si sedli k oblíbenému stolu. Chvíli si povídali a po jídle se vydali zpět do práce. U zástupce ředitele si vyžádali povolení a podepsali potřebné dokumenty. Blížil se konec pracovní doby a Daniel si jako poslední začal balit všechny věci. Zoufale se koukal na nachystanou hromadu, a přemýšlel, jak to vezme domů. No tak to asi nedám, prohlásil smutně. Od vedle přišla Lucie a uklidnila ho, že mu s tím pomůže. Tak to budeš moc hodná. To jsi mi fakt udělala radost. Ani nevím, jak se ti odměním. Společně posbírali všechny svoje věci a odešli. Ještě se tu musím vrátit pro dva šanony a budu mít všechno. Jo, v pohodě, odpověděla Lucka. Já to zatím naložím do auta a můžeme jet. Daniel přišel k autu, dal šanony do kufru a hned si sedl dopředu k Lucii. Máš všechno? Zeptala se ho pro ujištění a vyrazili na cestu domů. Kde přesně bydlíš, zeptala se ho Lucie. Daniel jí řekl adresu a lehce popsal, kde to je. Tak nejprve pojedeme ke mě domů a pak tě zavezu. Já si potom ještě zajedu nakoupit. Jo, souhlasil Daniel. Já ti aspoň pomůžu se vším domů.

Lucii se podařilo zaparkovat blízko vchodu. To máme ale štěstí, řekla Lucie. Támhle bydlím a ukazovala nahoru na vysoký panelový dům. Až úplně nahoře, řekl Daniel a lichotil Lucii, že má určitě krásný výhled. Lucie zaúkolovala Daniela, co má vzít, zamkla auto a šli vše odnést k ní domů. Vstoupili do vchodu a hned zamířili k výtahu. Hned se otevřeli dveře a mohli do něj nastoupit. Lucie navolila patro, zavřeli se dveře a výtak se rozjel. Mezi sedmým a osmým patrem se výtah zastavil a rozsvítilo se nouzové světlo. Lucie zkoušela znovu a znovu navolit patro, ale nic se nedělo.. Položili věci na podlahu a snažili se dovolat pomoc. Operátor jim řekl, že je v celé čtvrti výpadek proudu a že to bude chvíli trvat. Pokud nejsou v ohrožení, musí počkat, než se to znovu spustí. Lucie řekla, že to je v pohodě, že v ohrožení nejsou a že počkají. Uplynul nějaký čas a Daniel se svěřil Lucii, že by potřeboval na záchod. No já to cítím stejně odpověděla Lucie. Snad to brzy pojede, řekl Daniel sklíčeným hlasem. Ve výtahu bylo jen málo světla, ale i tak šla vidět nervozita Daniela a jeho překřižené nohy. Kdy to už bude, prosebně prohlásil Daniel, už to dlouho nevydžím. Najednou se rozsvítilo světlo. Super! No konečně, řekl Daniel a zase se zhaslo. Co?!!! To né! Veškerá jeho energie, kterou držel svou potřebu se uvolnila. Přeplněný močový měchýř se spustil na plný výkon. Daniel se snažil to zastavit, ale jeho snaha byla marná. Studem se otočil od Lucie. Promiň, promiň, omouval se Daniel. Se skloněnou hlavou si všiml, jak se kaluž na podlaze ve výtahu rozlévá k odloženým věcem od Lucie. Pohotově se sklonil a vzal vše raději do rukou. Myslel si, že se mu podaří vše zamaskovat, ale promočené nohavice by stejně vše prozradili. Opět se rozsvítilo světlo a výtah se rozjel. Zastavil v nejbližším patře. Lucie ještě jednou navolila patro, aby mohli dojet k ní domů. Uklidni se, promlouvala Lucie k Danielovi. To jsi prostě nemohl ovlivnit. Spolu to nějak vyřešíme. Neboj. Výtah se zastavil. Lucie nakoukla lehce ze dveří, jestli tam někdo není. Jdeme a společně tichým krokem zamířili k bytu od Lucie. Lucie už měla nachystané klíče a otevřela byt. Rychle tam vklouzla a Daniel hned za ní.

Lucie zavřela dveře a poprosila Daniela, aby se sezul a aby počkal u dveří. Já hned příjdu a odešla do bytu. Daniel si taky sezul boty a čekal, až přijde Lucie pro zbylé věci. Lucie se vrátila zpět a v ruce držela župan. Zastavila se kousek od Daniela a prohlížela si ho od hlavy až k patě. Co na mě tak koukáš, stydlivě se zaptal Daniel a sklonil hlavu, aby se podíval, jak je moc počůraný. No to prostě neschovám, prohlásil již klidnějším hlasem a s tochou úsměvem na tváři se koknul na Lucii. No to teda né, odpověděla Lucie a v ruce už držela jen pásek od županu. A počkej, až se to dozví kolegové v práci. Danielovi spadla čelist a zoufalým pohledem se koukl na Lucii. No to se teda nedozví! To nikomu nesmíš říct! No, no, no to vůbec.... To by byla ostuda, pomyslel si v duchu Daniel. Dobře, neřeknu, odpověděla mu Lucie, ale něco za něco. Půjčím ti nějaké věci a nikomu to neřeknu, ale... musíš mi věřit. Věříš mi?.... Zeptala se Daniela. No věřím, a co jako za to? A v ten moment mu Lucie už dával nachystané smyčky na pásku od županu na ruce a pevně utáhla. Daniel se snažil vyvléct, ale Lucie ho okřikla, že to řekne. Danielovi nezbylo nic, než se oddat a nějak to přežít. No prostě jí musím věřit, řekl si Daniel v duchu a nechal se svázat. Zvedni ruce nad hlavu a drž. Lucie si rozepla svou sukni a pustila ji na podlahu. Načež si dřepla a rozepla Danielovi kalhoty. Pomalým tahem rozepnula zip a začala mu stahovat kalhoty dolů. Daniel se ptal, co to dělá? Lucie se na něj ani nepodívala a přísnějším hlasem řekla, že to řekne v práci. Daniel opět zmlkl a už měl kalhoty u kotníků. Lucka měla přímo před očima pohled na jeho promočené boxerky. Slastným pohledem se na ně dívala a nadzvedla nejprve jednu a pak druhou nohu, aby mohla kalhoty úplně svléknout. Odložila je hned vedle na podlahu a chytla se lemu trenýrek. Sjela níže a celou rukou obepnula jeho přirození, které už bylo o poznání větší. Není se čemu divit. Daniel se skloněnou hlavou měl výhled pod její blůzku, kde chyběla podprsenka a pod blůzkou se pohupovala dvě plná ňadra se vztyčemýma bradavkama. Ještě chvíli stůj a dávej pozor, upozornila Lucie Daniela a začala mu svlékat ponožky. Obě pak položila na kalhoty. Lucie se postavila, chytla Daniela za spoutané ruce a odvedla ho dále do bytu. Přes velký obývací pokoj přešli do ložnice. Daniel stál bosý na chladné plovoucí podlaze. Lucie mu zvedla ruce nad hlavu a delší konec pásku protáhla přes smyčku, která byla u stropu. Tady měl kdysi bývalý majitel boxovací pytel a teď se to hodí. Škodolibou radostí přivázala Daniela k oku a pevně utáhla. Lucie se postavila naproti Daniela a svlékla si blůzku. Jeho pohled směřoval na její prsa. No ty jsi ale dračice, to bych do tebe nikdy něřekl. Daniel se snažil zakrýt své vzrušení, ale Lucie se začala věnovat jeho již malým trenýrkám. Z pod lemu u pasu už vykukovala obnažená špička žaludu. Lucie si naslinila prst a začala jím po vykouklé špičce krouživě jezdit. Její spokojený pohled na vzrušeného Daniela jí byl odměnou. Občas se vnořila trochu hlouběji a radovala se z každého jeho heknutí a přemýšlela, jak dále ho ještě vzrušovat. Celou dlaní začala přejíždět po trenýrkách. Její prsty se dostali hluboko mezi stehna. Daniel neváhal a duchapřítomě nohy trochu roztáhl. Ukazováček se nečekaně prudce vztyčil a dotknul se análku. Tam né, zvolal Daniel. Lucie se oddálila od análku a už jen hladila jeho vztyčený penis. No dobrá, řekla mu něžně Lucie, necháme to třeba na později. Oběma rukama chytila lem trenýrek a částečně stáhla dolů. Šourek byl ještě schovaný v trenýrkách, ale celý jeoh pevný penis trčel směrem k Lucii. Uchopila ho do jedné ruky a začala po něm projíždět sem a tam. Daniel začal hlasitěji vzdychat. No počkej, ještě se mi tady uděláš. No a co by jsi chtěla? Zeptal se Daniel rozpačitým hlasem. Já chci něco víc, odpověděla mu Lucie... Něco víc?... No tak joo, tak teda něco víc, prohlásil ve vzrušení Daniel. No to jsem ráda, že chceš taky něco více odpověděla mu Lucie. Postavila se za něho ze zadu a Daniel její vzrušené bradavky cítil na svých zádech. Lucie se k Danielovi více přitiskla a nepřestávala s jeho stimulací. Ba naopak větším sevřením se už snažila o jeho orgasmus. ÁÁCH, ÁÁÁCH hlasitě vzdychal Daniel a veškeré jeho vzrušení vytrysklo ven. Plný dlouhý výstřik vystřídalo několik menších. Dlouhým obloukem potřísnilo Danielovo sperma podlahu přímo před ním. Lucie rychle zareagovala a natáhla mu trenýrky zpět nahoru. Poslední malé dozvuky vyvrcholení už zachytili studené a hlavně mokré trenýrky. Lucie stále ještě stála za ním a už jemněji masírovala celou mokrou bouli v jeho rozkroku. No ty jsi šikovný. To bylo moc krásné takhle na začátek. Na začátek, udivil se Daniel. No ano, na začátek. Vždyť jsi souhlasil, že chceš něco víc. Tak Danýsku, teď jsi se vyprázdnil a teď si budeme hrát. Lucie šla před Daniela, postavila se čelem k němu a stáhla mu již podruhé naplněné trenýrky. To musíme vyprat, Danýsku a potřísněnými trenýrkami trochu utřela podlahu. Daniel byl stále svázaný. Lucie odešla z ložnice pryč. Dám to na pořádek a vyperu ti to, ano Danýsku? Ano, odpověděl jsem. Po chvíli se Lucie vrátila Na sobě už měla ovšem průsvitné krátké igelitové šatičky. Teď se půjdeme okoupat. Lucie Daniela odvázala a odvedla ho do koupelny. Rozvážu ti ruce, jelikož mi určitě takhle nikam neutečeš. Všechno je minimálně na hodinu v pračce. Lucie dovedla Daniela do koupelny. Daniel si sundal triko a vlezl si do sprchového kouta. No počkej Danýsku, já si tě sama musím umýt. Vzala si do ruky sprchu a pustila vodu bokem, aby Daniela třeba nespálila horkou vodou. Když byla voda akorát, začala sprchovat Daniela po celém těle. Já si tě teď umyju a upravím, aby jsi byl co nejkrásnější a co nejroztomilejší miminko. Miminko??? Zeptal se Daniel. Ano, Danýsku, ty budeš moje miminko, teda spíše chlapeček. Taková spíše hračka, která je skoro jako miminko. Budu se o tebe starat a ty mi budeš prokazovat lásku ke mě. Uvidíš, bude se ti to líbit.

Když byl Daniel celý mokrý, vzala si Lucie do ruky nějaký gel a namazala Danielovi celý jeho rozkrok, šourek a šikoré okolí. Nevynechala ani místečko a tak Daniel se musel otočit a roztáhnout nohy. Díval se, jak voda stříká na zem a prožíval každý dotek od Lucie a vnímal, kde se všude dostává. Co to je, zeptal se jí. No to je takový gel, který ti za chvíli opláchnu. A ty pak budeš to moje krásné miminko. Lucka se sehla pro sprchu a začala Danielovi oplachovat rozkrok vodou. Do odtoku začala odtékat pěna a Daniel si všiml, že tam jsou i chlupy. Sklonil se a zhlédl na svůj rozkrok. No teda, prohlásil. Co to je. Lucie odpověděla...no jsi chlapeček. A dále důsledně oplachovala všechnu pěnu. Lucie následně vzala další lahvičku. Neboj se, tohle je už jen šampón. Stříkla si trochu do dlaně, rozetřela v dlaních a začala omývat Danielovi celé tělo. Když byl Daniel celý namydlený od krku až k patě, Lucie ho celého opláchla. Otočila se a začala napouštět vanu. Klekla si k Danielovi a pohledem mu zkontrolovala, jestli je opravdu všude čistý a hladký. A ještě tady a lehce si Daniela otočila a roztáhla mu půlky od sebe. Jo, tak tady je to taky dobré. Postavila se a plácla ho radostně po zadku. Vlez si teď do vany a chvíli si hrej. Lucie ještě zkontrolovala teplotu vody a dala mu tam trochu pěny a lodičku. Dávej na sebe pozor, nedělej žádné blbosti a já za chvíli přijdu, řekla mu důraznějším hlasem. Jen ti nachystam věci a zase za tebou příjdu. Netrvalo dlouho a Lucie vešla do koupelny. Jo, ještě si odskočím a zase příjdu. Když se zase Lucie vrátila do koupelny, vypustila vodu a pomohla Danielovi vstát. Daniel se postavil a chladný závan vzduchu spůsobil, že začal opět čůrat. Naštěstí to bylo ještě do vany a né na podlahu. No tohle se dělá, okřikla ho Lucie. Tohle nesmíš dělat Danýsku. Musíš si přece volat, jak jsem tě to učila. Otočila se pro osušku a přehodila ji přes Daniela. Utřela ho co nejvíce a vyvedla z koupelny ven. Lucie odvedla Daniela zpět do ložnice. Na posteli už byla nachystaná igelitová podložka. Dovedla ho k posteli, pořádně ho osušila a nechala si ho lehnout na břicho. Během okamžiku ho zapypala několika ránami na jeho zadek a nádávala mu, že si příště musí volat, když chce lulat. Daniel se otočil a když chtěl něco říct, Lucie na něho vztyčila prst. Ticho!!! A nezlob a ještě mu přidala další čtyři rány. Lehni si teď na záda a postrčila ho, aby se rychleji otočil. Daniel se otočil a lehce se škrábal na rozpáleném zadku, na který mu Lucie silně naplácala . Lucie vstala a odešla ke skříni, kde vytáhla oblečení. No spíše to bylo jen dlouhé triko s potiskem velkého medvídka. Ještě otevřela komodu a vytáhla plínky. Daniel se zvědavě nakláněl, aby věděl, co ho čeká. Když uviděl, co Lucie nese, zoufalstvím si lehl zpět na postel. Tak múj milý Danýsku, sedla si Lucie na kraj postele vedle něho, teď si tě namažu a navoňám a pak tě obleču. Vybavený košík s různými lahvičkami položila hned vedle něho. Daniel se posunul na posteli a Lucie mu nejprve namazala olejíčkem celé jeho bříško, potom obě ruce a nakonec i nohy. Poprosila Daniela, aby se otočil na bříško a namazala mu celé jeho záda. Lucie se k němu naklonila a zhluboka se nadechla. No ty pěkně voníš Danýsku a aby Daniela potěšila, dala mu jednu pusinku. Teď se otoč Danýsku a já ti obleču tričko. Lucie pomohla Danielovi si sednout, aby mu mohla navléhnout triko. Daniel se opět položil na postel a Lucie si nachystala plínku. Dám ti dneska tuhle s koníkama, potěšila Daniela Lucie. Určitě se ti bude líbit a bude ti slušet. Nadzvedni zadeček a zasunula plínku pod Daniela. Pohledem na něj kontrolovala, jestli se mu to líbí. Daniel byl spíše v šoku, ale ničemu se už nebránil. Děláš to často, zeptal se jí a vlastně už jí byl celý oddán. No moc často poslední dobou né, jelikož mě poslední partner kvůli tomu opustil. A tak jsem teď sama a jsem ráda, že se můžu o tebe tahle postarat. Ale ty se mi nějak nezdáš Danýsku, máš nějaké zakaléné očička a položila mu dlaň na čelo. No ty jsi úplně horký. Daniel tomu nerozuměl a čekal, co se bude dít. Musím se na to podívat řekla Lucie a vzala z košíku teploměr. Pokrč nožky Danýsku a já ti změřím teplotu. Překvapený Daniel pojkrčil nohy a pak mu to došlo. Lucie vytáhla teploměr z obalu, namazala gelem a pomalu mu začala vsunovat teloměr do zadečku. Uvolni se...áá ... a už je tam. Chvíli vydrž a už to bude, promlouvala Lucie na Daniela něžným hlasem. Dobrý?, Danýsku, zeptala se ho a zasunula teploměr ještě hlouběji. Daniel jen pokývl hlavou a zavřel oči. Vstřebával neznámé pocity, ale nebránil se jim. Táák... a hotovo. Zvolala Lucie a pomalu vytáhla teploměr ven. No ty máš teplotku Danýsku. To musíme léčit. Z košíku vytáhla krabičku, ve které byli čípky. Daniel si plně uvědomil, že tohle je dokonale nachystané. Lucie rozbalila čípek a zasunula hluboko do zadečku. No ty jsi statečný a šikovný Danýsku a políbila ho na penis. Protáhla mu plínku mezi nohama a pevně zalepila, aby pořádně držela. Lucie pomohla Danielovi vstát a ještě mu oblékla igelitové kalhotky, aby bylo vše dokonalé. No ty jsi krasavec, zhlédla ho od hlavy až k patě a pyšná na sebe mu dala pusu na líčko a obejmula ho. Daniel instinktivně zareagoval a obejmul Lucii také. Lucie se na něj podívala a se slzičkou v očích se na něj usmála a řekla, že tohle jí už dlouho chybělo.

Lucie se odtrhla a stáhla z postele igelitovou podložku. Poskládanaou ji položila do kouta. Tady si lehni Dadýsku a já ti nachystám papání. Daniel se položil na postel, Lucie ho přikryla, dala mu polibek na čelo a odešla z ložnice pryč. Ještě se vrátila zpátky pro prostěradlo a s úsměvem opět odešla. Asi jsem jí učinil šťastnou, pomyslel si Daniel a přemýšlel nad vším, co se zatím stalo. Když Lucie po chvíli vešla do pokoje, Daniel už usnul. Spinkej sladce Danýsku a zavřela dveře a nechala ho spát. Měla teď dost času dát jeho věci do pořádku. Bylo už šero a Daniel se probudil. Lucie si nachala pootevřené dveře a tak hned slyšela, že se vedle něco děje. Okamžitě zanechala práce a vešla do ložnice. No ty jsi tak krásně spinkal Danýsku, uvítala Lucie čerstvě probuzeného Daniela a s nadšením šla k jeho posteli. Byl jsi úplně roztomilé miminko. Určitě jsi měl moc krásné sny, a dala mu velkou pusinku na čelo. Daniel se více probral a okamžitě si kontroloval, co to má mězi nohama. Co to je? Zeptal se udiveně Lucie a pomalu si rozpoměl, co se stalo. Tak to asi nebyl žádný sen, pomyslel si v duchu. Klik je hodin, zeptal se. No je už čas na papání, odpověděla mu Lucie. Ještě chvíli tu lež a já ti něco přinesu. V kuchyni se ozvalo cinknutí a posléze Lucie vešla do ložnice s velkou lahví mléka v ruce. Přisedla si na kraj postele a dala jí Danielovi do pusy. Nezbývalo mu nic jiného, než začít sát. Hezky papej, pobídla ho a pohladila ho ve vlasech. Netrvalo dlouho a láhev byla prázdná. No ty jsi měl ale veliký hlad, řekla líbezně Lucie a sundala si vršek průsvitných šatiček a nabídla mu do pusy její prso. Tak ještě hezky papej a potom tě převleču. Daniel se přisál a ještě krátce hlatal její zduřelou bradavku. Po chvíl ho otrhla a zasunula ruku hluboko pod peřinu. No ty jsi šikovný, a pevným tiskem mu zkontrolovala plínku. Ty jsi se nepočůral. To jsi mi udělal radost a odkryla peřinu. Pěkně si sedni a já ti přinesu oblečení. Lucie vstala a odešla za roh. Hned se vrátila a v rukách už nesla jeho čisté vyprané věci. Pomohla Danielovi s převlečením, ale plínku stále nechala oblečenou. Proč mi ji nechávaš, zeptal se udiveně Daniel. No kdyby jsme opět uvízli ve výtahu, tak aby se nic podobného nestalo, odpověděla mu Lucie. Připadalo mu to , jako rozumná odpověď a ani neprotestoval. Kalhoty byli o poznání těsnější, ale dali se zapnout. Daniel se ještě točil kolem sebe a koukal se, jestli to nejde nějak vidět. No mám trochu větší zadek, ale jinak dobré, uklidnil sám sebe. Ještě se převleču já a můžeme jet, řekla mu Lucie. Odešla vedle do pokoje a během chvíle se vrátila už převlečená. Daniel se mezitím už obul a čekal na odchod. Převlečená Lucie přišla ke dveřím, obula se a důsledným pohledem zkontrolovala, jestli Daniela venku něco neprozradí. Tak můžeme jít, pobídla ho a společně odešli pryč. Když výtahem dojeli do suterénu, společně se na sebe podívali a usmáli se, že zase neuvízli. Lucie odvezla Daniela k němu domů. Cesta nebyla dlouhá, avšak plná smíšených pocitů v Danielově hlavě. Co?.... Proč?..... A kdy?.... A.... Nevěděl, na co a jak se má zeptat. Já ti to ráda někdy všechno povykládám. Není to nic složitého, ale chce to, aby jsi to všechno vstřebal. Můžeme někdy spolu posedět a já ti to vše řeknu. Je ještě spoustu chvílek, které bych s tebou mohla a chtěla strávit. Ale byla bych ráda, kdyby jsi mě o to požádal ty. Abych ti to vše řekla a třeba mohla i ukázat. Souhlasíš? Jo, souhlasím, odpověděl Daniel. Jejich cesta už byla u konce. Společně vystoupili a odnesli Danielovi věci do bytu. Naštěstí bydlím v prvním patře, řekl s usměvavým hlasem Daniel. Když spolu vstoupili do bytu, požádal Daniel Lucii, aby vešla dále. Já hned půjdu, odpověděla mu. Přistoupila k němu blíže, obejmula ho dlouhým objetím a ještě mu dala polibek na tvář. Moc krásně voníš Danýsku. Lucie se lehce usmála, aby zakryla svůj smutek, že tenhle den končí a odešla. Daniel měl plnou hlavu otázek, ale nebylo koho se ptát. Najednou mu cinknul telefon. V příchozí SMSce bylo jen napsané. Děkuji za krásné odpoledne, můj milý Danýsku.

Daniel odnesl věci ke stolu a chtěl si otevřít něco na pití. Otevřel lednici a koukal, co si dá. Nedopitá láhev vína byla jasná volba. To musím zapít, řekl si v duchu. Sedl si na sedačku, pustil si televizi, ale neuměl se vůbec soustředit, jak moc přemýšlel nad celým odpolednem. Při druhé skleničce se mu chtělo čůrat. Vstanul a v tom si uvědomil, že má stále ještě plínku, kterou mu Lucie nechala oblečenou. Úplně jsem na ni zapoměl, pomyslel si. V okamžiku se rozhodl, instinktivně lehce roztáhl nohy a značně se vyčůral do plínky. Hmm, pokývl hlavou a přiznal si, že se mu to i líbilo. Vzal do ruky telefon a odeslal Lucii odpověď. .... Či děuat lulu.
Je to moc dobře, když se můžeš vyčůrat do WC, ale je mnohem příjemnější, když se můžeš vyčůrat do plínky.

Mskvor
Příspěvky: 43
Registrován: ned 08. říj 2017 14:21:21
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Překvapení v práci

Příspěvek od Mskvor » stř 09. pro 2020 22:00:09

Díky za hezkou povídku.
MS

Nobody11
Příspěvky: 1
Registrován: sob 31. říj 2020 10:06:26
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Překvapení v práci

Příspěvek od Nobody11 » pát 25. pro 2020 15:18:21

super povídka. bude pokračování ??

diaperD
Ověřený uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: pon 30. zář 2019 13:23:26
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Re: Překvapení v práci

Příspěvek od diaperD » sob 26. pro 2020 19:24:14

Nevím, jestli by mělo být pokračování. Myslím, že tenhle příběh moc nezaujal. Uvidím, jestli se zrodí nějaké myšlenky a přepišu to na pokračování příběhu a nebo to bude nový příběh. Máš nějak nápad, jak pokračovat?
Je to moc dobře, když se můžeš vyčůrat do WC, ale je mnohem příjemnější, když se můžeš vyčůrat do plínky.

Uživatelský avatar
JiříS
Příspěvky: 49
Registrován: stř 19. úno 2020 19:41:09
Bydliště: Karlovarský kraj
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Překvapení v práci

Příspěvek od JiříS » úte 29. pro 2020 0:54:57

Pěkný příběh.


Odpovědět