Velikonoce dokonceni

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
Ahoj12
Příspěvky: 3
Registrován: ned 03. lis 2019 6:46:05
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Velikonoce dokonceni

Příspěvek od Ahoj12 » pát 23. dub 2021 6:35:41

Velikonoce dokonceni

Na navstevu prisly ctyri kamaradky me tety a 19 ti leta dcera jedne z nich. Teta me mela na kratkem voditku a pri prichodu s nim skubla abych si klekl a kazde prichozi jsem musel na uvitanou polibit nohu. Pochvalili tetu ze ma hezky vychovanou cubku a vsichni jsme se presunuli do obyvaku. Nasledovala kontrola plen a jak uz bylo obvykle pred prebalenim, cekal jsem osukani pripinakem a vyprask. Tentokrat jsem byl ale napevno pripoutan k lavici a bylo mi oznameno, ze se na mne vystridaji vsechny. Kazde jsem nejdrive jejich pripinaky vykouril a pote mne ojeli zezadu. Tohle kolecko trvalo asi skoro dve hodiny. Po te jsem nebyl schopen skoro ani chodit a po odpoutani jsem se sesunul na zem, kde jsem tentokrat dostal velky balik plen, asi deset latkovych a igelitove kalhotky na zamek. Po takove sukacce mi pliny prisly docela vhod. Nakonec me za voditko sestricka odvedla do rohu na deku, kde jsem spal. Probudilo me az skubnuti za voditko a sestricka mi zacvakla pouta ze predu, jelikoz budu cele navsteve slouzit. Takto vystrojen, jsem vsem slouzil a plnil jejich prikazy. Kamaradky tety se ji zeptaly, kdy opet budu u ni a ona jim rekla ze v lete jsem u ni 14 dni na pokracovani prevychovy. Kdyz koncila navsteva, rekla mi teta ze ma pro me prekvapeni kdyz jsem jim tak hezky poslouzil. Nasledovalo sundani ale pouta zustala. Sestricka s 19 letou dcerou se svlekly a sedli nahe na pohovku. Obe jsem nejdrive uspokojil pusou a pote jsem byl pripoutan k zidli. Obe dve se na me vystridaly a nejdrive si na meho ptaka nasedla zdravotni sestricka. Netrvalo dlouho a strikal jsem do nich jako pominuty.

Ted jsem doma a jelikoz ziji sam, tak soucasti prevychovy jsou pleny i na doma. Dostal jsem i pouta, ktera si mohu sundat i sam. Kazdy vecer si vse musim nasadit, pote zavolat tete na skype, ktera to na dalku zkontroluje, nez pujdu spat. Jsem zvedavy na 14 ti denni letni preychovu.


Odpovědět