Doma v plný plíně 2

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Diaperloverman
Příspěvky: 103
Registrován: pon 06. dub 2020 14:37:49
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Doma v plný plíně 2

Příspěvek od Diaperloverman » ned 10. říj 2021 7:24:19

Tak přítelkyně došla s nákupu dala si na čas jela prý do Ikey koupit ochrané prostěradla a pak se stavila pro pleny. Když přišla tak vybalila nákup pak šla mě zkontrolovat a když zjistila že mám v pleně plno a smradlavo tak mě odvedla do koupelny kde mě umyla trochu jsme se pomilovali pak mě zabalila do abri form m3 a šli jsme se projít do lesa . Řekl jsem jí že si uděláme příjemní večer a že jí trest za ten zamčený wc a že jsem to musel pustit do pleny nemine. Jen se šibalsky usmala a nic neřekla a políbila mě. Výlet byl hezký jeli jsme autem za Brno do lesa a navštívily rozhlednu nahoře mě zkontrolovala plenu a usoudila že je dobrá že na zpáteční cestu dom vydrží. Nakonec jsme se rozhodly že zajedeme na Pálavu do perné pro víno. Plena už toho měla dost tak se nakonec rozhodli že mě přebalí .vůbec se mě do toho na veřejnosti nechtělo co když nás někdo uvidí. Zajetí jsme do lesa tam otevřela kufr od auta( megan grantour)a sklopila sedadla prý ať si lehnu. Řekl jsem jí jestli to myslí vážně že někdo může jít kolem . Nakonec mě přesvědčila a lehl jsem si a začala mě svlékat boty,kalhoty a nakonec přišla plena pořádně nacucaná moči až k prasknutí. Přebalila mě do abri form m4 a jeli jsme dál pro víno díky bohu nikdo kolem nešel. Večer jsme usedli k tv pustili si pidihajzlík a začali se milovat. Víno padlo celé a šlo videt že je totálně unavená a zmožená. Říkám jí jestli moje baby nechce jít už spinkat že dáme plinečku proti nehodě. Řekla spíš špitla že jóó. Takže jsem ji odnesl do pokoje,položil na postel a nachystal pleny a věci na přebalení. Sundal jsem ji pomalu všechno oblečení a ležela tam nahá,říkám jí že jí teťka zabalím do Plen na noc a že jí trest začíná. Neprotestovala jen se hezky usmála a kývka na souhlas. Ještě než jsem jí nasadil pleny tak jsem vzal z lékárničky glycerinový čípek a zavedl jí ho hluboko do konečníku . Pak jsem vzal abri m4 kterou jsem propíchal stejně jak to uděla mě a zabalil jí do ní a na to další m4 je to hezký balík a to byl ještě čistý. Zbudila mě cca 0:30 že potřebuje na wc že kde je klíč, řekl jsem že nevím a že má pleny tak ať je použije že je to její trest za to zamknuté wc otočil se a spala dál. Rano ji pohmatem kontroluji pleny ze předu a zjišťuji že je dost použila a jsou pěkně nacucané močí ale že ještě vydrží. Opatrně jí otočím na břicho a pohmatem kontroluji zezadu a ano byla pokadená a dost tak jí poplacam po pokadený plíně a jde videt že je jí to příjemný,usmívá se. Jdu se najíst a počkám až se vyspí. Dal jsem si matcha čaj a toust a cítím že se taky brzo pokadím. nakukuji do pokoje jestli spí,a bohužel spala a jen se usmívala. Tak se nedalo nic dělat ,uvolňuji svěrač a pěkně plním plenu z noci .luxus příjemný pocit,dojím a jdu si ještě lehnout. Přítulím se kní a jdu ještě spát
Přílohy
20211010_085427.jpg
20211010_085427.jpg (577.12 KiB) Zobrazeno 3306 x
Muž zaměření diaper lover(na vše) svobodný trochu i adult baby :D


Odpovědět