Anja na klinice

Příběhy, povídky, ale i vaše reálné zážitky. Jsou tu dvě podmínky- ústředním tématem musí být ABDL (nebo-li plenky) a autorem příběhu musíte být buď Vy sami, nebo uvést zdroj!
Odpovědět
Abdl pleny
Příspěvky: 53
Registrován: úte 05. úno 2019 15:22:29
Pohlaví: Kluk
Sexuální orientace: Heterosexuální
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ne
Nosíte dudlík?: Ne
Anja na klinice

Příspěvek od Abdl pleny » úte 18. led 2022 23:04:31

Dnes byl ten den, kdy jsem se svým manželem Michaelem seděla u našeho rodinného lékaře na konzultaci. Poslední dobou mám hodně problémů s orientací, záchvaty úzkosti, deprese a také jsem hodně unavená. V poslední době se také často počůrávám během dne. Na noc jsem vždycky nosila plenu a igelitové kalhoty. Manžel s tím neměl problém, dokonce mě většinu večerů před spaním přebaloval, což se mi vždycky moc líbilo, protože byl ke mně vždycky velmi něžný, když mě namazal a zabalil do plínky.
Doktor mě velmi pečlivě vyšetřil a řekl, že po fyzické stránce je vše v pořádku. "Ale abych přesně věděl, co máte za problém, musím vás poslat za neurologem " Doktor zavolal neurologovi a já jsem se k němu objednala na odpoledne.

Doktor řekl: "Hlavu vzhůru, nebude to tak zlé." Měli jsme ještě trochu času a cestou jsme si zašli na zmrzlinu.

Michael šel pro zmrzlinu, ale já jsem bez zjevného důvodu začala brečet a dost jsem se třásla, a když Michael dorazil, uviděl ten nepořádek. Džínové kalhoty jsem měla mezi nohama celé mokré, aniž bych si toho všimla. Naštěstí nikdo v okolí nebyl, a tak moje nehoda prošla téměř bez povšimnutí. Cesta k autu nebyla daleko, a tak jsme mohli rychle jet domů, abych se převlékla. Doma jsem rychle vyskočila z mokrého oblečení a běžela do koupelny umýt, protože za hodinu jsme měli další schůzku s doktorem. Michael mě převlékl a já byla v šoku, když jsem zjistila, že v mém oblečení je i Molicare. Prosila jsem ho, aby mě nenechal takhle přijít k doktorovi, ale Michael neměl slitování a já si musela obléct plenu a k tomu ještě průhledné kalhoty Suprima.

Naštěstí mi alespoň vybral dlouhou nylonovou sukni, aby nebylo vidět mé zabalení. Když jsme šli k autu, zřetelně bylo slyšet šustění, ale stejně jsem neměla na výběr. Byla jsem ráda, že celý ten cirkus přijal a stál při mně.

V poslední době to se mnou neměl lehké, ale byl moc milý a vždycky mi dával najevo, že nejsem sama.

U neurologa šlo opravdu na věc - chtěl od nás vědět všechno a my jsme mu odpověděli na všechny otázky. Když se ale dostal k rozhovoru o mé inkontinenci, bylo mi opravdu trapně a znovu jsem se rozplakala. V průběhu rozhovoru mi řekl, abych šla sama na ošetřovnu a svlékla se.

Pomůže vám sestra Sandra." Paní Schulzová, pojďte prosím se mnou." Rezignovaně jsem šla se sestrou do vedlejší místnosti a doktor si promluvil s mým manželem. Asi po 15 minutách přišel doktor.

Stále jsem seděla oblečená, protože jsem si odmítala sundat sukni.
Doktor zavolal sestru a zeptal se jí, proč sem se dosud neřídila jeho pokyny. Sestra pouze řekla, že mě nemůže nutit, abych se svlékla. Doktor pak řekl: "Teď si to ujasněme, paní Schulzová, jestli si myslíte, že můžete určovat, co se tady bude dělat, tak se prostě mýlíte, dohodl jsem se s vaším manželem, že budete na 3 až 6 měsíců umístěna do uzavřeného ústavu, protože vaše problémy spočívají pouze v tom, že jste prostě rozmazlená a nevyužíváte naplno své možnosti, a proto se necháváte unášet fantazií. A teď se svlékni, jinak ti pomůžeme, už jsme viděli více žen v plenkách, nebo si myslíš, že takové problémy máš jen ty."

Třesoucíma rukama jsem si svlékla svetr, sukni, punčocháče a boty. Proč mu Michael vlastně řekl, že nosím pleny, a co mi ještě řekl, byla jsem docela naštvaná. Když jsem se snažila plenu otevřít, sestra mi řekla, že si ji můžu nechat, protože nechceme riskovat. Sestra se ušklíbla, ale mně se ten vtip moc nelíbil a požadovala jsem okamžitého rozhovoru s Michaelem. Lékař řekl, že manželovi doporučil, aby už odjel, protože požádal o auto na převoz na kliniku, protože to pro mě bude lepší. Křičela jsem, že se mě nemůže jen tak zbavit, protože mě zbavuje svobody a tak. Doktor zvážněl a řekl, že mi bude muset vysvětlit několik věcí. Máte tedy dvě možnosti, buď se pro léčbu rozhodnete dobrovolně a máte reálnou šanci, že budete po 3 až 6 měsících propuštěna, nebo požádáme soud o nucenou hospitalizaci na dobu neurčitou, váš manžel byl ochotnější než vy a s hospitalizací souhlasil. Jak jste se rozhodli? Myslela jsem na Michaela a na to, jak mohl něco takového dopustit, ale uvědomila jsem si, že nemám jinou možnost než "dobrovolnou" léčbu, a řekla jsem lékaři, že to nejspíš podepíšu. Vzala jsem pero a napsal své jméno do přijímacího formuláře.


Pokračování příště pokud bude zájem

nikos28
Příspěvky: 20
Registrován: ned 15. bře 2020 15:57:15
Pohlaví: Kluk
Nosíte plenky i na veřejnosti?: Ano
Nosíte dudlík?: Ano
Re: Anja na klinice

Příspěvek od nikos28 » stř 19. led 2022 15:53:21

moc hezke,jsem zvedavy jak to bude pokracovat ;)


Odpovědět