Plenka mě zachránila v práci před ostudou

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Diaperloverman
Příspěvky: 103
Registrován: pon 06. dub 2020 14:37:49
Bydliště: Brno
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ne
Plenka mě zachránila v práci před ostudou

Příspěvek od Diaperloverman » úte 16. lis 2021 22:50:56

Dneska v 1hod ráno mě plena zachránila asi na mě přišla střevní chripka nebo výroza nebo špatný jídlo. v 1 ráno jsem se zbudil šílená bolest břicha,křeče atd sračka na krajčku, tak jsem se chtěl zvednou a jít ven přes stavbu kterou hlídám do kadibudky. náhle šílená skabost, motani hlavi atd nemohl jsem vstat jak kdybych byl šíleně na mol a ještě hůř, tak tak jsem se dostal ze 3 patra dolů. když těsně před kadibutkou jsem šel do kolen začal jsem zvracet štavy atd a do toho povylili svěrač a začal si plnit plenu a bylo toho fakt dost pak se mě náhle ulevilo tak jsem se provizorně přebalil a už to pouštěl jen do pleny, až do rána. doma jsem se pak umyl a dal si vanu fakt šílené a dotetka mám takový divný tlak v hlavě a ve střevech samozřejmě jsem zase na noční pěkně pořádně zabalen a náhradní pleny sebou. kadibutku neřeším a vše končí v pleně a už toho má dost zachvilku sepujdu přebalit a spát
Muž zaměření diaper lover(na vše) svobodný trochu i adult baby :D


Odpovědět