Fantazie

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
Papousek
Příspěvky: 8
Registrován: pát 18. čer 2021 8:44:29
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Fantazie

Příspěvek od Papousek » pát 18. čer 2021 10:09:21

Ahoj, jsem kluk mezi 25 a 30 lety. Nedávno jsem objevil tuto tématiku a zda se mi to zajimave. Není to nic uchylneho spíše mě to přijde roztomile a třeba si i ja někdy vyzkouším reálně si hrát na dítě.
Napíšu sem takoví příběh co by se mi líbilo vyzkoušet a kdyby se tu našla nějaká holka ktera by se chtěla skamarádit třeba jen na kus řeči o tomto tematu budu i rád .
Fantazie
Byla sobota ráno a napsala mi kamarádka jestly bych se k ní nestavil pokecat a zahrát nějaké hry. Odepsal jsem že se rád stavím a jestly si zahrajeme na decka, byla pro. Vzal jsem si do batohu barevné punčocháče školní papučky a par plenek.
Došel jsem ke kamarádce a chvili jsme kecaly. Po nějakém čase se omluvila že si musí odskočit. V klidu jen běž řekl jsem. Po chvíli přišla do obíváku v punčocháčích a hallo kitty tričku . Na nohách měla nazuté dětské školní bačkůrky a v puse dudlala dudlik . Budeme si hrát? Tak dobře a začal jsem vydávat věci z batohu. Pomohla me se obléct do plenek a navléct punčocháče . Dala mi dudlik do pusy a nazula mi moje školní papučky co jsem si přinesl . Chvíli jsme si hrály s plyšákama a po chvili se me zeptala jestly bych si nezaskákal gumu.Ano rád . Radostně doběhla do pokoje a přiběhla s gumou v ruce. Na jednom konci byla židle kde jsme gumu provlékli a na druhém konci jsem stal ja a držel gumu nohama.Budu skákat první a pak ty.A jak tak skákala bylo vidět jak se jí to moc líbí.Hopsala prez gumu ve školních papučkách ve žlutých punčocháčich a mela velkou radost z toho jak ji plinka šustí mezi nožkama. Po nějaké chvíli jsme si zase hrály s nějakýma hračkama a pořád mi dudlík vypadával z pusy. Popadla gumu přez kterou jsme skákali a provlékla ji na dudlík který mě dala opet do pusy. Gumou mě jej uvázala kolem hlavy. Uvázala mi mašličkou pod nosem a řekla ted už ti dudánek nespadne a začala se smát, guma mi hrozne krásně voněla . Hrály jsme si dál . Pozdeji jsme se začaly lechtat, jak jsem tak ležel na zemi sedla mi plinkou na obličej. Chytl jsem ji za papučky co mela nazute na nožičkách a začala se mi vrtět na obličeji. Povitahla si punčocháče protože ji trošku sjeli do pulky zadecku a vrtěla se dál. Jemně u toho povzdechovala a řekla mi, dudlej ten dudlik dudlej dudlej. Dudlal jsem jak mi přikázala a směle dal si dělala dobře. Párkrát jsme si pak navzájem vyměnili plinky a jak se začalo stmívat tak jsem se zase oblékl do normálního oblečení a šel domu. Budeme si zase další víkend hrát máš čas ? Zeptala se, asi ano dame si vědět tak zatim ahoj a poplacal jsem ji na plínce a sel domu.
Naposledy upravil(a) Papousek dne čtv 17. bře 2022 14:38:01, celkem upraveno 4 x.

Nuk-boy
Příspěvky: 17
Registrován: sob 28. zář 2019 15:31:47
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Fantazie

Příspěvek od Nuk-boy » pát 18. čer 2021 19:27:57

Příště by by bylo fajn, kdyby jsi měl fantazii i tom, že zvládáš pravopis 3. třídy. Tolik hrubek jsem ještě neviděl. Hlavně, když kontrola pravopisu funguje už i na netu.

Papousek
Příspěvky: 8
Registrován: pát 18. čer 2021 8:44:29
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Fantazie

Příspěvek od Papousek » sob 19. čer 2021 8:46:25

Omlouvám se za chyby. Psal jsem to v rychlosti a neměl jsem na to moc čas. Co nejdříve to opravím.


Odpovědět